Campeon87
Dołączył/a: wrzesień 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie pasował do Barcy, słabo grał. Messi ciągnął wózek.
0
@barteksuchy85 kazachstańskiej?
0
@PatrykBarca o to to
0
Pamiętam jak piłkarze reprezentacji Brazylii trenując w Barcelonie przed jakimś turniejem opowiadali że Barca ma przed sobą wielką przyszłość mając kogoś takiego jak 16-letni wtedy Rafinha. Zrobił na nich ogromne wrażenie.
0
@Scross Przed euro też grali słabo a tam osiągnęli półfinał i całkiem niezła gra była z ich strony.
0
Z piłką przy nodze jest niezły ale bez, jak wóz z węglem.
0
Fajnie że Barca dba o Cesara.
0
W drugiej grali lepiej niż w pierwszej ale co ja tam wiem
7
Nie uderzył nawet w twarz w tej drugiej sytuacji
0
Gola nie strzelił, był beznadziejny! Lewy tak samo. Dzieci będą płakać.
0
@jamesbond6 na biały nie może mogę patrzeć
0
Gdyby Dembele cokolwiek wyszło już byśmy prowadzili
0
Oprócz Alonso wszystko trafilem
1
@ToWinaSedziego Spodziewałem się go w przegranym 8-2 meczu z Bayernem. Byłem zdziwiony że nie wszedł.
0
A większość tu mówiła że nie tylko na pustą potrafi
2
@Prorokk Trzeba zacząć od tego że Bojan był przeciętny od początku. Być może w zbyt młodym wieku zaczął grać na profesjonalnym poziomie ale raczej nie miał aż tyle talentu żeby zaistnieć.
0
@szkudi7 szkoda tylko że lewy przyszedł, reszta ok
0
@tko Każdy napastnik to robi, mało tego, jakikolwiek piłkarz (nawet bramkarz) biegający w pobliżu pola karnego, będzie absorbował uwagę rywali.
0
@Rarenzio Przyznam ci rację. Robert pierdnie i spuszczają się dziennikarzyny.
0
@Qba2312 Słaby był od początku, albo raczej przeciętny. Nie ufałem mu. Zawsze miałem wrażenie że jest za słabo zaangażowany w obronie.
0
@against_modern_football Ciężko się gra jak rywal stoi murem 20-30 metrów przed bramką Barcy. Zdziwiło mnie to zaangażowanie City, co najmniej jakby to były derby Manchesteru.
0
@paquito88 nie mógł skoro chciał zagrać do boku a piłka odbiła się od obrońcy
0
@LioMessi10 42 mln
0
@WhiteHeart miało być 5,6-0 według ekspertów.
1
Za bardzo chcą grać jak Houston Rockets czyli huzia na józia. Powinni czasem zagrać tempem SA Spurs
0
@JarekS Ja juz pisałem dawno że razem z Albą powinni mieć pomniki przed Camp Nou
12
@noface Ja to rozumiem tak, że poza FCB płacą podwójnie ale jest się samotnym. W Barcelonie zarobi mniej ale jest wśród swoich.
0
@DIPENNN Myślę że to raczej kwestia tego, że w klubie pracował do niedawna Dani Alves
0
No to pobieramy aplikację i wspieramy!
1
@Geble Morawieckiego?