1

Nie pasował do Barcy, słabo grał. Messi ciągnął wózek.

0

@barteksuchy85 kazachstańskiej?

0

@PatrykBarca o to to

0

Pamiętam jak piłkarze reprezentacji Brazylii trenując w Barcelonie przed jakimś turniejem opowiadali że Barca ma przed sobą wielką przyszłość mając kogoś takiego jak 16-letni wtedy Rafinha. Zrobił na nich ogromne wrażenie.

0

@Scross Przed euro też grali słabo a tam osiągnęli półfinał i całkiem niezła gra była z ich strony.

0

Z piłką przy nodze jest niezły ale bez, jak wóz z węglem.

0

Fajnie że Barca dba o Cesara.

0

W drugiej grali lepiej niż w pierwszej ale co ja tam wiem

7

Nie uderzył nawet w twarz w tej drugiej sytuacji

0

Gola nie strzelił, był beznadziejny! Lewy tak samo. Dzieci będą płakać.

0

@jamesbond6 na biały nie może mogę patrzeć

0

Gdyby Dembele cokolwiek wyszło już byśmy prowadzili

0

Oprócz Alonso wszystko trafilem

1

@ToWinaSedziego Spodziewałem się go w przegranym 8-2 meczu z Bayernem. Byłem zdziwiony że nie wszedł.

0

A większość tu mówiła że nie tylko na pustą potrafi

2

@Prorokk Trzeba zacząć od tego że Bojan był przeciętny od początku. Być może w zbyt młodym wieku zaczął grać na profesjonalnym poziomie ale raczej nie miał aż tyle talentu żeby zaistnieć.

0

@szkudi7 szkoda tylko że lewy przyszedł, reszta ok

0

@tko Każdy napastnik to robi, mało tego, jakikolwiek piłkarz (nawet bramkarz) biegający w pobliżu pola karnego, będzie absorbował uwagę rywali.

0

@Rarenzio Przyznam ci rację. Robert pierdnie i spuszczają się dziennikarzyny.

0

@Qba2312 Słaby był od początku, albo raczej przeciętny. Nie ufałem mu. Zawsze miałem wrażenie że jest za słabo zaangażowany w obronie.

0

@against_modern_football Ciężko się gra jak rywal stoi murem 20-30 metrów przed bramką Barcy. Zdziwiło mnie to zaangażowanie City, co najmniej jakby to były derby Manchesteru.

0

@paquito88 nie mógł skoro chciał zagrać do boku a piłka odbiła się od obrońcy

0

@LioMessi10 42 mln

0

@WhiteHeart miało być 5,6-0 według ekspertów.

1

Za bardzo chcą grać jak Houston Rockets czyli huzia na józia. Powinni czasem zagrać tempem SA Spurs

0

@JarekS Ja juz pisałem dawno że razem z Albą powinni mieć pomniki przed Camp Nou

12

@noface Ja to rozumiem tak, że poza FCB płacą podwójnie ale jest się samotnym. W Barcelonie zarobi mniej ale jest wśród swoich.

0

@DIPENNN Myślę że to raczej kwestia tego, że w klubie pracował do niedawna Dani Alves

0

No to pobieramy aplikację i wspieramy!

1

@Geble Morawieckiego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?