Campeon87
Dołączył/a: wrzesień 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gavi mógłby się ogarnąć i zacząć coś dawać z przodu
1
@JaCules1211 podobno mentalu nie mamy, tak pisali tutaj super mądrzy
0
@Faro kolejny który widzi taki ty takę nie pamiętając jak ona wyglądała
9
Jak madritista to do psychiatry
1
@K4tsuuu łatwo jest ujkom robić podśmiechujki sprzed monitora
1
@Ali094 weź, skasuj ten komentarz
1
@Manypijany powiedział też że dwumecz będzie wyrównany
3
@Litman a gdzie miałeś ją wygraną?!
0
@Godlo gdzie ty widzisz 1000 podań?!
0
Nic się nie mówi, pracuje się dalej.
0
@Jacuss15 Rok temu byliśmy na dnie a oni oczekują że będziemy tak od razu rywalizować.
0
@denis9401 Przypomniał mi się finał MŚ gdzie Varane'a znosili po 90 minutach a Messi jeszcze karne strzelał po dogrywce. Pewnych rzeczy nie widać ale w takim meczu jak dzisiaj myślę że odnalazłby się Leo świetnie.
0
Ale widać tą kasę wpakowaną w MU w ostatnich przez te wiele lat. Nawet jeśli ci zawodnicy są zbędni i siedzą zakopani na ławce to zawsze stanowią jakieś zaplecze do wykorzystania. Dzisiaj kasa wygrała ale zobaczymy w przyszłości.
0
@MajkiYB oni wydają kasę od wielu lat, i jeszcze taraz dołożyli kilkaset milionów.
0
@Frozen nie ma grania bo nie ma zawodników, nie ma jakości. Trzeba czekać na wzmocnienia.
0
@xavi890 dzisiaj widzimy
0
@michasfcb89 Rapha wyraźne pretensje o to
0
@liberoFCB Wystarczy że Leo będzie stał, a gra już się sama zrobi.
0
@siara10 siata to twój komentarz
1
Oby nie był punktem zwrotnym dla Barcy, zaczynają grać słabo.
0
Barca mogłaby więcej grać piłka, wrócić do korzeni. Granie piłka to najlepsze lekarstwo na bolączki, takie jak w meczu z MU. Teraz wszyscy wszystko do przodu chcieliby pchać.
3
@matador bo według niektórych to on zniszczył Barcelonę, że niby tylko kasę miał w głowie.
1
@Lucassito przypomina się przepychanie realu do mistrzostwa w 2020
0
@SIWY SIX Mnie się podobał, do dobrze gral.
0
@kewin kurczę zupełnie tego nie pamiętam.
3
@Dasty Z Enrique to przesadziłeś. Messi Neymar i Suarez wygrywali, drużyny jako takiej nie było.
2
@xavi890 a moim zdaniem będzie chciał z nimi podpisać za minimum. Jestem tak samo blisko prawdy jak ty.
0
@Chlebek23391 miał też Griezmana i De Jonga, Coutinho.
1
Co ten Betis? Grają beznadziejnie.
0
Prawie 50 punktów przed półmetkiem. Niesamowite.