0

Gavi mógłby się ogarnąć i zacząć coś dawać z przodu

1

@JaCules1211 podobno mentalu nie mamy, tak pisali tutaj super mądrzy

0

@Faro kolejny który widzi taki ty takę nie pamiętając jak ona wyglądała

9

Jak madritista to do psychiatry

1

@K4tsuuu łatwo jest ujkom robić podśmiechujki sprzed monitora

1

@Ali094 weź, skasuj ten komentarz

1

@Manypijany powiedział też że dwumecz będzie wyrównany

3

@Litman a gdzie miałeś ją wygraną?!

0

@Godlo gdzie ty widzisz 1000 podań?!

0

Nic się nie mówi, pracuje się dalej.

0

@Jacuss15 Rok temu byliśmy na dnie a oni oczekują że będziemy tak od razu rywalizować.

0

@denis9401 Przypomniał mi się finał MŚ gdzie Varane'a znosili po 90 minutach a Messi jeszcze karne strzelał po dogrywce. Pewnych rzeczy nie widać ale w takim meczu jak dzisiaj myślę że odnalazłby się Leo świetnie.

0

Ale widać tą kasę wpakowaną w MU w ostatnich przez te wiele lat. Nawet jeśli ci zawodnicy są zbędni i siedzą zakopani na ławce to zawsze stanowią jakieś zaplecze do wykorzystania. Dzisiaj kasa wygrała ale zobaczymy w przyszłości.

0

@MajkiYB oni wydają kasę od wielu lat, i jeszcze taraz dołożyli kilkaset milionów.

0

@Frozen nie ma grania bo nie ma zawodników, nie ma jakości. Trzeba czekać na wzmocnienia.

0

@xavi890 dzisiaj widzimy

0

@michasfcb89 Rapha wyraźne pretensje o to

0

@liberoFCB Wystarczy że Leo będzie stał, a gra już się sama zrobi.

0

@siara10 siata to twój komentarz

1

Oby nie był punktem zwrotnym dla Barcy, zaczynają grać słabo.

0

Barca mogłaby więcej grać piłka, wrócić do korzeni. Granie piłka to najlepsze lekarstwo na bolączki, takie jak w meczu z MU. Teraz wszyscy wszystko do przodu chcieliby pchać.

3

@matador bo według niektórych to on zniszczył Barcelonę, że niby tylko kasę miał w głowie.

1

@Lucassito przypomina się przepychanie realu do mistrzostwa w 2020

0

@SIWY SIX Mnie się podobał, do dobrze gral.

0

@kewin kurczę zupełnie tego nie pamiętam.

3

@Dasty Z Enrique to przesadziłeś. Messi Neymar i Suarez wygrywali, drużyny jako takiej nie było.

2

@xavi890 a moim zdaniem będzie chciał z nimi podpisać za minimum. Jestem tak samo blisko prawdy jak ty.

0

@Chlebek23391 miał też Griezmana i De Jonga, Coutinho.

1

Co ten Betis? Grają beznadziejnie.

0

Prawie 50 punktów przed półmetkiem. Niesamowite.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?