Campeon87
Dołączył/a: wrzesień 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@luckyluke8wwa 4-0 za Koemana
0
@judasz89 czyli oceniasz po wyniku dziękuję dobranoc
0
@judasz89 ach te wrzutki, wiecznie te wrzutki. Wrzutki to też element gry, w drugiej połowie nie było wrzutek, w pierwszej były. To może przyczep się tylko do pierwszej połowy. Drużyna zasłużyła na co najmniej 4-0. Więcej szczęścia, precyzji i decyzyjności. Osa dobrze też broniła.
0
@judasz89 Nie wiem jak ty możesz porównywać ten mecz do tego z Rayo. Zupełnie inne poziomy na korzyść tego dzisiejszego.
1
@robertocarlos76 zabrakło mu bramki. Inaczej by śpiewali.
1
@Barcelonista94 miał dobrą drugą połowę z Betisem więc warto spojrzeć trochę szerzej.
0
@Coutinho007 Gavi jeszcze nie ma pozycji. Pedro to inny charakter. A być może też uważa że jeszcze za wcześnie na opuszczenie gniazda
0
@ViscaBarca123 młodzi wiedzą że teraz nie warto opuszczać Barcy bo nie mają odpowiedniej pozycji ale jak będą mieć te 20 lat to być może polecą na pieniądze.
0
@robertocarlos76 gdzie masz te zasady?
1
@robertocarlos76 chyba u ciebie. Każdy pisze jak chce.
0
@tomasthc a kim jest Yamal żeby mu dawać debiut w wieku 15 lat?! Messi to nie jest.
0
@uziq a przed Rayo jak czułeś?
0
@neolodz a więc jednak ... W całym wywiadzie znalazłeś coś do czego można się przyczepić. Szukaj dalej, może jeszcze coś znajdziesz.
0
@Ali094 nie napisałem o tobie tylko ogólnie o kretynach, że nie należy dawać im pożywki.
0
W jego miejsce miał przyjść Gundogan czy mi się pomyliło?
0
@Ali094 że mądrala?
0
@rk 3 i 2 lata temu też był słaby mistrz także spoko
0
@Ali094 co by nie powiedział i tak mądrale stwierdza że to kretyńskie. Nie powinni nic mówić. Po co dawać kretynom pożywkę.
0
@Magicc89PL 5 kolejek temu po przewaga była 12 punktów, teraz jest 11. Chyba nikt nie chce nas dogonić.
2
A ja miałem wrażenie że piłkarze byli rozkojarzeni, jakby na coś czekali. Za dużo myśli kłębi się w głowie. Chyba nie potrafią się zmotywować przy takiej przewadze.
0
@RanDiFCB ale on grał na Camp Nou a nie na Coliseum ...
1
@Yoohoo nie wiem co gorsze, to że nie podał czy to że nie widział kolegi?! Co do podania wzdłuż pola karnego to profesjonalny piłkarz piłkę powinien podać a nie nastrzelac na kolegę. Alba podałby co do centymetra.
0
To Lewego ma wódkę ma blisko
0
Pogadają pogadają a później cyk kolacyjka przed meczem i załatwianie interesow.
0
@SenoX włączyłem na 2 minuty. Piłkarze Kadyksu biegali pokracznie i wolno.
1
@Maker0 mamy jeszcze 2 napastników: Ansu, Ferran
0
Jeśli chodzi o Thurama to nie potrzeba nam przeciętności. Jeden Depay już był.
0
@natanvip a kim chcesz grać nie mając z przodu połowy ofensywnego zawodnika?!
1
@Rivaldinho11 zawsze był średni
1
@Romario87 wjechał mu w plecy kolanem. Mimo zdaniem czerwona