0

@luckyluke8wwa 4-0 za Koemana

0

@judasz89 czyli oceniasz po wyniku dziękuję dobranoc

0

@judasz89 ach te wrzutki, wiecznie te wrzutki. Wrzutki to też element gry, w drugiej połowie nie było wrzutek, w pierwszej były. To może przyczep się tylko do pierwszej połowy. Drużyna zasłużyła na co najmniej 4-0. Więcej szczęścia, precyzji i decyzyjności. Osa dobrze też broniła.

0

@judasz89 Nie wiem jak ty możesz porównywać ten mecz do tego z Rayo. Zupełnie inne poziomy na korzyść tego dzisiejszego.

1

@robertocarlos76 zabrakło mu bramki. Inaczej by śpiewali.

1

@Barcelonista94 miał dobrą drugą połowę z Betisem więc warto spojrzeć trochę szerzej.

0

@Coutinho007 Gavi jeszcze nie ma pozycji. Pedro to inny charakter. A być może też uważa że jeszcze za wcześnie na opuszczenie gniazda

0

@ViscaBarca123 młodzi wiedzą że teraz nie warto opuszczać Barcy bo nie mają odpowiedniej pozycji ale jak będą mieć te 20 lat to być może polecą na pieniądze.

0

@robertocarlos76 gdzie masz te zasady?

1

@robertocarlos76 chyba u ciebie. Każdy pisze jak chce.

0

@tomasthc a kim jest Yamal żeby mu dawać debiut w wieku 15 lat?! Messi to nie jest.

0

@uziq a przed Rayo jak czułeś?

0

@neolodz a więc jednak ... W całym wywiadzie znalazłeś coś do czego można się przyczepić. Szukaj dalej, może jeszcze coś znajdziesz.

0

@Ali094 nie napisałem o tobie tylko ogólnie o kretynach, że nie należy dawać im pożywki.

0

W jego miejsce miał przyjść Gundogan czy mi się pomyliło?

0

@Ali094 że mądrala?

0

@rk 3 i 2 lata temu też był słaby mistrz także spoko

0

@Ali094 co by nie powiedział i tak mądrale stwierdza że to kretyńskie. Nie powinni nic mówić. Po co dawać kretynom pożywkę.

0

@Magicc89PL 5 kolejek temu po przewaga była 12 punktów, teraz jest 11. Chyba nikt nie chce nas dogonić.

2

A ja miałem wrażenie że piłkarze byli rozkojarzeni, jakby na coś czekali. Za dużo myśli kłębi się w głowie. Chyba nie potrafią się zmotywować przy takiej przewadze.

0

@RanDiFCB ale on grał na Camp Nou a nie na Coliseum ...

1

@Yoohoo nie wiem co gorsze, to że nie podał czy to że nie widział kolegi?! Co do podania wzdłuż pola karnego to profesjonalny piłkarz piłkę powinien podać a nie nastrzelac na kolegę. Alba podałby co do centymetra.

0

To Lewego ma wódkę ma blisko

0

Pogadają pogadają a później cyk kolacyjka przed meczem i załatwianie interesow.

0

@SenoX włączyłem na 2 minuty. Piłkarze Kadyksu biegali pokracznie i wolno.

1

@Maker0 mamy jeszcze 2 napastników: Ansu, Ferran

0

Jeśli chodzi o Thurama to nie potrzeba nam przeciętności. Jeden Depay już był.

0

@natanvip a kim chcesz grać nie mając z przodu połowy ofensywnego zawodnika?!

1

@Rivaldinho11 zawsze był średni

1

@Romario87 wjechał mu w plecy kolanem. Mimo zdaniem czerwona

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?