0

@Sewren122 To niestety przez pieniądze. Psują sport. Agent ciągle mu gada żeby wybrał pieniądze.

0

@Dany9555 wczoraj zobaczyłem z realem, i w marcu i styczniu też zobaczyłem. I rok temu w kwietniu. Zobaczyłem mistrzostwo w tym roku. Cały czas widzę.

1

@Dany9555 spokojnie, poradzimy sobie bez niego

1

@cyron1 bo to drużyny wygrywają a nie pieniądze. Laporta powiedział że mamy silniejsza drużynę niż real i ja się z tym zgodzę. Indywidualnie jesteśmy słabsi ale jako drużyna silniejsi. Mi akurat skład realu na papierze nie imponuje. Spodziewałem się ich słabszej gry.

1

@FCBurnley już nie, podobno

0

A u nas kto wolnego strzeli?! Kołnierzyk to go wkurzał.

0

@pt9 wtedy przestaliśmy grać tiki takę z zaczęliśmy grać nowoczesną piłkę, którą cała Europa gra do dzisiaj.

0

@RosjaninBut jak szedł obok Roberto to byli podobnej postury

1

@bulo zwłaszcza jak szukał faulu, żeby tylko nie stracić piłki, sędzia gwiznął (miał szczęście, sędzia nie gwizdnął (strata)

0

@Barcelonista94 a to nie można było przegrać z drużynami które były w najwyższej formie w swojej historii?! Nie zawsze się wygrywa.

1

@La Pulgaa kto ma ciężko ten ma ciężko

0

Taki Roben tylko słabszy

0

@Armandi Koeman już to robił, Xavi na pewno o tym wie

2

Będzie na frytki nad Bałtykiem

0

A nasi dali 60 i się podobno sfrajerzyli

0

Romeu Fresneda i Messi i zaczynamy sezon

0

@shvead20 wygrali może mundial ponieważ byli niesamowicie silni jako drużyna a nie bo mieli jakiegoś tam Neuera, bramkarza jakich wielu.

0

@FCBurnley w tym sensie że zawodnik gra miernie ale przynajmniej daje bramki i asysty. Coś jak Lewandowski.

0

Ja już się przyzwyczaiłem że to co piszą pismaki to nic nie jest prawdą. Trzeba słuchać wywiadów i czytać między wierszami.

0

@Iniesta997 mieliśmy kupę szczęścia

0

@malicinho jak jego drużyna miała 20 bramek łącznie w całym sezonie

0

@Bajson czasem jest tak że zawodnik pokazuje dużo więcej w jednym klubie a później nie może się odnaleźć w innym. Co do Ferrana to może chodziło o liczby a nie samą grę. Miał dawać asysty i bramki a nie robić różnice na boisku.

0

@kejdzi ściema dziennikarska

0

Akurat Perez i Ancelotti z nim gadali. Nie mają ludzi od tego?!

0

Jutro się dowiemy że Guler w Barcelonie a Roque w realu.

0

@Mroziu Barcelona też nie sprzedaje bez woli piłkarza. Czasem sprzedaje się taniej jeśli wolą zawodnika jest konkretny zespół.

0

@Pawlak1992 z Tuchameniego też może nic nie być

0

@Firestone kurcze a lewy strzelał w polskiej ma początku

2

@Dynak Dest to dobry zawodnik (zwłaszcza technicznie) tylko się pogubił.

0

@cyron1 Barcelona nie upadnie, za duża marka. Jak będzie stadion to tym bardziej. W Stanach byle klubiki chodzą za 5 mld. W ostateczności się sprzeda i dalej będą jedną z dwóch ekip laliga, a to wystarczy żeby coś znaczyć w Europie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?