Campeon87
Dołączył/a: wrzesień 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sewren122 To niestety przez pieniądze. Psują sport. Agent ciągle mu gada żeby wybrał pieniądze.
0
@Dany9555 wczoraj zobaczyłem z realem, i w marcu i styczniu też zobaczyłem. I rok temu w kwietniu. Zobaczyłem mistrzostwo w tym roku. Cały czas widzę.
1
@Dany9555 spokojnie, poradzimy sobie bez niego
1
@cyron1 bo to drużyny wygrywają a nie pieniądze. Laporta powiedział że mamy silniejsza drużynę niż real i ja się z tym zgodzę. Indywidualnie jesteśmy słabsi ale jako drużyna silniejsi. Mi akurat skład realu na papierze nie imponuje. Spodziewałem się ich słabszej gry.
1
@FCBurnley już nie, podobno
0
A u nas kto wolnego strzeli?! Kołnierzyk to go wkurzał.
0
@pt9 wtedy przestaliśmy grać tiki takę z zaczęliśmy grać nowoczesną piłkę, którą cała Europa gra do dzisiaj.
0
@RosjaninBut jak szedł obok Roberto to byli podobnej postury
1
@bulo zwłaszcza jak szukał faulu, żeby tylko nie stracić piłki, sędzia gwiznął (miał szczęście, sędzia nie gwizdnął (strata)
0
@Barcelonista94 a to nie można było przegrać z drużynami które były w najwyższej formie w swojej historii?! Nie zawsze się wygrywa.
1
@La Pulgaa kto ma ciężko ten ma ciężko
0
Taki Roben tylko słabszy
0
@Armandi Koeman już to robił, Xavi na pewno o tym wie
2
Będzie na frytki nad Bałtykiem
0
A nasi dali 60 i się podobno sfrajerzyli
0
Romeu Fresneda i Messi i zaczynamy sezon
0
@shvead20 wygrali może mundial ponieważ byli niesamowicie silni jako drużyna a nie bo mieli jakiegoś tam Neuera, bramkarza jakich wielu.
0
@FCBurnley w tym sensie że zawodnik gra miernie ale przynajmniej daje bramki i asysty. Coś jak Lewandowski.
0
Ja już się przyzwyczaiłem że to co piszą pismaki to nic nie jest prawdą. Trzeba słuchać wywiadów i czytać między wierszami.
0
@Iniesta997 mieliśmy kupę szczęścia
0
@malicinho jak jego drużyna miała 20 bramek łącznie w całym sezonie
0
@Bajson czasem jest tak że zawodnik pokazuje dużo więcej w jednym klubie a później nie może się odnaleźć w innym. Co do Ferrana to może chodziło o liczby a nie samą grę. Miał dawać asysty i bramki a nie robić różnice na boisku.
0
@kejdzi ściema dziennikarska
0
Akurat Perez i Ancelotti z nim gadali. Nie mają ludzi od tego?!
0
Jutro się dowiemy że Guler w Barcelonie a Roque w realu.
0
@Mroziu Barcelona też nie sprzedaje bez woli piłkarza. Czasem sprzedaje się taniej jeśli wolą zawodnika jest konkretny zespół.
0
@Pawlak1992 z Tuchameniego też może nic nie być
0
@Firestone kurcze a lewy strzelał w polskiej ma początku
2
@Dynak Dest to dobry zawodnik (zwłaszcza technicznie) tylko się pogubił.
0
@cyron1 Barcelona nie upadnie, za duża marka. Jak będzie stadion to tym bardziej. W Stanach byle klubiki chodzą za 5 mld. W ostateczności się sprzeda i dalej będą jedną z dwóch ekip laliga, a to wystarczy żeby coś znaczyć w Europie.