0

@normasubiektywna ale Kahn powiedział mu że ich model nie jest dobry...

0

3 lipca. Już powinno być 5 transferów do i 5 transferów z.

0

@don'T.R.I.P.e mówił to dziennikarzom wtedy gdy już przekazał Laporcie że Leo nie wróci. Myślę że to normalne że się negocjuje kilka opcji a później się podejmuje ostateczna decyzję. Messi wybrał Miami bo po prostu chciał tam zamieszkać w tym momencie. W wywiadzie ściemniał żeby kibiców Barcy tak bardzo nie rozczarować. Nie mógł powiedzieć wprost że podjął inną decyzję.

1

@don'T.R.I.P.e a bierzesz pod uwagę że mógł kurtuazyjnie rozmawiać z wieloma stronami?!

2

A później mówią mediom że nie mają żadnej innej oferty.

0

Raporty scautow z YouTube'a podpowiadają żeby brać, w przypadku Romeu twierdzą że dobry w obronie ale drewniany w rozegraniu i wyjściu z piłką.

0

@varosso wyjść z grupy nie jest trudno. A później to praktycznie jedna runda żeby być w ósemce najlepszych w Europie. W ubiegłym sezonie mało zabrakło żebyśmy wyszli z grupy mimo że nie byliśmy w formie i Inter pokonał nas fizycznie.

0

@michasfcb89 mambeke?

3

@varosso i już masz praktycznie 1/4

1

@JarekS Real zawsze stawiał bardziej na uniwersalnych żołnierzy, my na jednostki specjalne.

0

@JarekS Na pewno daje siłę fizyczną której nam brakuje.

1

Kolejna dźwignia

0

@Commando i Messiego tez

1

@kondzio976 Perez rządzi 20 lat a u nas zmiany, zmiany, zmiany... populizm, populizm, populizm. Niech już Laporta będzie na trwałe bo jako jedyny robi coś sensownego z zarządem. Bortomeu ogłaszał miliardowe przychody a skończyło się miliardowym długiem.

3

@fanoflakers przecież w telewizji oglądasz

1

Bardzo ambitny jest widzę...

0

@J23Closs On idzie do bankruta a reszta zawodników odchodzi. Tak słabo im płacą.

1

@Catalanian1991 Dobry sarkazm nie jest zły ale mógłbyś już przestać?!:)

3

@bartoszek Araujo

0

Ciekawe ile jeszcze klubów uzgodniło to samo?!

0

@CuleLbn oj będą go adorować gwiazdy nba

1

@Sewren122 mierność nad miernościami sewren

0

Przecież to oczywiste że to już dawno klepnięte.

0

@michasfcb89 przecież ojciec Messiego już w poniedziałek powiedział Laporcie że nie przedłuża umowy. To mówił na ulicy dziennikarzom to takie pitolenie żeby nie mówić prawdy, która ma być powiedziana oficjalnie gdy przyjdzie na to czas.

0

@J23Closs a zobacz ile rzeczy ogarnął. Stadion się buduje, stabilizacja finansowa jako taka. Wyniki sportowe.

0

@kejdzi nie wierz w to co piszą. Nikt nie zna prawdy. Podejrzewam że kasa na transfery będzie. Nie tylko te darmowe.

0

@Andrzej92 mogą coś kombinować w ten sposób.

0

A ten argentyński Messi gra/nie gra?

1

Nie zdunżą, nie za te piniondze.

2

@Aragorn33 kurcze jeszcze sezon się nie skończył a media już piszą że ktoś nie może dłużej czekać. Miesiąc temu mieli przecież pierwsze kurtuazyjne kontakty ze sobą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?