Campeon87
Dołączył/a: wrzesień 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@normasubiektywna ale Kahn powiedział mu że ich model nie jest dobry...
0
3 lipca. Już powinno być 5 transferów do i 5 transferów z.
0
@don'T.R.I.P.e mówił to dziennikarzom wtedy gdy już przekazał Laporcie że Leo nie wróci. Myślę że to normalne że się negocjuje kilka opcji a później się podejmuje ostateczna decyzję. Messi wybrał Miami bo po prostu chciał tam zamieszkać w tym momencie. W wywiadzie ściemniał żeby kibiców Barcy tak bardzo nie rozczarować. Nie mógł powiedzieć wprost że podjął inną decyzję.
1
@don'T.R.I.P.e a bierzesz pod uwagę że mógł kurtuazyjnie rozmawiać z wieloma stronami?!
2
A później mówią mediom że nie mają żadnej innej oferty.
0
Raporty scautow z YouTube'a podpowiadają żeby brać, w przypadku Romeu twierdzą że dobry w obronie ale drewniany w rozegraniu i wyjściu z piłką.
0
@varosso wyjść z grupy nie jest trudno. A później to praktycznie jedna runda żeby być w ósemce najlepszych w Europie. W ubiegłym sezonie mało zabrakło żebyśmy wyszli z grupy mimo że nie byliśmy w formie i Inter pokonał nas fizycznie.
0
@michasfcb89 mambeke?
3
@varosso i już masz praktycznie 1/4
1
@JarekS Real zawsze stawiał bardziej na uniwersalnych żołnierzy, my na jednostki specjalne.
0
@JarekS Na pewno daje siłę fizyczną której nam brakuje.
1
Kolejna dźwignia
0
@Commando i Messiego tez
1
@kondzio976 Perez rządzi 20 lat a u nas zmiany, zmiany, zmiany... populizm, populizm, populizm. Niech już Laporta będzie na trwałe bo jako jedyny robi coś sensownego z zarządem. Bortomeu ogłaszał miliardowe przychody a skończyło się miliardowym długiem.
3
@fanoflakers przecież w telewizji oglądasz
1
Bardzo ambitny jest widzę...
0
@J23Closs On idzie do bankruta a reszta zawodników odchodzi. Tak słabo im płacą.
1
@Catalanian1991 Dobry sarkazm nie jest zły ale mógłbyś już przestać?!:)
3
@bartoszek Araujo
0
Ciekawe ile jeszcze klubów uzgodniło to samo?!
0
@CuleLbn oj będą go adorować gwiazdy nba
1
@Sewren122 mierność nad miernościami sewren
0
Przecież to oczywiste że to już dawno klepnięte.
0
@michasfcb89 przecież ojciec Messiego już w poniedziałek powiedział Laporcie że nie przedłuża umowy. To mówił na ulicy dziennikarzom to takie pitolenie żeby nie mówić prawdy, która ma być powiedziana oficjalnie gdy przyjdzie na to czas.
0
@J23Closs a zobacz ile rzeczy ogarnął. Stadion się buduje, stabilizacja finansowa jako taka. Wyniki sportowe.
0
@kejdzi nie wierz w to co piszą. Nikt nie zna prawdy. Podejrzewam że kasa na transfery będzie. Nie tylko te darmowe.
0
@Andrzej92 mogą coś kombinować w ten sposób.
0
A ten argentyński Messi gra/nie gra?
1
Nie zdunżą, nie za te piniondze.
2
@Aragorn33 kurcze jeszcze sezon się nie skończył a media już piszą że ktoś nie może dłużej czekać. Miesiąc temu mieli przecież pierwsze kurtuazyjne kontakty ze sobą.