Campeon87
Dołączył/a: wrzesień 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Chlebek23391 w obronie ok, ale w ofensywie to często mu nogi wrastają w ziemię.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@12Cule34 raz zamyka a raz otwiera. Ciekawe jak pozostanie na koniec
0
Oo Raphinha zaczął grać piłką i nie robi baboli przy tym
1
@xavi890 był po kontuzji
0
@arsenallondyn0 był tylko raz na mundialu
7
Całkiem mądra ta sztuczna inteligencja
0
@xavi890 Balde na lewej Alba na prawej
0
Balde na prawej Alba na lewej
1
@Maysterme skończy raz na zawsze z pisaniem/mówieniem meczy zamiast meczów
2
@merdtotsom o zobacz, na polskich budowach lub pracując u polskich pracodawców też umierają a nawet o tym nie wiesz. Pozwala się ludziom po 60. Pracować na budowach to tak jest. Niestety są zmuszeni do pracy bo emerytura im na nic nie pozwala.
0
Obrona przez atak. Ciekawe kto ma rację.
0
@partymaker nie trzeba transferów. Wystarczy wolny rynek. Jest wielu piłkarzy, którzy chcieliby u nas grać, no. Messi.
0
On chyba mówi o czytelnikach tej strony?!
0
@Lucassito a morawiecki był 2 razy premierem i też było dobrze co nie
0
@require to tylko 150 mln. Psie pieniądze. Powinno się skończyc już mówić o tym że gruba kasa poszła. Anglicy się śmieją.
0
Xavi mówi że piłkarze są zmęczeni i widać to na boisku. Ciężkie nogi, brak świeżości i brak radości z gry. Przyda się odpoczynek i być może jakieś roszady.
0
@Emhyr mów za siebie
1
Ee, kibole fcbarca.com wiedzą lepiej
0
@gilbert3 Luisa Enrique
0
@Matix90 macie szczęście że nikt nie ocenia tak ostro waszej pewności w tym temacie.
0
@PJ777 może ale jakby pomagał dałby żółtą
0
@FCBurnley czerwona kartka Araujo
2
@michal1899 według mnie też nie było, i co mi zrobisz cwaniaczku
0
@Chlebek23391 sarkazm
0
@hobart29 gdyby tak było to rywal podcięty przewróciły się na bok a nie poleciał do przodu
0
@hobart29 a może nie faulował?! Sędzia zdecydował że nie.
0
@FCBurnley nic wczoraj złego nie zrobił, na Militao wpadł z rozpędu. Nie miał celu go uderzyć.
2
Xavi wyjaśnił tych co się podniecają wygraną przy ewidentnych problemach.
0
@emjot ofens to oni wiecznie robią wobec drużyny, piłkarzy i trenera