0

@Chlebek23391 w obronie ok, ale w ofensywie to często mu nogi wrastają w ziemię.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@12Cule34 raz zamyka a raz otwiera. Ciekawe jak pozostanie na koniec

0

Oo Raphinha zaczął grać piłką i nie robi baboli przy tym

1

@xavi890 był po kontuzji

0

@arsenallondyn0 był tylko raz na mundialu

7

Całkiem mądra ta sztuczna inteligencja

0

@xavi890 Balde na lewej Alba na prawej

0

Balde na prawej Alba na lewej

1

@Maysterme skończy raz na zawsze z pisaniem/mówieniem meczy zamiast meczów

2

@merdtotsom o zobacz, na polskich budowach lub pracując u polskich pracodawców też umierają a nawet o tym nie wiesz. Pozwala się ludziom po 60. Pracować na budowach to tak jest. Niestety są zmuszeni do pracy bo emerytura im na nic nie pozwala.

0

Obrona przez atak. Ciekawe kto ma rację.

0

@partymaker nie trzeba transferów. Wystarczy wolny rynek. Jest wielu piłkarzy, którzy chcieliby u nas grać, no. Messi.

0

On chyba mówi o czytelnikach tej strony?!

0

@Lucassito a morawiecki był 2 razy premierem i też było dobrze co nie

0

@require to tylko 150 mln. Psie pieniądze. Powinno się skończyc już mówić o tym że gruba kasa poszła. Anglicy się śmieją.

0

Xavi mówi że piłkarze są zmęczeni i widać to na boisku. Ciężkie nogi, brak świeżości i brak radości z gry. Przyda się odpoczynek i być może jakieś roszady.

0

@Emhyr mów za siebie

1

Ee, kibole fcbarca.com wiedzą lepiej

0

@gilbert3 Luisa Enrique

0

@Matix90 macie szczęście że nikt nie ocenia tak ostro waszej pewności w tym temacie.

0

@PJ777 może ale jakby pomagał dałby żółtą

0

@FCBurnley czerwona kartka Araujo

2

@michal1899 według mnie też nie było, i co mi zrobisz cwaniaczku

0

@Chlebek23391 sarkazm

0

@hobart29 gdyby tak było to rywal podcięty przewróciły się na bok a nie poleciał do przodu

0

@hobart29 a może nie faulował?! Sędzia zdecydował że nie.

0

@FCBurnley nic wczoraj złego nie zrobił, na Militao wpadł z rozpędu. Nie miał celu go uderzyć.

2

Xavi wyjaśnił tych co się podniecają wygraną przy ewidentnych problemach.

0

@emjot ofens to oni wiecznie robią wobec drużyny, piłkarzy i trenera

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?