Campeon87
Dołączył/a: wrzesień 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Faktycznie Pique był odważny na boisku. W ubiegłym roku w meczu pucharu króla z Bilbao sam w obronie przeciwko trzem rywalom w rogu boiska. Zero paniki, wyszedł z tego mimo że z kilkadziesiąt sekund tam się z nimi kiwał.
0
Messi na pewno. Gra na 50%
0
Czy transfer Zubimendiego jest tak samo przemyślany jak Raphinhi?!
5
@Awtameok_Klana czasem uprzedzenia mózg przeżerają. Wielu na tej stronie tego doświadcza.
0
Przy okazji wybijając piłkę do przodu, wybił ją do tyłu.
2
Po tym meczu widać że Busquets nam się jeszcze przyda.
0
Jak nie jestem jego zwolennikiem to ostatnie dwa mecze miał dobre. Kaleczył z Interem po czym strzelił 2 bramki.
0
No way! Podobno ta liga jest taka słaba.
1
@Destiny ja bym powiedział że po 15 minutach każdego meczu
0
@trolownik też miałem i tym wspomnieć
1
@Gandalf55 świetny komentarz, i poprawnie użyta forma meczów*. Tak sobie też myślę że takie mecze pomagają budować drużynę. Nasi piłkarze mogli sobie pograć w dobrym rytmie. Podobnie było z Sociedad, tam w końcu zatrybiło po po pewnym czasie i po bardzo trudnym fragmencie gry
0
@bronx bez przesady, co drugi mecz ma dobry. Ale widać że coraz lepiej się czuję w tej drużynie. Myślę że coraz częściej będzie miał te dobre mecze.
0
@Emil91 pierwszy raz sędzia nam sprzyjał
0
@brd42 na obronę torresa trzeba dać że nie gra regularnie więc i taki kiks może się trafić. Ja bym bardziej zwrócił uwagę na brak siły żeby pisać w pole karne w sytuacji gdy poholowal piłkę 40 metrów. Była taka sytuacja niedługo po tym jak wszedł na boisku.
2
@Bulos11 średniej klasy zespół byłby w środku tabeli a nie jako wicelider
0
W pierwszej połowie graliśmy nieźle ale za szybko. Kto to widział żeby takim tempem grać. Powinno być więcej gry pozycyjnej i kontrola nad meczem. Tego zabrakło w drugiej połowie.
0
Nieprawda! Tutaj w komentarzach wielu powiedziało że nie, więc to nieprawda że wykonuje dobrą pracę. Komentatorzy się znajo.
0
Nie wiedzą co czynią
0
@Sewren122 a co ma mówić wg ciebie? Zaproponuj coś doktorze Oczkoś.
0
@T^L jak ktoś jest z góry uprzedzony tak jak ty to i zwycięstwo LM nie pomoże
0
@Tomo1989 już nastąpiła, Villa Real, bilbao
4
@T^L dobrze że kluby nie zatrudniają na ławkę takich filozofów jak ty
2
@Nano22 rozumiem że miał być sarkazm ale nie wyszedł
0
Zasługuje na powołanie na mundial.
0
@elrubio grają lepiej szybciej dokładniej, potrafią utrzymywać się przy piłce, odbierać piłkę, dobry pressing.
2
@Firestone i wygrali z Realem 4-0. Który argument mocniejszy mój czy twój?
0
To tylko kwestia czasu jak z nimi wygramy.
0
@pluszek to po co pisać takie głupoty? To tak jakby strzelać na pustą bramkę z połowy boiska. Nie trafisz ale i tak jest śmiech bo nie trafiło się pustą. No bo jak można nie trafić na pustą?! No trzeba się śmiać nie?! Tylko debil na pustą nie trafi przecież.
0
@Barcagol100 akurat będzie miał trochę racji. Oprócz dominacji.
0
@Emil91 oni po 15 minutach już wywalali wszystkich :)