0

@lukkobe a wszystko trwało 49 sekund i przebywający w toalecie inni ludzie wiwatowali i bili brawo

0

@Barcafan2020 może tak z dużej litery Barca?! Szacunek się należy

1

@KobeFR Holender ma pół roku do końca kontraktu. Albo teraz albo wcale. Jest zawodnikiem zbędnym.

1

@Ares! I jeszcze asystą 50 stopnia. Popis Polaka w Klasyku!!!! 8 razy źle przyjął piłkę. Polak bohaterem w el clasico!!!!! Katalończycy nie mogą uwierzyć jaki mają skarb!!!! Jaaazzdaa Lewy.

0

@Vaven Ja myślę że ryzykował tym wślizgiem i był tego świadomy. Przy innym wyniku być może nie zrobiłby tak.

1

@gringo1989 a ja bym nie porównywał tego co jest teraz z tym co było 15 lat temu. Nie ma sensu. Gdybyśmy stosowali takie analogie wtedy należałoby Xaviego skreślić. Według mnie nie należy tego robić. W porównaniu z tym co było rok temu, gramy 3 x szybciej i 3 x dokładniej. Bayern zanim zaczął dominować był budowany więcej niż 5 lat.

0

Ale kocopoły. Skoro Ituralde krytykuje ich decyzje to znaczy że wcale nie wiedzą więcej.

0

Wywiad rzeka normalnie

5

@AllBundy w poprzednim grał spoko a nie fatalnie

1

Coś jak Dembele w wieku 15 lat

1

Daliby mu grać w 2006, byliby mistrzami. W 2010 kiwał się sam z całym niemieckim zespołem.

0

Formuła się wyczerpała

0

@gora nikt już tak nie mówi. Coraz częściej pojawia się na pierwszym miejscu

2

@Figurehead1983 2-0 wygra Argentyna

0

Trzeba było grać to nie byłoby trzeba płakać.

2

@Bulos11 Katar był najgorszy dotychczas

2

@MESSIah16 jak dla mnie to poza golami na ostatnim etapie nic nie wnosił do gry realu

0

@Naker Roznieśli Napoli

0

@K4tsuuu gdybym był na jego miejscu tak bym sobie to tłumaczył. Co wcale nie znaczy że nie będzie próbował za wszelką cenę. Dobrze że już się skończyła gadka, że żeby być najlepszym w historii, musi wygrać mundial. Obawiam się że w jego przypadku czas na wygranie MŚ już minął. Niemcy 2014 była za mocne. Jak drużyna nie pomoże to nic z tego nie będzie.

0

Messi nie potrzebuje tego MŚ. Powinien być dumny ze zdobycia vice MŚ. To nie jest tak że ktoś coś musi albo nie musi Tytuły się zdobywa a nie kupuje w sklepie.

1

@Faro jakoś w 2010 sam nie dawał rady ogrywać rywali. Reszta drużyny stała.

1

Nie ceniłem go specjalnie nigdy ale od jakiegoś czasu widzę że bardzo dobrze klei drużynę. Dlatego jest tak ceniony przez Xaviego i Enrique

1

@Messi1000000 tylko czekać aż jakiś karny spowoduje

0

@rogal478 Pique zamiast niego

0

@dafik85 a tyle się mówiło że albo Fati albo Nico

1

To za Taty Martino zaczęliśmy grać inny football, nowoczesny

0

@s0nar To tak jak w pracy, czasem w 4 godziny jesteśmy w stanie zrobić ogrom roboty a czasem 8 godz. jest bezproduktywne. Chodzi o koncentracje wszystkich składników; uwagi, emocji, wysiłku itd.

1

Nie widzę go jako prezydenta klubu.

0

@korn234 nie było tak źle, było poprawnie

1

Ja wiedziałem, otwierałem bramę Camp Nou. I mój kumpel ochroniarz, i jego siora, która przyszła go odwiedzić też.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?