12

Ja bym jeszcze cały pis wpisał

1

@Campeon87 np. talizmo

3

Na tej stronie internetowej też są tacy...

0

@Dillu noo, zwłaszcza że tak samo słabo mają ułożona prawą nogę.

0

Messi coraz bliżej Barcelony ...

2

@Sewren122 wystarczy wspomnieć sobie poświęcenie Gaviego, Araujo czy Christensena, żeby stwierdzić że pleciesz bzdury.

0

A świstak siedzi ....

0

@korn234 myślę że to Jordi zdecydował o odejściu

0

Można pochwalić przyjścia piłki Raphinhi w tym meczu

1

@Yoshi94 wyłączyłeś myślenie i tak ci się wydaje


0

@zadafcb a Chelini co tam robił?!

4

@JarekS no właśnie, rytm meczowy. Puig też go nie miał. A jak ma, to proszę jakie akcje potrafi zrobić. Zgodzę się z kolega wyżej że Kessie nic nam nie dał.

0

@patryk1995991 lepiej Alonso

0

@korn234 idzie z Ferranem na sprzedaz. To oczywiste.Xavi powiedział że decyzje zostały podjęte.

1

Liczyłem na grę rezerwami

7

Wszelkie mądrości tu komentujących można o dupę potłuc.

1

@Bogan niepotrzebnie się produkujesz

0

@FC4BARCA Atleti przegrało z Elche

0

I dobrze. Może wspólnie ustala co z Fatim itd.

0

@syngoku1 jak to powiedział jeden trener: "oglądasz mecz, nie widzisz Busqetsa..."

0

@thcmenel420 to co wyżej, a ty co?

0

Przez większość kariery piłka spadała mu pod nogi, wystarczyło tylko stać i czekać. Sorry ale w dominującej Barcelonie nie trzeba było wiele. Pokazał się dopiero z lepszej strony kiedy za Koemana trzeba było w końcu zacząć grać bo drużyna już nie była tak mocarna.

0

@ikar34 Camacinga, Touameni, Mbappe

0

@xavi890 myślę że Albę trzeba szanować. Grał słabo tylko wtedy gdy 2 lata temu przez 9 miesięcy grali co 3 dni.

0

@creativeopinion Messi jeszcze zdarzy zarobic w Arabii. Za rok, dwa. Pomijam kwestie moralne czy warto tam iść.

0

Że słów Xaviego z konferencji można było wywnioskować że nie przedłuży.

0

Nie sprzedawać. Będzie jak z Dr Jongiem. Nie ma co się wyzbywać jakości, nawet jeśli jest średnia.

0

@neolodz wiadomo, wiadomo... Tyle że nie wiadomo

0

@kamillek88 nie wiem

0

@HypeR co wy na cię z tym Espanyolem?! Zrobili wam coś ze życzycie im źle?!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?