Campeon87
Dołączył/a: wrzesień 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Ja bym jeszcze cały pis wpisał
1
@Campeon87 np. talizmo
3
Na tej stronie internetowej też są tacy...
0
@Dillu noo, zwłaszcza że tak samo słabo mają ułożona prawą nogę.
0
Messi coraz bliżej Barcelony ...
2
@Sewren122 wystarczy wspomnieć sobie poświęcenie Gaviego, Araujo czy Christensena, żeby stwierdzić że pleciesz bzdury.
0
A świstak siedzi ....
0
@korn234 myślę że to Jordi zdecydował o odejściu
0
Można pochwalić przyjścia piłki Raphinhi w tym meczu
1
@Yoshi94 wyłączyłeś myślenie i tak ci się wydaje
0
@zadafcb a Chelini co tam robił?!
4
@JarekS no właśnie, rytm meczowy. Puig też go nie miał. A jak ma, to proszę jakie akcje potrafi zrobić. Zgodzę się z kolega wyżej że Kessie nic nam nie dał.
0
@patryk1995991 lepiej Alonso
0
@korn234 idzie z Ferranem na sprzedaz. To oczywiste.Xavi powiedział że decyzje zostały podjęte.
1
Liczyłem na grę rezerwami
7
Wszelkie mądrości tu komentujących można o dupę potłuc.
1
@Bogan niepotrzebnie się produkujesz
0
@FC4BARCA Atleti przegrało z Elche
0
I dobrze. Może wspólnie ustala co z Fatim itd.
0
@syngoku1 jak to powiedział jeden trener: "oglądasz mecz, nie widzisz Busqetsa..."
0
@thcmenel420 to co wyżej, a ty co?
0
Przez większość kariery piłka spadała mu pod nogi, wystarczyło tylko stać i czekać. Sorry ale w dominującej Barcelonie nie trzeba było wiele. Pokazał się dopiero z lepszej strony kiedy za Koemana trzeba było w końcu zacząć grać bo drużyna już nie była tak mocarna.
0
@ikar34 Camacinga, Touameni, Mbappe
0
@xavi890 myślę że Albę trzeba szanować. Grał słabo tylko wtedy gdy 2 lata temu przez 9 miesięcy grali co 3 dni.
0
@creativeopinion Messi jeszcze zdarzy zarobic w Arabii. Za rok, dwa. Pomijam kwestie moralne czy warto tam iść.
0
Że słów Xaviego z konferencji można było wywnioskować że nie przedłuży.
0
Nie sprzedawać. Będzie jak z Dr Jongiem. Nie ma co się wyzbywać jakości, nawet jeśli jest średnia.
0
@neolodz wiadomo, wiadomo... Tyle że nie wiadomo
0
@kamillek88 nie wiem
0
@HypeR co wy na cię z tym Espanyolem?! Zrobili wam coś ze życzycie im źle?!