1

@Bajson nie wiem kto jest lepszy bo Anglika w życiu na oczy nie widziałem ale może to kwestia fizyczności.

0

@DzizuSS pewnie miał na myśli podania przez środek do napastników ale ty już musisz bić pianę

0

@kejdzi Ci od taktyki nie zauważają jak zajechaliśmy real w el clasico grając obrońcami w napadzie a pomocnikami w obronie, nie zauważają też jak pięknie Oriol się zamienia pozycjami z De Kingiem.

2

@Sparrow101 Nie reaguj, Koeman się nie podobał, Xavi. Następny trener też nie będzie. Wszyscy są TOP, ale pod warunkiem, że są w innych klubach. Tuchel był top ale teraz to tak jakoś nie bardzo. Wsadzany był tutaj mocno na trenera.

0

@Czarny_ck Zaczynasz z 4 pomocników a kończysz z 4 napastników. Proste.

4

@JarekS Jaki skład nie byłby wystawiony i tak będzie idiotyczny według ciebie.

0

@Ronin47 A od wewnątrz wygląda bardzo dobrze.

0

Załatwił Frimponga, Cancelo i Fresnede stąd to ogłoszenie zatrudnienia.

0

@azsiezaloguje co robi?

0

@dariooo Najważniejsze że piłkarzy nie wyprzedają. To jest majątek podstawowy.

1

Całkiem fajny zawodnik jak na 18-latka.

0

Nie mniej niż 15 mln!

0

Neymar, Felix, Bernardo... jak my ich wszystkich pomieścimy?!

1

@BordowyPtak tylko że to Barca ma 3 razy więcej kibiców niż te wszystkie kluby które wymieniłeś razem wzięte. Dlatego to Barca jest większa.

0

@denks1984 skąd wiesz jaka jest klauzula skoro ją kwestionują?!

1

Ja nie wierzę w te wszystkie kwestie. Mbappe nie jest dla nas.

1

Jak może podpisać umowę skoro nie został sprzedany?!

1

@ikar34 z tym Neuerem to sarkazm.

0

A to nie Neuer jest tym największym?!

0

Jakbyśmy dostali Bernardo to LM nasza.

0

@SenseiFCB tu chodzi głównie o wykluczenie chorób serca i krążeniowych. Tak mi się wydaje.

2

Jak Raphinha będzie tak grał jak z Milanem to myślę nie trzeba narazie nikogo na prawe skrzydło.

10

Dobrze że idą do Arabii. Dzięki temu mamy Romeu a nie Brozovica.

0

@Bajson Nie masz racji. W LM też potrafią grać na pół gwizdka zwłaszcza w fazie grupowej gdzie gra się 6 meczów więc i motywacja nie jest pełna przez cały czas. W fazie pucharowej gra się 2 mecze i drużyny grają falami. Nie ciasną przez 90 minut tylko często czekają na rozwój wypadków. To jest psychologia. W takich turniejach jak MŚ czy ME widać to bardzo dobrze.

1

@Bajson No nie wiem czy mniejsza intensywność. Pressing szedł cały czas.

1

@Bartinho1899 Abde już jest ograny, wszystko o nim wiemy.

0

@slayer w PSG grał solidnie do momentu kontuzji. Starał się bardzo mocno, dużo pracował na boisku.

0

@Sewren122 Nikt nie każe mu grać. Ma przyjść i trenować z najlepszymi.

6

Poproszę Naymara+ 30 mln za Dembele

0

A jak się aktywuje czy też reaktywuje taką opcję? Naciska się jakiś guzik?!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?