Campeon87
Dołączył/a: wrzesień 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bajson nie wiem kto jest lepszy bo Anglika w życiu na oczy nie widziałem ale może to kwestia fizyczności.
0
@DzizuSS pewnie miał na myśli podania przez środek do napastników ale ty już musisz bić pianę
0
@kejdzi Ci od taktyki nie zauważają jak zajechaliśmy real w el clasico grając obrońcami w napadzie a pomocnikami w obronie, nie zauważają też jak pięknie Oriol się zamienia pozycjami z De Kingiem.
2
@Sparrow101 Nie reaguj, Koeman się nie podobał, Xavi. Następny trener też nie będzie. Wszyscy są TOP, ale pod warunkiem, że są w innych klubach. Tuchel był top ale teraz to tak jakoś nie bardzo. Wsadzany był tutaj mocno na trenera.
0
@Czarny_ck Zaczynasz z 4 pomocników a kończysz z 4 napastników. Proste.
4
@JarekS Jaki skład nie byłby wystawiony i tak będzie idiotyczny według ciebie.
0
@Ronin47 A od wewnątrz wygląda bardzo dobrze.
0
Załatwił Frimponga, Cancelo i Fresnede stąd to ogłoszenie zatrudnienia.
0
@azsiezaloguje co robi?
0
@dariooo Najważniejsze że piłkarzy nie wyprzedają. To jest majątek podstawowy.
1
Całkiem fajny zawodnik jak na 18-latka.
0
Nie mniej niż 15 mln!
0
Neymar, Felix, Bernardo... jak my ich wszystkich pomieścimy?!
1
@BordowyPtak tylko że to Barca ma 3 razy więcej kibiców niż te wszystkie kluby które wymieniłeś razem wzięte. Dlatego to Barca jest większa.
0
@denks1984 skąd wiesz jaka jest klauzula skoro ją kwestionują?!
1
Ja nie wierzę w te wszystkie kwestie. Mbappe nie jest dla nas.
1
Jak może podpisać umowę skoro nie został sprzedany?!
1
@ikar34 z tym Neuerem to sarkazm.
0
A to nie Neuer jest tym największym?!
0
Jakbyśmy dostali Bernardo to LM nasza.
0
@SenseiFCB tu chodzi głównie o wykluczenie chorób serca i krążeniowych. Tak mi się wydaje.
2
Jak Raphinha będzie tak grał jak z Milanem to myślę nie trzeba narazie nikogo na prawe skrzydło.
10
Dobrze że idą do Arabii. Dzięki temu mamy Romeu a nie Brozovica.
0
@Bajson Nie masz racji. W LM też potrafią grać na pół gwizdka zwłaszcza w fazie grupowej gdzie gra się 6 meczów więc i motywacja nie jest pełna przez cały czas. W fazie pucharowej gra się 2 mecze i drużyny grają falami. Nie ciasną przez 90 minut tylko często czekają na rozwój wypadków. To jest psychologia. W takich turniejach jak MŚ czy ME widać to bardzo dobrze.
1
@Bajson No nie wiem czy mniejsza intensywność. Pressing szedł cały czas.
1
@Bartinho1899 Abde już jest ograny, wszystko o nim wiemy.
0
@slayer w PSG grał solidnie do momentu kontuzji. Starał się bardzo mocno, dużo pracował na boisku.
0
@Sewren122 Nikt nie każe mu grać. Ma przyjść i trenować z najlepszymi.
6
Poproszę Naymara+ 30 mln za Dembele
0
A jak się aktywuje czy też reaktywuje taką opcję? Naciska się jakiś guzik?!