0

@barczyk to może sam zostań trenerem i chodź na konferencję prasowe. Będziemy mogli poznać twój błysk.

0

@kamillek88 taka jest moja opinia. Czepiaj się swoich.

0

Nam brakuję jeszcze troszeńkę równowagi. Im więcej będą grać w niezmienionym składzie tym lepiej będzie to wyglądać. Coraz lepiej to wygląda. Na razie Felix jest ciałem obcym.

0

Powinni nam oddać rzut karny z tamtego meczu

0

Media dalej biją pianę. Nie ma co się temu poddawać.

0

@heniek1981 żartujesz sobie

0

@Ziemny nie wiesz jak będzie. To że było tak ostatnio to nie znaczy że będzie tak teraz. Może Rapha będzie zagęszczał środek.

0

@antyPinokio Kibolstwo cięgle będzie wyć. Sam się w to wpisujesz. No ale to wiadomo jak jest wśród polaczkow z wolski.

0

@antyPinokio przez takich kiboli jak ty powstaje właśnie ta ciężka atmosfera wokół klubu

0

Xavi! To tylko kibolstwo a nie kibice!

1

Musi grać Balde Araujo i Cancelo i problemy obrony znikną. Jeszcze trzeba znaleźć receptę dla pomocy. Niby jest ok ale w meczu z Gironą się trochę rozjeżdżali.

0

To mld był nasz mecz. Co z tego że byliśmy (powiedzmy) lepsi, skoro pomocnicy i obrońcy dublowali swoje pozycje i rozjeżdżali się przed piłkarzami Girony.

0

@krzysiekgier Nie przesadzajmy. Gra poprawnie. Jedynie nie robi różnicy.

1

Dziwny był to mecz. Myślę że należy wrócić do gry Balde.

0

@JUNIORcom może dlatego że grali w czwartek to im lepiej wychodzi

0

@Tomek54321 nie przesadzałbym z tą dobrą dyspozycja Cancelo. Jeden mecz z Porto a wcześniej 5 nijakich.

2

Brać z zamkniętymi oczami?

0

Kolejny system który służy tylko temu żeby go sprzedaż światu i zarobić. Handlarz respiratorami lubi to!

0

@damcio24 grałeś kiedykolwiek w piłkę?!

0

@drifboy25 grałeś kiedykolwiek w piłkę?!

0

@jacek905 a nie przyszło ci do głowy że gramy lepiej przez obecność Frankiego i/lub Persiego. Słabe są te twoje teorie.

0

@Pstryk Spokojnie. Jeśli mają się z nim bujać przez parę lat to będzie jak z Griezmannem u nas tylko w drugą stronę.

0

@antimadridista76 przecież też wygraliśmy

6

Barcelonie życzę żeby miała lepszych kibiców a nie to kibolstwo z polskich stron o tym klubie.

2

@jamesbond6 Jakby grał regularnie to nie byłoby z tym problemu

0

@Wojtek84 ważne że na treningach wychodzi

5

Była Żałość, są Jaos.

0

@David_Martin Jakoś to Athletic w meczu z nami zaprezentowało bardzo słabo.

0

@HubertMlody pół świata obejrzy. Przewiduje ogromny sukces projektu.

0

@barteq A Kounde to jakiś ułomek że nie ma prawa grać na ŚO?!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?