Campeon87
Dołączył/a: wrzesień 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barczyk to może sam zostań trenerem i chodź na konferencję prasowe. Będziemy mogli poznać twój błysk.
0
@kamillek88 taka jest moja opinia. Czepiaj się swoich.
0
Nam brakuję jeszcze troszeńkę równowagi. Im więcej będą grać w niezmienionym składzie tym lepiej będzie to wyglądać. Coraz lepiej to wygląda. Na razie Felix jest ciałem obcym.
0
Powinni nam oddać rzut karny z tamtego meczu
0
Media dalej biją pianę. Nie ma co się temu poddawać.
0
@heniek1981 żartujesz sobie
0
@Ziemny nie wiesz jak będzie. To że było tak ostatnio to nie znaczy że będzie tak teraz. Może Rapha będzie zagęszczał środek.
0
@antyPinokio Kibolstwo cięgle będzie wyć. Sam się w to wpisujesz. No ale to wiadomo jak jest wśród polaczkow z wolski.
0
@antyPinokio przez takich kiboli jak ty powstaje właśnie ta ciężka atmosfera wokół klubu
0
Xavi! To tylko kibolstwo a nie kibice!
1
Musi grać Balde Araujo i Cancelo i problemy obrony znikną. Jeszcze trzeba znaleźć receptę dla pomocy. Niby jest ok ale w meczu z Gironą się trochę rozjeżdżali.
0
To mld był nasz mecz. Co z tego że byliśmy (powiedzmy) lepsi, skoro pomocnicy i obrońcy dublowali swoje pozycje i rozjeżdżali się przed piłkarzami Girony.
0
@krzysiekgier Nie przesadzajmy. Gra poprawnie. Jedynie nie robi różnicy.
1
Dziwny był to mecz. Myślę że należy wrócić do gry Balde.
0
@JUNIORcom może dlatego że grali w czwartek to im lepiej wychodzi
0
@Tomek54321 nie przesadzałbym z tą dobrą dyspozycja Cancelo. Jeden mecz z Porto a wcześniej 5 nijakich.
2
Brać z zamkniętymi oczami?
0
Kolejny system który służy tylko temu żeby go sprzedaż światu i zarobić. Handlarz respiratorami lubi to!
0
@damcio24 grałeś kiedykolwiek w piłkę?!
0
@drifboy25 grałeś kiedykolwiek w piłkę?!
0
@jacek905 a nie przyszło ci do głowy że gramy lepiej przez obecność Frankiego i/lub Persiego. Słabe są te twoje teorie.
0
@Pstryk Spokojnie. Jeśli mają się z nim bujać przez parę lat to będzie jak z Griezmannem u nas tylko w drugą stronę.
0
@antimadridista76 przecież też wygraliśmy
6
Barcelonie życzę żeby miała lepszych kibiców a nie to kibolstwo z polskich stron o tym klubie.
2
@jamesbond6 Jakby grał regularnie to nie byłoby z tym problemu
0
@Wojtek84 ważne że na treningach wychodzi
5
Była Żałość, są Jaos.
0
@David_Martin Jakoś to Athletic w meczu z nami zaprezentowało bardzo słabo.
0
@HubertMlody pół świata obejrzy. Przewiduje ogromny sukces projektu.
0
@barteq A Kounde to jakiś ułomek że nie ma prawa grać na ŚO?!