Campeon87
Dołączył/a: wrzesień 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@osa91 ręka przy ciele w sumie ale piłka uderzyła w część ręki oderwanej od ciała więc ta zasady w tym przypadku nie powinna obowiązywać chyba
0
Rywal oddaje 2 strzały w drugiej połowie i strzela 2 gole. Niesamowite.
0
Widzę że wyciągnięto wnioski i przesunięto De Jonga wyżej. Kunde powinien już tylko grać na środku. To jest środkowy obrońca nic więcej.
2
@Iniesta997 1,2 mld
3
Nie macie wrażenia, że Barca od meczu z Las Palmas jest wyraźnie słabsza? Ci którzy narzekają na Raphinhie powinni się puknąć w głowie. Bez niego i Cancelo brakuje jakiejkolwiek dynamiki. Od początku roku dobrze gramy jedynie przy wyprowadzaniu piłki z obrony, a pomoc i atak wyraźnie się rozsypały od tego czasu.
0
@Rupert_Haubica gol przypadek
0
@emjot przypomina sobie jak zagrał z Antwerpia
0
@JarekS ten Valverde z mecz z Liverpoolem?!
8
@ini_barca Boże co za bzdury
0
@cules100pro Ovrebo nie popełnił błędu. Pacha Eto legalna
2
@Campeon87 Toż on to zrobił łokciem a nie barkiem.
9
Widać że Vinicius pcha rękę do przodu wiec zamiar zagrania ręką oczywisty.
0
@mate92 Tak, ten był najlepszy
0
@RubenoSS właśnie, problemy tkwią głębiej. Tylko gdzie?! Mi się zdaje że Barca zbyt długo umierała. Teraz musi długo wracać do życia.
0
@M.a.t.i26651 bo jak grali szybko i do przodu to się nie podobało tutaj co niektórym
0
@DonPancio Frankie gral już dużo lepiej. Ostatnio spowalnia grę.
1
O polaczkow też chodzi Xavi
10
Że też Messi potrafi uderzać takie piłki że zawsze mu leci tam gdzie ma lecieć. U nas to się rzadko zdarza. Ostatnio Lewandowskiemu wyszło.
4
Ile mu zapłacili żeby tak powiedział?
0
@HubertMlody od kiedy to dośrodkowanie są wyznacznikiem?! Akurat dośrodkowania są znienawidzone przez polskich kibiców Barcy. Zawodnik Barcy nie ma prawa wrzucać piłek w pole karne bo to brzydko wygląda i nie przystoi.
0
@Zoker tylko że w Barcy nikt z młodych raczej nie przepada, jest się cały czas na widoku w Europie z uwagi na to że Barca regularnie gra w pucharach europejskich. Poza tym sam stadion przeciąga jak i liga hiszpańska.
1
No jestem ciekaw czy to Xavi jest problemem bo w sumie nie wiadomo co tam w jego głowie siedzi. Do tej pory wydawało mi się że nie ale w sumie nie można tego wykluczać.
0
@kanver_ jak ktoś patrzy co pisze tutejsze kibolstwo to faktycznie. Były beznadziejne!
0
Ja mam taką wrażenie i teorię, że Barca po świętach zgasła i grała ospale a piłkarze mają jakiś kryzys przełomu roku. Po dobrych meczach z Valencia i Almeria pierwsza połowa z Las Palmas była senna tak samo jak mecz z Osasuna.
3
@Herbert I i II kondygnacja będzie cała a III z dachem będzie budowana.
3
Jak to tak?! Z najgorsza drużyną w historii la liga żadnego strzału?! Beznadziejna drużyna ta Girona.
3
Ja bym zwrócił uwagę jednak na to że real był w ubiegłym roku podczas tego finału w mikro dołku dlatego tak łatwo poszło. Oczywiście my zagraliśmy dobry mecz.
3
Sędzia trochę sędziował pod nas i tylko tyle
0
Po świętach grają jakoś sennie
0
@jareksz95 piłkarze na pewno tam nie siedzą