0

@osa91 ręka przy ciele w sumie ale piłka uderzyła w część ręki oderwanej od ciała więc ta zasady w tym przypadku nie powinna obowiązywać chyba

0

Rywal oddaje 2 strzały w drugiej połowie i strzela 2 gole. Niesamowite.

0

Widzę że wyciągnięto wnioski i przesunięto De Jonga wyżej. Kunde powinien już tylko grać na środku. To jest środkowy obrońca nic więcej.

2

@Iniesta997 1,2 mld

3

Nie macie wrażenia, że Barca od meczu z Las Palmas jest wyraźnie słabsza? Ci którzy narzekają na Raphinhie powinni się puknąć w głowie. Bez niego i Cancelo brakuje jakiejkolwiek dynamiki. Od początku roku dobrze gramy jedynie przy wyprowadzaniu piłki z obrony, a pomoc i atak wyraźnie się rozsypały od tego czasu.

0

@Rupert_Haubica gol przypadek

0

@emjot przypomina sobie jak zagrał z Antwerpia

0

@JarekS ten Valverde z mecz z Liverpoolem?!

8

@ini_barca Boże co za bzdury

0

@cules100pro Ovrebo nie popełnił błędu. Pacha Eto legalna

2

@Campeon87 Toż on to zrobił łokciem a nie barkiem.

9

Widać że Vinicius pcha rękę do przodu wiec zamiar zagrania ręką oczywisty.

0

@mate92 Tak, ten był najlepszy

0

@RubenoSS właśnie, problemy tkwią głębiej. Tylko gdzie?! Mi się zdaje że Barca zbyt długo umierała. Teraz musi długo wracać do życia.

0

@M.a.t.i26651 bo jak grali szybko i do przodu to się nie podobało tutaj co niektórym

0

@DonPancio Frankie gral już dużo lepiej. Ostatnio spowalnia grę.

1

O polaczkow też chodzi Xavi

10

Że też Messi potrafi uderzać takie piłki że zawsze mu leci tam gdzie ma lecieć. U nas to się rzadko zdarza. Ostatnio Lewandowskiemu wyszło.

4

Ile mu zapłacili żeby tak powiedział?

0

@HubertMlody od kiedy to dośrodkowanie są wyznacznikiem?! Akurat dośrodkowania są znienawidzone przez polskich kibiców Barcy. Zawodnik Barcy nie ma prawa wrzucać piłek w pole karne bo to brzydko wygląda i nie przystoi.

0

@Zoker tylko że w Barcy nikt z młodych raczej nie przepada, jest się cały czas na widoku w Europie z uwagi na to że Barca regularnie gra w pucharach europejskich. Poza tym sam stadion przeciąga jak i liga hiszpańska.

1

No jestem ciekaw czy to Xavi jest problemem bo w sumie nie wiadomo co tam w jego głowie siedzi. Do tej pory wydawało mi się że nie ale w sumie nie można tego wykluczać.

0

@kanver_ jak ktoś patrzy co pisze tutejsze kibolstwo to faktycznie. Były beznadziejne!

0

Ja mam taką wrażenie i teorię, że Barca po świętach zgasła i grała ospale a piłkarze mają jakiś kryzys przełomu roku. Po dobrych meczach z Valencia i Almeria pierwsza połowa z Las Palmas była senna tak samo jak mecz z Osasuna.

3

@Herbert I i II kondygnacja będzie cała a III z dachem będzie budowana.

3

Jak to tak?! Z najgorsza drużyną w historii la liga żadnego strzału?! Beznadziejna drużyna ta Girona.

3

Ja bym zwrócił uwagę jednak na to że real był w ubiegłym roku podczas tego finału w mikro dołku dlatego tak łatwo poszło. Oczywiście my zagraliśmy dobry mecz.

3

Sędzia trochę sędziował pod nas i tylko tyle

0

Po świętach grają jakoś sennie

0

@jareksz95 piłkarze na pewno tam nie siedzą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?