1

A co ma do tego że w ubiegłym roku nie wyszliśmy z grupy?! Nie wiem czy decyzje sędziego były słuszne czy nie, wiem tylko, że te sytuacje zmieniły wszystko. Nie wygrała drużyna grająca lepiej w piłkę tylko ta której się lepiej ułożyło.

0

@Chrupas Tylko że faulu nie było według niektórych ekspertów, więc tym bardziej var powinien mieć wątpliwości.

1

@lysy1015 no to słaby var w takim razie

0

@bulo w pierwszym meczu nas zepchnęli. W tym wczorajszym nie nazwałbym tego zepchnęciem.

4

Czerwona karta a głupek nawet do Varu nie raczył pójść. To był jego obowiązek w tej sytuacji.

0

@senri jemu się podoba i ani myśli odchodzić

0

@mightyanaldevastator od lutego wiadomo że Xaviego nie będzie a nie od dzisiejszego meczu

1

Ogólnie niezły mecz. Gdyby nie seria niefortunnych przypadków mieliśmy pełne prawo myśleć o awansie.

0

@Bartek_C No jak, przecież jesteśmy błaznem Europy. Mieliśmy nie wyjść z grupy. To dlaczego teraz narzekanie po odpadnięciu w ćwierćfinale. Powinniście się cieszyć.

0

@mightyanaldevastator myślę że w piłkę to ty nigdy nie grałeś. To nie fifa.

1

Przypomina się mecz z Bayernem i brak karnego po faulu na Dembele

1

@seeba tym bardziej że całkiem nieźle gramy w 10tkę

0

@Rupert_Haubica sam się zdziwił że mu wpadło poza tym cienizna

0

@FCBurnley trzeba zacząć od tego że faulu nie było

2

Ostatnio wspominała że woli real

1

Też mnie to zdziwiło

2

@Rupert_Haubica Nie zmienia to faktu że z nim wygralibyśmy LM

0

@szyper u nas nie gra żaden Nico. Może w przyszłym sezonie.

1

@BISHBASHBOSH Lewy tak samo się błąkał w wielu meczach.

0

Gdyby nie kolana grałby do dzisiaj

0

I dobrze, może trochę zapomną jak się gra w piłkę

5

@Pawlak1992 albo druga strona

1

A Shakiry nie było na koszulce?!

1

@Karol_VeB to nie czepialstwo tylko żart. Lubię Xaviego i kibicuję mu.

0

@Baros1990 zły przykład podałeś. Szukaj dalej. Po pierwsze Puyol nie stoi w miejscu, a po drugie się pośliznął.

0

@Baros1990 mozna dać się objechać ale nie w ten sposób. Puyol nigdy tak się nie dał.

3

Lewandowski - Xavi 1-0
Lewy: "Będę cofał się i wychodził do piłek"
Xavi: "Lewandowski powinien czekać na piłki w polu karnym"

0

Kounde raz dał się objechać Mbappe. Nie powinien na tym poziomie tak się dawać. Specjalnie zwrotny to on nie jest.

1

@Sewren122 on się u nas nauczył grać przez 5 lat a nie u nich przez rok roku. Nie zauważyłaś u niego większej dojrzałości w grze w ostatnim roku u nas?! To słaby jesteś.

0

@goldensun obejrzyj jeszcze raz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?