Campeon87
Dołączył/a: wrzesień 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A co ma do tego że w ubiegłym roku nie wyszliśmy z grupy?! Nie wiem czy decyzje sędziego były słuszne czy nie, wiem tylko, że te sytuacje zmieniły wszystko. Nie wygrała drużyna grająca lepiej w piłkę tylko ta której się lepiej ułożyło.
0
@Chrupas Tylko że faulu nie było według niektórych ekspertów, więc tym bardziej var powinien mieć wątpliwości.
1
@lysy1015 no to słaby var w takim razie
0
@bulo w pierwszym meczu nas zepchnęli. W tym wczorajszym nie nazwałbym tego zepchnęciem.
4
Czerwona karta a głupek nawet do Varu nie raczył pójść. To był jego obowiązek w tej sytuacji.
0
@senri jemu się podoba i ani myśli odchodzić
0
@mightyanaldevastator od lutego wiadomo że Xaviego nie będzie a nie od dzisiejszego meczu
1
Ogólnie niezły mecz. Gdyby nie seria niefortunnych przypadków mieliśmy pełne prawo myśleć o awansie.
0
@Bartek_C No jak, przecież jesteśmy błaznem Europy. Mieliśmy nie wyjść z grupy. To dlaczego teraz narzekanie po odpadnięciu w ćwierćfinale. Powinniście się cieszyć.
0
@mightyanaldevastator myślę że w piłkę to ty nigdy nie grałeś. To nie fifa.
1
Przypomina się mecz z Bayernem i brak karnego po faulu na Dembele
1
@seeba tym bardziej że całkiem nieźle gramy w 10tkę
0
@Rupert_Haubica sam się zdziwił że mu wpadło poza tym cienizna
0
@FCBurnley trzeba zacząć od tego że faulu nie było
2
Ostatnio wspominała że woli real
1
Też mnie to zdziwiło
2
@Rupert_Haubica Nie zmienia to faktu że z nim wygralibyśmy LM
0
@szyper u nas nie gra żaden Nico. Może w przyszłym sezonie.
1
@BISHBASHBOSH Lewy tak samo się błąkał w wielu meczach.
0
Gdyby nie kolana grałby do dzisiaj
0
I dobrze, może trochę zapomną jak się gra w piłkę
5
@Pawlak1992 albo druga strona
1
A Shakiry nie było na koszulce?!
1
@Karol_VeB to nie czepialstwo tylko żart. Lubię Xaviego i kibicuję mu.
0
@Baros1990 zły przykład podałeś. Szukaj dalej. Po pierwsze Puyol nie stoi w miejscu, a po drugie się pośliznął.
0
@Baros1990 mozna dać się objechać ale nie w ten sposób. Puyol nigdy tak się nie dał.
3
Lewandowski - Xavi 1-0
Lewy: "Będę cofał się i wychodził do piłek"
Xavi: "Lewandowski powinien czekać na piłki w polu karnym"
0
Kounde raz dał się objechać Mbappe. Nie powinien na tym poziomie tak się dawać. Specjalnie zwrotny to on nie jest.
1
@Sewren122 on się u nas nauczył grać przez 5 lat a nie u nich przez rok roku. Nie zauważyłaś u niego większej dojrzałości w grze w ostatnim roku u nas?! To słaby jesteś.
0
@goldensun obejrzyj jeszcze raz