0

@zygzakmaklini zawsze opierali się na sile zawodników

0

@Ronad10 pomniejszoną o klauzulę Dembele

29

Szkoda. Taki zawodnik poza Europą.

0

@PietrasCoelho bez przesady, zaledwie poprawnie

0

@jeonek niegrzeczym jest używanie słowa murzyn

0

@czarnatom ja to pewnie miałem że sto razy tylko o tym nie wiedziałem więc nie mam co wspominać

1

@PJ777 Cubarsi dobrze zagrał. Karny pechowy bo padajac spadł na łydkę rywala.

0

@mvnBasten z Liverpoolem nic nie można było zrobić, maili najmocniejszy moment w swojej historii. Inna sprawa że on nic nie próbował zmienić.

0

@kondi21 a nie 6tki?. Pozycje 6 to znam bo komentatorzy o niej mówią cały czas.

0

@kondi21 pierwszym raz spotykam się pozycja nr 5. W footballu istnieją jedynie pozycje nr 9 i 6, bo wszyscy o nich mówią. Może jeszcze nr 10, ale nie wiem co to za pozycja.

0

@Czarny_ck Balde ma robić wszystko?! Później macie pretensje ze słabo atakuje albo słabo broni. Nie ma takich bocznych obrońców na świecie którym każe sie robić wszystko na boisku a oni wszystko robią dobrze.

0

@th@les Ja też byłem bliski takiego manewru. Opamiętałem się o 18.15

1

Jestem za zarządzeniem drużyna w stylu NBA. Tam wymianiają zawodników i zmieniają składy bardzo odważnie. Tylko ze tam pieniądze są zawsze i nikt nie spada z ligi.

1

Pierwsza część sezonu miał słabą, później było dużo lepiej.

0

Pamiętam jak 2 lata temu Balde się nim zajął.

0

Chiesa dobrym zawodnikiem był

1

Powinni wynegocjować za niego Cancelo

0

Co się dzieje z Ansu Fatim?

1

Fermin swój ziom

1

Głupoty, głupoty, głupoty...

0

Ci co produkują te systemy się śmieją. Dla nich to kasa a ile prawdy w takim systemie to nie wiadomo.

1

A kiedy Barca ruszy po Nico?

1

@Maker0 Ale wiesz, że on myśli inaczej a mówi inaczej, żeby tacy jak ty nie gadali o nim ani o drużynie głupot?!

0

@Michal4 musisz kupić jedynie koszulkę replikę za 600 euro, poza tym darmowe.

0

@Patry10 ee tam, pomysł sobie o Ferranie. Może się go pozbędą wtedy transfer Olmo nie będzie taki najgorszy.

0

Ciekawe, kto przejmie udziały od Nike?!

0

@redman83 krowie?

0

Na Florydzie pada, w Nowym Yorku pada. Porą deszczowa jakaś?!

1

@Qaz123 Pedri też miał okazję żeby zaistnieć i jakoś tego nie zrobił.

1

@Patry10 no przecież są takie filmy z treningów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?