Campeon87
Dołączył/a: wrzesień 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@zygzakmaklini zawsze opierali się na sile zawodników
0
@Ronad10 pomniejszoną o klauzulę Dembele
29
Szkoda. Taki zawodnik poza Europą.
0
@PietrasCoelho bez przesady, zaledwie poprawnie
0
@jeonek niegrzeczym jest używanie słowa murzyn
0
@czarnatom ja to pewnie miałem że sto razy tylko o tym nie wiedziałem więc nie mam co wspominać
1
@PJ777 Cubarsi dobrze zagrał. Karny pechowy bo padajac spadł na łydkę rywala.
0
@mvnBasten z Liverpoolem nic nie można było zrobić, maili najmocniejszy moment w swojej historii. Inna sprawa że on nic nie próbował zmienić.
0
@kondi21 a nie 6tki?. Pozycje 6 to znam bo komentatorzy o niej mówią cały czas.
0
@kondi21 pierwszym raz spotykam się pozycja nr 5. W footballu istnieją jedynie pozycje nr 9 i 6, bo wszyscy o nich mówią. Może jeszcze nr 10, ale nie wiem co to za pozycja.
0
@Czarny_ck Balde ma robić wszystko?! Później macie pretensje ze słabo atakuje albo słabo broni. Nie ma takich bocznych obrońców na świecie którym każe sie robić wszystko na boisku a oni wszystko robią dobrze.
0
@th@les Ja też byłem bliski takiego manewru. Opamiętałem się o 18.15
1
Jestem za zarządzeniem drużyna w stylu NBA. Tam wymianiają zawodników i zmieniają składy bardzo odważnie. Tylko ze tam pieniądze są zawsze i nikt nie spada z ligi.
1
Pierwsza część sezonu miał słabą, później było dużo lepiej.
0
Pamiętam jak 2 lata temu Balde się nim zajął.
0
Chiesa dobrym zawodnikiem był
1
Powinni wynegocjować za niego Cancelo
0
Co się dzieje z Ansu Fatim?
1
Fermin swój ziom
1
Głupoty, głupoty, głupoty...
0
Ci co produkują te systemy się śmieją. Dla nich to kasa a ile prawdy w takim systemie to nie wiadomo.
1
A kiedy Barca ruszy po Nico?
1
@Maker0 Ale wiesz, że on myśli inaczej a mówi inaczej, żeby tacy jak ty nie gadali o nim ani o drużynie głupot?!
0
@Michal4 musisz kupić jedynie koszulkę replikę za 600 euro, poza tym darmowe.
0
@Patry10 ee tam, pomysł sobie o Ferranie. Może się go pozbędą wtedy transfer Olmo nie będzie taki najgorszy.
0
Ciekawe, kto przejmie udziały od Nike?!
0
@redman83 krowie?
0
Na Florydzie pada, w Nowym Yorku pada. Porą deszczowa jakaś?!
1
@Qaz123 Pedri też miał okazję żeby zaistnieć i jakoś tego nie zrobił.
1
@Patry10 no przecież są takie filmy z treningów