1

Kontuzja Mazowszanina jest dużo poważniejsza niż kontuzja Pomorzanina.

0

No z tym karnym to var ich oszukał, w 30 sekund zdecydował ze były 2 dotknięcia a cały świat do dzisiaj się zastanawia czy faktycznie były.

0

@Yoshi94 nie ma dowodów, co ujęcie to inaczej widać. No chyba że te nieistniejące czujniki wykryły

0

@ProMILs ale było tu wiele krzyków ze czujniki załatwiły sprawę

0

@PJ777 jak ktoś ma 38 lat to nie ma czasu na merytoryczne rozmowy w internecie, trzeba się zająć pracą i życiem.

0

@Edgemoon gol to gol, nosem mógł go strzelić. Wtedy byśmy się zastanawiali czy pilka dotknęła drugiej dziurki.

0

@PietrasCoelho pytaj tych co anulowali

0

@PJ777 ach te czujniki, wszystko robią, nawet obiad ugotują.

0

@Kuna_Domowa w jaki sposób zlicza dotknięcia?, dotknięcia ździebeł murawy też zlicza?

0

@PietrasCoelho No jak poprawna skoro var też nie wiedział czy były 2 dotknięcia?! Poprawna to byłaby gdyby to zweryfikowali.

3

Ja nawet przy tym zbliżeniu Archivo nie widzę podwójnego dotknięcia.

0

@Debfc Sędzia to sędzia, podejmuje decyzje. Ma prawo sprawdzić na monitorze, to ci od var powinni mieć wątpliwości i powiedzieć Marciniakowi, żeby sam sprawdził.

0

@xavi890 var nic nie wie, to Curtois powiedział sędziemu że były 2 dotknięcia

1

Aha, czyli to on powiedział, że było podwójne dotknięcie a nie żaden var.

0

@Luccas gol to gol, czy z poślizgiem czy bez.

0

@PJ777 jakie do cholery czujniki? sędziowie w dupie mają te czujniki?!

3

Powinni mam zapłacić za wyszkolenie piłkarza

4

Szkoda tych krzesełek. Całe uwalone.

1

Dobrze się bawią za nasze. Zbliżają się wybory, czas to zmienić.

5

Redakcję te oceny układała po kilku kielichach

0

@FATTOMY Orłowski mówił że nie jest zwolennikiem bo Inigo mało zwrotny.

0

@Czarny_ck przecież on tak gra od 20 lat

2

@4Fabregas4 do dziś się zastanawiam dlaczego w 2-8 z Bayernem nie wpuscil go żeby cis zmienić skoro we wcześniejszych meczach tak dobrze mu szło

0

Barrios tydzień temu to samo z realem

0

Ja bym do tego dorzucił Vitor Roque.

0

Bramkarz City to gra jakby był na jakichś środkach znieczulających.

0

Wojtek może popełnić jeden, dwa babole w trakcie meczu a Pena tych irytujących wyjść może mieć kilkanaście.

45

Niewytłumaczalne to było dorysowanie stopy Lewandowskiemu.

0

Jak dla mnie gra jeszcze sporo gorzej niż przed kontuzja.

1

@krol211 Pedri nie był lepszy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?