Campeon87
Dołączył/a: wrzesień 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kontuzja Mazowszanina jest dużo poważniejsza niż kontuzja Pomorzanina.
0
No z tym karnym to var ich oszukał, w 30 sekund zdecydował ze były 2 dotknięcia a cały świat do dzisiaj się zastanawia czy faktycznie były.
0
@Yoshi94 nie ma dowodów, co ujęcie to inaczej widać. No chyba że te nieistniejące czujniki wykryły
0
@ProMILs ale było tu wiele krzyków ze czujniki załatwiły sprawę
0
@PJ777 jak ktoś ma 38 lat to nie ma czasu na merytoryczne rozmowy w internecie, trzeba się zająć pracą i życiem.
0
@Edgemoon gol to gol, nosem mógł go strzelić. Wtedy byśmy się zastanawiali czy pilka dotknęła drugiej dziurki.
0
@PietrasCoelho pytaj tych co anulowali
0
@PJ777 ach te czujniki, wszystko robią, nawet obiad ugotują.
0
@Kuna_Domowa w jaki sposób zlicza dotknięcia?, dotknięcia ździebeł murawy też zlicza?
0
@PietrasCoelho No jak poprawna skoro var też nie wiedział czy były 2 dotknięcia?! Poprawna to byłaby gdyby to zweryfikowali.
3
Ja nawet przy tym zbliżeniu Archivo nie widzę podwójnego dotknięcia.
0
@Debfc Sędzia to sędzia, podejmuje decyzje. Ma prawo sprawdzić na monitorze, to ci od var powinni mieć wątpliwości i powiedzieć Marciniakowi, żeby sam sprawdził.
0
@xavi890 var nic nie wie, to Curtois powiedział sędziemu że były 2 dotknięcia
1
Aha, czyli to on powiedział, że było podwójne dotknięcie a nie żaden var.
0
@Luccas gol to gol, czy z poślizgiem czy bez.
0
@PJ777 jakie do cholery czujniki? sędziowie w dupie mają te czujniki?!
3
Powinni mam zapłacić za wyszkolenie piłkarza
4
Szkoda tych krzesełek. Całe uwalone.
1
Dobrze się bawią za nasze. Zbliżają się wybory, czas to zmienić.
5
Redakcję te oceny układała po kilku kielichach
0
@FATTOMY Orłowski mówił że nie jest zwolennikiem bo Inigo mało zwrotny.
0
@Czarny_ck przecież on tak gra od 20 lat
2
@4Fabregas4 do dziś się zastanawiam dlaczego w 2-8 z Bayernem nie wpuscil go żeby cis zmienić skoro we wcześniejszych meczach tak dobrze mu szło
0
Barrios tydzień temu to samo z realem
0
Ja bym do tego dorzucił Vitor Roque.
0
Bramkarz City to gra jakby był na jakichś środkach znieczulających.
0
Wojtek może popełnić jeden, dwa babole w trakcie meczu a Pena tych irytujących wyjść może mieć kilkanaście.
45
Niewytłumaczalne to było dorysowanie stopy Lewandowskiemu.
0
Jak dla mnie gra jeszcze sporo gorzej niż przed kontuzja.
1
@krol211 Pedri nie był lepszy