1

@FC4BARCA zaległy już rozegrali, z Valencią

0

@platki_owsiane no przecież spalonych było kilka

0

@Kyonego chociażby podanie do Raphinhi, Lewy nawet tego by nie zrobił.

0

@ShawnC a widziałeś zwrot Kounde?!, chciał zrobić przełożenie piłki za nogą ale zrobił to nieudolnie, widać było w tej akcji u niego brak pomysłu na zagranie i wymyślił to co wymyślił.

0

Gdyby Kounde nie był taki drewniany nie doszłoby do zderzenia. Oni zderzyli się ze sobą co nie znaczy że faulu nie było.

0

@krefi10 ja też wolę takie jak z Valencią

0

@AbcAbd Swoją drogę Szczęsny nie potrafi w tej sytuacji prostej piłki złapać co szczęśliwie dało nam bramkę, Pena złapałby i bramki by nie było.

0

@okiemtypera_lucaxx95 jak Tomaszewski w 76

1

@Snickers96 sam piszesz że obaj zdążyli do niej więc Balde spokojnie mógł ją przejąć te 20 metrów od bramki i wybić poza boisko

0

@ACRAB95 trzeba wychodzić mądrze

0

@Onlikox nie na mentalu... real ma mental... my nie mamy

3

@Barcatroll kompleksy

0

@kinioo oddał przy karnym ba Yamalu

1

@Maslo to nie trolling, wystarczy spojrzeć jak lewemu odskakuje piłka

1

Ale jakby Lewego zastąpił z przodu to wielkiej straty by nie było

0

@Ronad10 a jak się zastanawiam jak to się ma do zysku Goldman Sachs jaki mają pobrać z eksploatacji stadionu na poczet kredytu na jego budowę

5

@Zielony55 Noo obiecał ci Beckhama a dał Ronaldinho

1

@damcio24 Olmo jest do kontr, Gavi nie

4

Drugi Figo ale to inne czasy. Teraz jednak pieniądze robią swoje.

0

pitu pitu dziennikarze

0

@Fake69 A później się okaże że już w żadnych rozgrywkach w obcym klubie nie będzie mógł zagrać jeśli będzie konieczność jego wypożyczenia lub sprzedaży.

6

To my w Polsce mamy mniejszy spór o SN, TK i KRS niż oni tam o rejestracje zawodnika. Walka na noże na śmierć i życie. Komedia. Mam wrażenie że to wszystko tam to spór polityczny.

0

On nie zrezygnuje z Barcy dla Juventusu. Prędzej Bayern lub City.

4

"zaczęliśmy pracę na początku października" .... "nie znam nazw tych firm z Zatoki Perskiej"

1

Do ligi rosyjskiej nie idą, tam rasistów nie ma.

0

@Murazor coś jak Endrick

0

Maradona to nie jest nawet połowa Messiego

0

@ViscaBarca123 Piłka nożna została wymyślona jako gra bez użycia rąk. Przez 100 lat gwizdali każde użycie ręki a ostatnio nie gwizdaja nawet tak kuriozalnych rąk jak ta Cucurelli w ćwierćfinale euro.

1

Serio Sevilla im dwie bramki strzeliła?!

0

Dałbym mu notę 7 za wczoraj ale po tym długim podaniu w drugiej połowie zasłużył na notę 8

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?