Campeon87
Dołączył/a: wrzesień 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FC4BARCA zaległy już rozegrali, z Valencią
0
@platki_owsiane no przecież spalonych było kilka
0
@Kyonego chociażby podanie do Raphinhi, Lewy nawet tego by nie zrobił.
0
@ShawnC a widziałeś zwrot Kounde?!, chciał zrobić przełożenie piłki za nogą ale zrobił to nieudolnie, widać było w tej akcji u niego brak pomysłu na zagranie i wymyślił to co wymyślił.
0
Gdyby Kounde nie był taki drewniany nie doszłoby do zderzenia. Oni zderzyli się ze sobą co nie znaczy że faulu nie było.
0
@krefi10 ja też wolę takie jak z Valencią
0
@AbcAbd Swoją drogę Szczęsny nie potrafi w tej sytuacji prostej piłki złapać co szczęśliwie dało nam bramkę, Pena złapałby i bramki by nie było.
0
@okiemtypera_lucaxx95 jak Tomaszewski w 76
1
@Snickers96 sam piszesz że obaj zdążyli do niej więc Balde spokojnie mógł ją przejąć te 20 metrów od bramki i wybić poza boisko
0
@ACRAB95 trzeba wychodzić mądrze
0
@Onlikox nie na mentalu... real ma mental... my nie mamy
3
@Barcatroll kompleksy
0
@kinioo oddał przy karnym ba Yamalu
1
@Maslo to nie trolling, wystarczy spojrzeć jak lewemu odskakuje piłka
1
Ale jakby Lewego zastąpił z przodu to wielkiej straty by nie było
0
@Ronad10 a jak się zastanawiam jak to się ma do zysku Goldman Sachs jaki mają pobrać z eksploatacji stadionu na poczet kredytu na jego budowę
5
@Zielony55 Noo obiecał ci Beckhama a dał Ronaldinho
1
@damcio24 Olmo jest do kontr, Gavi nie
4
Drugi Figo ale to inne czasy. Teraz jednak pieniądze robią swoje.
0
pitu pitu dziennikarze
0
@Fake69 A później się okaże że już w żadnych rozgrywkach w obcym klubie nie będzie mógł zagrać jeśli będzie konieczność jego wypożyczenia lub sprzedaży.
6
To my w Polsce mamy mniejszy spór o SN, TK i KRS niż oni tam o rejestracje zawodnika. Walka na noże na śmierć i życie. Komedia. Mam wrażenie że to wszystko tam to spór polityczny.
0
On nie zrezygnuje z Barcy dla Juventusu. Prędzej Bayern lub City.
4
"zaczęliśmy pracę na początku października" .... "nie znam nazw tych firm z Zatoki Perskiej"
1
Do ligi rosyjskiej nie idą, tam rasistów nie ma.
0
@Murazor coś jak Endrick
0
Maradona to nie jest nawet połowa Messiego
0
@ViscaBarca123 Piłka nożna została wymyślona jako gra bez użycia rąk. Przez 100 lat gwizdali każde użycie ręki a ostatnio nie gwizdaja nawet tak kuriozalnych rąk jak ta Cucurelli w ćwierćfinale euro.
1
Serio Sevilla im dwie bramki strzeliła?!
0
Dałbym mu notę 7 za wczoraj ale po tym długim podaniu w drugiej połowie zasłużył na notę 8