Campeon87
Dołączył/a: wrzesień 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
A to to miał na myśli Xavi mówiąc że on widzi podanie a jego piłkarze nie
1
Czyli vini sam sobie zabrał tego karnego swoim wcześniejszym zachowaniem
0
@Miloszek1337 przecież on tan celował
2
@Muhitos A jak taki koleś buduje sztuczne emocje, których nawet nie czuje a robi to tylko dlatego że ma taką rolę?!
0
Szkoda ze listopad się skończył
0
Szczególnie real ciśnie do końca żeby wygrać dużą liczba bramek, dominuje każdy mecz słabszego rywala co przekłada się na niską atrakcyjność ich meczów. Należy doprowadzić do tego, żeby takie drużyny jak real mogły rywalizować na swoim poziomie, wtedy wygrana przez nich LM będzie w pełni zasłużona. Czas przywrócić atrakcyjność ich meczom!
0
@Hadim młody nie filozofuj; Raphinha w pierwszej połowie najlepszy.
0
@Motyllo między styczniem i marcem 2021 z Griezmanem i Messim
0
Barca ich miażdżyła w tym mecz. Jeden z lepszych meczów, robili co chcieli.
2
@Hogart a który z tych zawodników ma czerwonego buta?
0
@Jacento2105 początek słaby ale później już ok
0
@Tibu Romario, Eto....
0
@pero1983 Messi wróci jak skonczy czterdziestkę
2
@Pawlak1992 Koeman dostał umarajacego, a Xavi to już trupa dlatego im też należy się docenienie.
1
@avenger w swoim komentarzu nam zmień na wam
1
@Marcys11 że połowa z tego to w latach 60tych a druga połowa na farcie
0
@krzakov Bo tylko real jest nielubiany. Schadenfraude.
0
Ciekawe czy chodzi mu o 1. czy 2. połowę bo jak dla mnie obie były takie same.
0
@kacpernau Czyli wg ciebie można 1 raz dobrze podać piłkę a później wyłącznie ją tracić. Mam nadzieję że pozostali zawodnicy Barcy będą robić to samo.
1
Z Espanyolem zagrał słabo
0
@LeoMessiiBarcaPepa Mało wiesz o tym co było ale tak było. Polecam sobie przypomnieć.
0
@LeoMessiiBarcaPepa Mało tego. Wtedy pierwsze 15 minut najczęściej było słabe bo się rozkręcali.
3
Ejj ale wiecie, że w erze Messiego, Xaviego i Iniesty każdy nasz mecz tak wyglądał, że w 2-giej połowie to już były nudy po tym jak wynik był wysoki?!
1
@capricornusjrk miło że tak o mnie piszesz
0
@Barceloniarz987 rok temu przed kontuzją grał podobnie
0
@Ronaldinho10theking w tym meczu akurat wszystko. Ancelotti się na niego wk...wił.
0
@Pawcio2306 poza tymi 4 bramkami wszystko inne też robił źle
0
@Wojtek84 brak ter stegena
0
@manyy6 Ja nie mam. Musisz szukać.
0
@manyy6 może torrent?