0

@SnieguPlock Ale zobacz że już większość tutaj potrafiła zeszmacić Laportę

0

Alemany to ten, który sprzedał Grizzman za 40 a w rzeczywistości musiał przyjąć 20?!

1

Chyba mają jakieś zobowiązania wobec telewizji, że taki skład wychodzi. Innego wyjaśnienia nie widzę.

2

Upadli na głowę z tymi składami. Rezerwowi powinni grać.

0

@RanDiFCB żeby zostać wiernym klubowi nie trzeba zmieniać

1

@karolex tego nie wiesz

2

Polecieli do Londynu żeby z nim porozmawiać telefonicznie.

4

Wietrzenie Barcelony trzeba zacząć od niego

0

Dacie się drugi raz nabrać na tą samą historię!? Poczekajmy na oficjalne decyzje.

0

@th@les wyobraź go sobie za 3 lata jaka będzie z niego łania.

0

@Marcin43 Villareal 10 strzałów, real 8

1

@ziomal88 Pytam. Nie można pytać?! Jak człowiek nie wie to się pyta. Jak zobaczyłem że ma 1,5 m wzrostu to zacząłem mieć wątpliwości.

0

Ja myślę że Xavi zostanie zwolniony i on już to wie. Media zrobiły aferę bo coś usłyszały i grzały temat a zarząd klubu wyszedł na głupka bo rzekomo nie ma nad kontroli. Po dzisiejszym meczu gdy już zapewnimy sobie drugie miejsce wszystkiego się dowiemy.

0

A Endrick jakiej jest skali talentu? Chłopak nie urósł za bardzo.

1

Chciałbym zauważyć że Barca ma 79 punktów i to przy dość średniej grze w sezonie. Normalnie byłby powód do zadowolenia.

0

@Dzieniu Yamal słabo.

0

Media robią z was durniów.

1

@MarFan On pisze dla pisania

0

@oleoleole real też grał słabo. W pierwszej połowie 2 sytuację i 3 strzelone bramki. Dopiero w drugiej połowie coś się ruszyło.

0

@Romario87 czyli wolisz wygrane 1-0 będąc wciśniętym przez większość meczu we własne pole karne

0

@RanDiFCB a real w ubiegłym roku przegrał lige na 5 kolejek przed końcem. Musieli grać na prawdę beznadziejnie.

5

@kanver_ nie zmienia to faktu że w tym sezonie grali lepiej niż w poprzednim

0

albo 5 sezonów problemów....

0

@Wiktor91 przecież mamy przewagę więc o co ci chodzi. A skoro mamy przewagę to znaczy że jesteśmy lepsi od czołowej drużyny LL. Dla mnie to sporo znaczy.

0

Stadion już świetnie wygląda. Zaczyna być widać bryłę.

0

@Hindus będziemy trzymać żebyś nie wygrał

0

@SirChuck wczoraj nie wyciągneliby tego gdyby nie Neuer

0

Należy zmienić przepisy dotyczące karnych i spalonych. Być może na jakimś etapie rozgrywek, powiedzmy od półfinału w ogóle nie powinno być karnych. Zamiast tego jakieś inne rozwiązanie (rzut wolny z 16m?). Pomysłów może być wiele, potrzebna wola do zmian bo jest za dużo kontrowersji a piłka nożna staje się grą za bardzo losową. Dawnej gra było wolniejsza, sytuacji bramkowych mniej to i kontrowersji mniej.

0

@selstei nie pos.ajcie się z tym mentalem realu i beznadziejnością Barcy. Barca rok i 2 lata temu właściwie wszystko osięgnęła mentalem bo jakości w druzynie nie było. Bardzo dużo meczów wyciągnęła na swoją korzyść. Właściwie to ubiegłoroczne mistrzostwo było efektem jedynie tego.

0

@Marcin 9 I Lipska

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?