3

Nie wiedziałem że Lewandowski potrafi grać w piłkę.

1

@zygzakmaklini wg mnie gra nieźle. Raz stracił piłkę, kilka razy okiwał. Nie wiem co miałby robić lepiej?!

0

@Barcelonista94 takie coś możesz pisać jedynie po bezpośredniej konfrontacji bo tak to nie wiadomo

2

@Arekvip wszystko czytasz tak dosłownie bez zrozumienia kontaktu?!

0

@comtedurgell projektantem czego jeśli można zapytać? Muszli klozetowych?! Dlaczego są zawsze białe? Mi się białe nie podobają.

1

Dlatego zostałaś skazana na grę w czarnej albo białej koszulce. Nuuuudaaa.

1

@MaryNara wszystkiego brakowało

0

@45 Trzeba zacząć od tego że wszyscy są mocno średni.

0

@BORO_12 nowoczesna piłkę to grają w Mls. Nagelsman może sobie tam trenować.

0

Te artykuły są takie przewidywalne. Wystarczy że się coś wydarzy, jak np mecz wczoraj i już gazeciaki wymyślają artykuły

0

@PJ777 mi się wydaje że się przewrócił poprzez kontakt, inna sprawa czy powinien to być karny.

0

@BISHBASHBOSH O tym decyduję sąd. Według mnie na czas procesu powinien przebywać poza aresztem.

0

@BISHBASHBOSH Uciec można w każdym kierunku, nie tylko do Brazylii. Jestem ciekaw jak miałby uciec z Hiszpanii jeśli miałby zakaz wyjazdu?!

0

@Rifek sędzia ma prawo ocenić kto będzie mataczył a kto nie. W przypadku Alvesa prawdopodobieństwo mataczenia było niskie. Jest poniekąd osobą publiczną.

0

@goldensun można odpowiadać z wolnej stopy. Od tego są zabezpieczenia.

1

Zastanawia mnie dlaczego przez ponad rok na czas procesu siedział w areszcie?!

1

A Gundo nie miał grać za pół darmo?!

0

@Rifek grała jak był Messi

7

@Wizz777 można z niego zrobić piłkarza tylko trzeba go wymyślić na nowo. Może jako media punta powinien grać.

3

@BIGCULES jak na 18latka to całkiem wiele prezentuje

0

@Firestone jak ktoś jest ślepy to nie widzi

0

@Firestone tylko że wtedy byli w dole

1

@kanver_ real dałbym niżej, nie są tacy mocni

0

@mate92 wszyscy z którymi wygrywa Barca są słabi, nie to co Bayern i City. Oni nie. Chyba, że przegrają to wtedy z mocnym.

0

@szymonekk Tylko, że Liverpool był już lepszy w pierwszym meczu na CN.

3

@okiemtypera_lucaxx95 Uderz w stół nożyce się odezwą.

0

@ramon59 od 65 minuty nasza dominacja...

0

@Dako nie pokazał bo nie miał za bardzo co pokazać. Rzadko piłka do niego trafiała, tak samo i do Osimhena

0

@Bartoszenko z Celtą na lewym dobrze sobie radził

1

@rogal478 dzisiaj grał dobrze, wszyscy byli dobrzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?