Campeon87
Dołączył/a: wrzesień 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Nie wiedziałem że Lewandowski potrafi grać w piłkę.
1
@zygzakmaklini wg mnie gra nieźle. Raz stracił piłkę, kilka razy okiwał. Nie wiem co miałby robić lepiej?!
0
@Barcelonista94 takie coś możesz pisać jedynie po bezpośredniej konfrontacji bo tak to nie wiadomo
2
@Arekvip wszystko czytasz tak dosłownie bez zrozumienia kontaktu?!
0
@comtedurgell projektantem czego jeśli można zapytać? Muszli klozetowych?! Dlaczego są zawsze białe? Mi się białe nie podobają.
1
Dlatego zostałaś skazana na grę w czarnej albo białej koszulce. Nuuuudaaa.
1
@MaryNara wszystkiego brakowało
0
@45 Trzeba zacząć od tego że wszyscy są mocno średni.
0
@BORO_12 nowoczesna piłkę to grają w Mls. Nagelsman może sobie tam trenować.
0
Te artykuły są takie przewidywalne. Wystarczy że się coś wydarzy, jak np mecz wczoraj i już gazeciaki wymyślają artykuły
0
@PJ777 mi się wydaje że się przewrócił poprzez kontakt, inna sprawa czy powinien to być karny.
0
@BISHBASHBOSH O tym decyduję sąd. Według mnie na czas procesu powinien przebywać poza aresztem.
0
@BISHBASHBOSH Uciec można w każdym kierunku, nie tylko do Brazylii. Jestem ciekaw jak miałby uciec z Hiszpanii jeśli miałby zakaz wyjazdu?!
0
@Rifek sędzia ma prawo ocenić kto będzie mataczył a kto nie. W przypadku Alvesa prawdopodobieństwo mataczenia było niskie. Jest poniekąd osobą publiczną.
0
@goldensun można odpowiadać z wolnej stopy. Od tego są zabezpieczenia.
1
Zastanawia mnie dlaczego przez ponad rok na czas procesu siedział w areszcie?!
1
A Gundo nie miał grać za pół darmo?!
0
@Rifek grała jak był Messi
7
@Wizz777 można z niego zrobić piłkarza tylko trzeba go wymyślić na nowo. Może jako media punta powinien grać.
3
@BIGCULES jak na 18latka to całkiem wiele prezentuje
0
@Firestone jak ktoś jest ślepy to nie widzi
0
@Firestone tylko że wtedy byli w dole
1
@kanver_ real dałbym niżej, nie są tacy mocni
0
@mate92 wszyscy z którymi wygrywa Barca są słabi, nie to co Bayern i City. Oni nie. Chyba, że przegrają to wtedy z mocnym.
0
@szymonekk Tylko, że Liverpool był już lepszy w pierwszym meczu na CN.
3
@okiemtypera_lucaxx95 Uderz w stół nożyce się odezwą.
0
@ramon59 od 65 minuty nasza dominacja...
0
@Dako nie pokazał bo nie miał za bardzo co pokazać. Rzadko piłka do niego trafiała, tak samo i do Osimhena
0
@Bartoszenko z Celtą na lewym dobrze sobie radził
1
@rogal478 dzisiaj grał dobrze, wszyscy byli dobrzy