0

Nic z niego nie będzie...

0

@BISHBASHBOSH nie chodzi o to czy mu wyszło czy nie wyszło tylko chyba mu się bardzo śpieszyło by ten mecz się skończył. W końcówce już było widać, że zależy mu żeby podejmować jak najszybciej decyzje byle jakoś było i żeby mecz się już skończył. Łapami machał nawet gdy piłka jeszcze nie wyszło na aut czy linię końcową. Nie winię go ale psychicznie i fizycznie chyba już nie dał rady.

0

@Lokusekpl dlaczego nie mógł?! Nie za takie dają.

0

@Moov myślę że wszystkiego po trochu ale farta również mają sporo nawet patrząc jedynie na ostatni mecz z Barcą

0

@[Oli] no dzisiejszy mecz mu nie wyszedł. Nie zawsze wychodzi ale kiedyś jego notowania musiały spaść.

0

@OldMc84 najgorsze co można powiedzieć to mówić o sobie że się jest obiektywnym. Nie ma takich ludzi bo to najtrudniejsza sztuka na świecie. Każdy ma w sobie chociaż pierwiastek subiektywności.

0

@Lokusekpl nie pomyślałem o tym ale chyba faktycznie. Marciniak zapomniał o czerwonej dla Nacho

4

Marciniaka zgubił pośpiech?!

0

To jest klub mem. Otwiera jakieś biura a na sushi dla pracowników nie ma.

0

@krzakov pitoli strasznie tradycyjnie..., oczywiście wszyscy tacy wspaniali tylko Barca tak jakby nie wspaniała.

0

@bary ale że co ci nie pasuje?

0

@Hasszz pilkarze źli dziewczyny dobre

0

@Erne100 może w jakichś lirach albo pesetach

0

@Erne100 Valdes był świetnym bramkarzem jeśli chodzi o umiejętności tylko on chyba mentalnie nie dojeżdzał.

0

@Lokusekpl Limak to nie jest firmą krzak.

0

Dziennikarze dalej będą mącić

0

@Erne100 na pewno waluta było euro?!

4

Gdyby tak się stało historia wyglądałaby inaczej. Być może Putin nie zostałby szefem Rosji, nie doszłoby do katastrofy smoleńskiej.

2

Robert jeszcze realowi musi strzelić 3 gole. Wtedy będzie mógł równać się z Urbanem.

0

@yoli Sytuacja z Ferranem była inna. Tam bramkarz zrobił ruch do piłki a później się cofnął. Rzekomo pod wpływem Ferrana.

0

@kamillek88 jak najbardziej prawidłowo. Bramkarz reaguje tak jakby bo nie widział. Obserwuję piłkę cały czas. Poza tym to nie Termin strzelił tego gola. Byłbym spalony gdyby to on strzelił.

6

I co z tego. Nie miało to wpływu. W końcu jakiś porządny sędzia. Niedoceniany moim zdaniem.

0

@Chlebek23391 Brawo. Nasza piłkarka podawała i została zablokowana. Nie była to walka o piłkę.

1

Ma rację co do drugiej żółtej.

1

@Barca2022 zwykle mówisz że przegrają

0

@OldMc84 no tak. W meczach Barcy zwykle nie mają wątpliwości

0

Sędzia nie miał problemu żeby podejść do monitora?

0

Chciałbym przypomnieć że w ubiegłym roku byliśmy dużo gorsi. Mielismy się od czego odbijać jeśli chodzi o poziom.

2

Szkoda że o 5 lat za późno

0

@MateuszDoniec nie powiedzieliby mu tego do słuchawki?!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?