Campeon87
Dołączył/a: wrzesień 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nic z niego nie będzie...
0
@BISHBASHBOSH nie chodzi o to czy mu wyszło czy nie wyszło tylko chyba mu się bardzo śpieszyło by ten mecz się skończył. W końcówce już było widać, że zależy mu żeby podejmować jak najszybciej decyzje byle jakoś było i żeby mecz się już skończył. Łapami machał nawet gdy piłka jeszcze nie wyszło na aut czy linię końcową. Nie winię go ale psychicznie i fizycznie chyba już nie dał rady.
0
@Lokusekpl dlaczego nie mógł?! Nie za takie dają.
0
@Moov myślę że wszystkiego po trochu ale farta również mają sporo nawet patrząc jedynie na ostatni mecz z Barcą
0
@[Oli] no dzisiejszy mecz mu nie wyszedł. Nie zawsze wychodzi ale kiedyś jego notowania musiały spaść.
0
@OldMc84 najgorsze co można powiedzieć to mówić o sobie że się jest obiektywnym. Nie ma takich ludzi bo to najtrudniejsza sztuka na świecie. Każdy ma w sobie chociaż pierwiastek subiektywności.
0
@Lokusekpl nie pomyślałem o tym ale chyba faktycznie. Marciniak zapomniał o czerwonej dla Nacho
4
Marciniaka zgubił pośpiech?!
0
To jest klub mem. Otwiera jakieś biura a na sushi dla pracowników nie ma.
0
@krzakov pitoli strasznie tradycyjnie..., oczywiście wszyscy tacy wspaniali tylko Barca tak jakby nie wspaniała.
0
@bary ale że co ci nie pasuje?
0
@Hasszz pilkarze źli dziewczyny dobre
0
@Erne100 może w jakichś lirach albo pesetach
0
@Erne100 Valdes był świetnym bramkarzem jeśli chodzi o umiejętności tylko on chyba mentalnie nie dojeżdzał.
0
@Lokusekpl Limak to nie jest firmą krzak.
0
Dziennikarze dalej będą mącić
0
@Erne100 na pewno waluta było euro?!
4
Gdyby tak się stało historia wyglądałaby inaczej. Być może Putin nie zostałby szefem Rosji, nie doszłoby do katastrofy smoleńskiej.
2
Robert jeszcze realowi musi strzelić 3 gole. Wtedy będzie mógł równać się z Urbanem.
0
@yoli Sytuacja z Ferranem była inna. Tam bramkarz zrobił ruch do piłki a później się cofnął. Rzekomo pod wpływem Ferrana.
0
@kamillek88 jak najbardziej prawidłowo. Bramkarz reaguje tak jakby bo nie widział. Obserwuję piłkę cały czas. Poza tym to nie Termin strzelił tego gola. Byłbym spalony gdyby to on strzelił.
6
I co z tego. Nie miało to wpływu. W końcu jakiś porządny sędzia. Niedoceniany moim zdaniem.
0
@Chlebek23391 Brawo. Nasza piłkarka podawała i została zablokowana. Nie była to walka o piłkę.
1
Ma rację co do drugiej żółtej.
1
@Barca2022 zwykle mówisz że przegrają
0
@OldMc84 no tak. W meczach Barcy zwykle nie mają wątpliwości
0
Sędzia nie miał problemu żeby podejść do monitora?
0
Chciałbym przypomnieć że w ubiegłym roku byliśmy dużo gorsi. Mielismy się od czego odbijać jeśli chodzi o poziom.
2
Szkoda że o 5 lat za późno
0
@MateuszDoniec nie powiedzieliby mu tego do słuchawki?!