0

@BISHBASHBOSH 2 lata

1

@normasubiektywna jedna bramka

0

@Pedri16Future Jaki jest problem w powiedzeniu że przez 40 minut byli lepsi, my przez 30 a przez 20 minut gra była wyrównana?!

0

@fotohobby de la Fuente przed Euro pierwszy powiedział, że Pedri wrócił. Wtedy jeszcze nie było Flicka.

0

@kinioo Yamal nie byl na takim poziomie.

1

@Arekvip ale wiesz ze Rapha na 100sytuacji wykorzystałby jedna w ostatnich 2 latach a teraz wykorzystuje 3/3

1

@voronkoZZZ 20 minut

0

@Gongol37 Bayern mało miejsca zostawia

0

@Faro stąd te problemy z kolanami

3

Cerles Pujol już tam był.

4

28 podań. Jedno podanie zatrzymał sędzia.

1

Zagrał 5 minut a było widać ogromną jakość.

0

@szyper Yamal ile zmarnował? Też 2 moim zdaniem.

0

@heske nie jest fatalny

0

A tacy już byli ciency

0

@ME551 krzesła? Gdzie tam widzisz krzesła?!

0

@polcza Lewandowskiego w formie raczej nie ale Wojtka całkiem możliwe

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@wasylinho1 nie liczy się bo był rykoszet od rywala

3

Oj będzie z niego piłkarz. Taki lepszy Fati.

0

@fotohobby raczej obrońcą

3

@Astad Messi nie grał pół sezonu

7

Dobrze ze nie jestem takim dyrektorem sportowym. Tydzień bym się zbierał na taki telefon.

2

Xavi chciał, żeby grali tak jak za jego czasów. Ty do mnie, ja do ciebie i tak cały czas, prosta szybka piłka, wymienność podań i pozycji, cały czas ruch. Przecież oni grali tak prosto wtedy.

1

@Herbert Co za różnica grudzień czy marzec. Ważne że za chwilę będzie.

2

@Gekon głupi jesteś

0

@basuza jak nie zagrał piłki jak zagarnął ją między swoimi nogami i ustawił akcję?!

0

Frankie de Jong - idealny powrót na środek obrony w tym momencie.

3

@FATTOMY Słabą masz pamięć. Miał bardzo dobrą jesień.

0

@masik86 to wymień te kosmiczne zakupy....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?