Campeon87
Dołączył/a: wrzesień 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@masik86 gdzie miał skład? Nie wygłupiaj się.
0
Już by mógł tego Torresa dać do pomocy zamiast Erica
3
@novy1899 i zobacz że to się dzieje od lat. Vinicius tylko przypadkiem nie dostał 5 czerwonych kartek. W piłce trzeba mieć szczęście.
2
To już nie jest śmieszne z tym realem.
0
Ja myślę że będzie taka ale bez tego przesunięcia kolorów tylko z góry do dołu taka sama jak u góry
0
@Rupert_Haubica panel dyskusyjny z udziałem najważniejszych tego świata?!
0
@Kimi88 Eric nie miał w zamyśle faulowania. Tak wyszło. Zasłużył na żółta moim zdaniem.
1
@Elvisek mogła być
2
@Dako on będzie selekcjonerem Polski
0
Daliby sobie spokój z tą klauzulą.
0
Weźmy pod uwagę że Yamal z teraz i sprzed roku to też przepaść a to robi znaczna różnicę.
2
Bergwijn sobie niszczy karierę. Głupek.
1
@vangoor to zasługa kolektywu
1
@barcacrew23 Nico będzie grał na 9tce
3
Nie mogli trenować na maxa bo grali co 3 dni. Nie ma co roztrząsać.
0
@Anubis nie twierdzę że należy anulować tylko ze nikt się nie zastanawiał. Spalonego przez drugim golu też nie sprawdzali.
0
@Murazor Alemany sprzedał Grizmana w taki sposób że trzeba było zrezygnować z 20 mln
0
@yzyr czyli wymuszenie, zolta kartka, brak karnego
0
@yzyr nie, Vini celowo zostawia nogę. Bramkarz go nie dotyka. Jestem przekonany ze kontaktu nie byłoby gdyby Vini nie włożył tam nogi.
0
@yzyr akurat pokazałeś zdjęcie gdzie nie ma kontaktu
16
Widziałem akurat jak padły oba gole. Żenujące widowisko. Nikt nawet przez moment się nie zastanowił czy Vini wymusza karnego lub czy absorbuje bramkarza przy pierwszym golu.
2
@Krzych Widzisz bo to tak jest Alemany TOP i nikt nie wie dlaczego dominuje taka opinia, Deco sucks i również nikt nie wie dlaczego taka ogólna opinia. Ludzie lubią gadać.
0
@LukaszFan Messi wolniej wchodził do drużyny
1
@JoeSatriani Xavi ustawiał Raphinhe na środku.
0
@Volley Xaviemu też się dziwię ze na niego nie postawił.
2
Dziwię się Flickowi że postawił na Barnala zamiast Casado. Casado to w pełni ukształtowany piłkarz, taki nasz Lobotka. Bernard to jeszcze dzieciak.
0
Zajadą tych naszych piłkarzy
1
Coś się komuś źle wydaje
15
Może loda zrobiła komuś
2
A jakby Ferran zagrał w pomocy?