Campeon87
Dołączył/a: wrzesień 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z tym zegarkiem to chyba jakaś pomyłka. Lamine coś przekręcił?
0
@BukmacherkaToNieTypy Tacy jak ty zawsze hejtują. |Tacy już jesteście.
0
@xavi890 Tacy osiągają sukcesy. Jeśli nie próbujesz nie stworzysz precedensu, nie uchylisz szpary w drzwiach. Gdyby nie próbowali nie byłoby wyroku TSUE na korzyść Superligi i wieczny monopol UEFA. W ten sposób uchyla się furtkę do zerwania z monopolem UEFA, w ten sposób można trochę skruszyć wszechwładzę sędziów.
2
@Hasszz Tyt jesteś od tego żeby wspierać. Nie rozumiem ludzi, którzy hejtują swój klub, a takich tu pełno. Czegokolwiek klub nie zrobi to jest hejt. Nie rozumiem.
0
Zaraz się okaże że jest jeszcze z 10 ujęć.
1
@jareksz95 a ja myślę że powinni się wziąć za jedno i drugie
0
@mrmiki komentuje na Kanale Sportowym
0
@mrmiki Myślę że to ktoś pokroju Daniela Franosza. Reprezentuje madritistow
0
Ale jak piłka wracając odbija się od linii bramkowej i nie ma gola?!
0
@Magicc89PL gdzie jest napisane że na korzyść broniącej?
12
@tarantino10 Zmieniły się zasady posługiwania się var. Sędziowie już tak nie latają do monitora co moim zdaniem jest błędem. Ten karny absolutnie do weryfikacji na korzyść Barcy.
0
@Klejnot_Nilu Zobacz sobie zdjęcia gdzie są piłkarze realu. Nie mieli szans dojść do Yamala.
0
@michal26 przy karnym też nie m mógł ocenić? Też nie mogli tego zweryfikować na bazie dostępnych informacji?!
0
@Kibic_83 Myślę, że przekroczyła 59/60
0
@Cyzix tu zawsze będzie problem. Gwiżdżą auty tam gdzie nie było i brak autów tam gdzie być powinny.
4
Ale real to parszywa druzyna
0
@Cylon1982 podjąłby decyzję. Być może inna niż koledzy.
0
@Cylon1982 tylko że nam chodzi o to że są zawsze na niekorzyść
0
@Cylon1982 sędzia nie pobiegł do kamery więc nie mógł uznać. To koledzy za niego uznali.
1
@falcao1 Może dlatego że stracił równowagę?!
0
@Cylon1982 Nie chodzi o to czy te decyzje były prawidłowe czy nie tylko o te że obie były na niekorzyść Barcy
0
@Mavcin1980 to że obrońca czegoś nie wybronił to nie znaczy że zawalił.
0
Na miejscu Soto Grado zachowałbym się złośliwie wobec nich.
0
@Richelieu Ale on nic nie powiedział w wywiadzie więc burza o nic. Kilera wymyśliliście Wy. Dziennikarze.
4
Burza w szklance wody. Media beznadziejnie kreują sensację.
0
@BarOlek jak ma formę ale długo ja łapie
0
Uważam, że to podstawowy błąd Valverde, że grał w 2. meczu z Liverpoolem. Gdyby go zmienił jeszcze w 1. połowie to może nie byłoby tego 4-0
0
@Bartek_C trybuny będą wysuwane
1
@RKS1979 rok temu 4-0 dostali
1
@Czarny_ck Ale nasi grali w 10