0

Z tym zegarkiem to chyba jakaś pomyłka. Lamine coś przekręcił?

0

@BukmacherkaToNieTypy Tacy jak ty zawsze hejtują. |Tacy już jesteście.

0

@xavi890 Tacy osiągają sukcesy. Jeśli nie próbujesz nie stworzysz precedensu, nie uchylisz szpary w drzwiach. Gdyby nie próbowali nie byłoby wyroku TSUE na korzyść Superligi i wieczny monopol UEFA. W ten sposób uchyla się furtkę do zerwania z monopolem UEFA, w ten sposób można trochę skruszyć wszechwładzę sędziów.

2

@Hasszz Tyt jesteś od tego żeby wspierać. Nie rozumiem ludzi, którzy hejtują swój klub, a takich tu pełno. Czegokolwiek klub nie zrobi to jest hejt. Nie rozumiem.

0

Zaraz się okaże że jest jeszcze z 10 ujęć.

1

@jareksz95 a ja myślę że powinni się wziąć za jedno i drugie

0

@mrmiki komentuje na Kanale Sportowym

0

@mrmiki Myślę że to ktoś pokroju Daniela Franosza. Reprezentuje madritistow

0

Ale jak piłka wracając odbija się od linii bramkowej i nie ma gola?!

0

@Magicc89PL gdzie jest napisane że na korzyść broniącej?

12

@tarantino10 Zmieniły się zasady posługiwania się var. Sędziowie już tak nie latają do monitora co moim zdaniem jest błędem. Ten karny absolutnie do weryfikacji na korzyść Barcy.

0

@Klejnot_Nilu Zobacz sobie zdjęcia gdzie są piłkarze realu. Nie mieli szans dojść do Yamala.

0

@michal26 przy karnym też nie m mógł ocenić? Też nie mogli tego zweryfikować na bazie dostępnych informacji?!

0

@Kibic_83 Myślę, że przekroczyła 59/60

0

@Cyzix tu zawsze będzie problem. Gwiżdżą auty tam gdzie nie było i brak autów tam gdzie być powinny.

4

Ale real to parszywa druzyna

0

@Cylon1982 podjąłby decyzję. Być może inna niż koledzy.

0

@Cylon1982 tylko że nam chodzi o to że są zawsze na niekorzyść

0

@Cylon1982 sędzia nie pobiegł do kamery więc nie mógł uznać. To koledzy za niego uznali.

1

@falcao1 Może dlatego że stracił równowagę?!

0

@Cylon1982 Nie chodzi o to czy te decyzje były prawidłowe czy nie tylko o te że obie były na niekorzyść Barcy

0

@Mavcin1980 to że obrońca czegoś nie wybronił to nie znaczy że zawalił.

0

Na miejscu Soto Grado zachowałbym się złośliwie wobec nich.

0

@Richelieu Ale on nic nie powiedział w wywiadzie więc burza o nic. Kilera wymyśliliście Wy. Dziennikarze.

4

Burza w szklance wody. Media beznadziejnie kreują sensację.

0

@BarOlek jak ma formę ale długo ja łapie

0

Uważam, że to podstawowy błąd Valverde, że grał w 2. meczu z Liverpoolem. Gdyby go zmienił jeszcze w 1. połowie to może nie byłoby tego 4-0

0

@Bartek_C trybuny będą wysuwane

1

@RKS1979 rok temu 4-0 dostali

1

@Czarny_ck Ale nasi grali w 10

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?