Campeon87
Dołączył/a: wrzesień 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@cisman zobacz sobie komentarze pod artykułem meczowym
0
@cyron1 według połowu użytkowników tej strony karnego nie było więc pisząc "klarowny" narażasz się na atak z ich strony
0
@Andrzej92 wczoraj trochę przesadził robiąc te nożyce w polu karnym
0
@wojtekfcb79 A kto je miał wygrywać? Cadiz?!
5
Sprzedać póki coś wart
0
@rogal478 zarówno Rowie i Lewandowski bardzo dobrze
0
@cules100pro daj mu spokój, młody jest. Jeszcze się nauczy.
4
@creativeopinion sam sobie zaprzeczasz we wpisie i to w kilku miejscach. Laporta zrobił to co napisałeś w drugim akapicie czyli zrobił to czego oczekiwałeś a co ma doprowadzić do tego żeby nie było sytuacji, o której wspomniałeś w pierwszym akapicie. Twoja recepta jest taka sama jak Laporty czyli gra 16latkami, więc jak możesz mieć o to do niego pretensje?! I przy okazji do siebie, bo przecież tego chcesz! Patrz drugie zdanie drugiego akapitu. Twoja recepta to: Sprzedaj drogo i graj 16latkami ale bez Araujo, De Jonga i innych z topu. Twoją receptą jest wprowadzenie syndyka masy upadłościowej(mniejsze nazwisko ogarnięte ekonomicznie).
0
@JarekS Xavi to też młode pokolenie trenerów
0
Komunikat klubu: "De Jong wróci na pierwszy mecz z PSG w ćwierćfinale Ligi Mistrzów"
0
@Tatazolwinia Pełna zgoda, ja bym zwrócił uwagę jeszcze na grząską murawę. Piłka ledwo się toczyła. Piłkarze wolno biegali na słabych nogach i gubili piłkę przy prowadzeniu.
0
Czy tylko ja mam wrażenie że te ich boisko jest niesamowicie grząskie?!
0
@PJ777 ale w erze przed var była. Teraz jest im trudniej drukować.
0
@lasocho Myślę że mała. Bardzo czesto gole wpadają po gwizdku w meczach, w których mogliby grać 360 minut i bramki nie strzelić.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nasze brakujące ogniwo. Bez niego gramy lepiej.
5
Ale według znafcuf z tej strony wcale tego nie robimy.
2
W pierwszym meczu ledwo sobie radzili.
0
@BORO_12 gdzie ty tam miałeś sytuacje?!
1
Ciekawe co na to MatiBorek
12
@Sewren122 zawsze jak wygrywamy to pojawiają się takie wysrywy. Wygraliśmy też z Atletico, Bilbao i Sociedad
0
@robertocarlos76 nie gadaj, często graliśmy mecze do przodu. Czasem aż zanadto (nie wiem jak się to pisze)
0
Taki skład miałem w głowie. Ciekawe.
0
@fotohobby wszyscy na świecie są najlepsi tylko w Barcy są najgorsi. Ogarnijcie się.
0
Xavi musisz uporządkować linię pomocy bo bardziej niedomaga
1
Tylko żeby w rewanżu nie pozwolili rywalowi podejść rywalowi tak blisko pod nasze pole karne.
0
@Motyllo aha czyli z czasów gdy tylko kilka klubów w Europie coś grało a reszta się dopiero uczyła grać w piłkę
1
@Nowy1103 a ty jesteś na poziomie Levante czy jakim?!
2
Przydałby się nam taki młody zawodnik
13
Sędzia w ogóle był do dupy, odpuszczał sobie szczegóły takie jak np. ręka piłkarza Napoli, nie wyryfikował też varem bo mu się nie chciało.