0

@cisman zobacz sobie komentarze pod artykułem meczowym

0

@cyron1 według połowu użytkowników tej strony karnego nie było więc pisząc "klarowny" narażasz się na atak z ich strony

0

@Andrzej92 wczoraj trochę przesadził robiąc te nożyce w polu karnym

0

@wojtekfcb79 A kto je miał wygrywać? Cadiz?!

5

Sprzedać póki coś wart

0

@rogal478 zarówno Rowie i Lewandowski bardzo dobrze

0

@cules100pro daj mu spokój, młody jest. Jeszcze się nauczy.

4

@creativeopinion sam sobie zaprzeczasz we wpisie i to w kilku miejscach. Laporta zrobił to co napisałeś w drugim akapicie czyli zrobił to czego oczekiwałeś a co ma doprowadzić do tego żeby nie było sytuacji, o której wspomniałeś w pierwszym akapicie. Twoja recepta jest taka sama jak Laporty czyli gra 16latkami, więc jak możesz mieć o to do niego pretensje?! I przy okazji do siebie, bo przecież tego chcesz! Patrz drugie zdanie drugiego akapitu. Twoja recepta to: Sprzedaj drogo i graj 16latkami ale bez Araujo, De Jonga i innych z topu. Twoją receptą jest wprowadzenie syndyka masy upadłościowej(mniejsze nazwisko ogarnięte ekonomicznie).

0

@JarekS Xavi to też młode pokolenie trenerów

0

Komunikat klubu: "De Jong wróci na pierwszy mecz z PSG w ćwierćfinale Ligi Mistrzów"

0

@Tatazolwinia Pełna zgoda, ja bym zwrócił uwagę jeszcze na grząską murawę. Piłka ledwo się toczyła. Piłkarze wolno biegali na słabych nogach i gubili piłkę przy prowadzeniu.

0

Czy tylko ja mam wrażenie że te ich boisko jest niesamowicie grząskie?!

0

@PJ777 ale w erze przed var była. Teraz jest im trudniej drukować.

0

@lasocho Myślę że mała. Bardzo czesto gole wpadają po gwizdku w meczach, w których mogliby grać 360 minut i bramki nie strzelić.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nasze brakujące ogniwo. Bez niego gramy lepiej.

5

Ale według znafcuf z tej strony wcale tego nie robimy.

2

W pierwszym meczu ledwo sobie radzili.

0

@BORO_12 gdzie ty tam miałeś sytuacje?!

1

Ciekawe co na to MatiBorek

12

@Sewren122 zawsze jak wygrywamy to pojawiają się takie wysrywy. Wygraliśmy też z Atletico, Bilbao i Sociedad

0

@robertocarlos76 nie gadaj, często graliśmy mecze do przodu. Czasem aż zanadto (nie wiem jak się to pisze)

0

Taki skład miałem w głowie. Ciekawe.

0

@fotohobby wszyscy na świecie są najlepsi tylko w Barcy są najgorsi. Ogarnijcie się.

0

Xavi musisz uporządkować linię pomocy bo bardziej niedomaga

1

Tylko żeby w rewanżu nie pozwolili rywalowi podejść rywalowi tak blisko pod nasze pole karne.

0

@Motyllo aha czyli z czasów gdy tylko kilka klubów w Europie coś grało a reszta się dopiero uczyła grać w piłkę

1

@Nowy1103 a ty jesteś na poziomie Levante czy jakim?!

2

Przydałby się nam taki młody zawodnik

13

Sędzia w ogóle był do dupy, odpuszczał sobie szczegóły takie jak np. ręka piłkarza Napoli, nie wyryfikował też varem bo mu się nie chciało.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?