1

W RMTV siedzą pisowcy

0

@Barca2022 powinieneś dostać bana na komentowanie

0

Minimum 120 mln

0

Ale fart miała Girona

0

@slayer ha ha, ale to głupie

2

Piłkarski netflix

1

@Tomek54321 A jak było z Sociedad? Po co tak farmazonić?! Wszystkie komentarze tutaj takie są. Boże! Co za beznadziejni ludzie!

0

@Chucky myślę że Xavi ma charakter. Nie drze się jak Tuchel to przynajmniej nie ma wrogów wśród swoich piłkarzy

0

@Barcaa12 tu nie chodzi tylko o mentalność, oni są zbyt ostrożni w tym co robią

0

To w końcu Lewy ma biegać czy stać w polu karnym?! Spodziewam się że Felix usiądzie na ławkę.

5

Atletico brzmi jak pisowcy broniący tvpis

1

To było do przewidzenia. W USA jest NBA i są inne federacje. Nikt nie powinien mieć monopolu.

0

@rogal478 skąd wiesz?

0

@Takitamx przypomnij sobie karny dla Realu sprzed roku i sytuację Rodrygo z Kounde. Tam był rozjazd 3 metry i brak spalonego. Tu też był rozjazd i też brak spalonego. Innym razem gwiżdżą spalone gdy któryś z atakujących wystawy kawałek palca.

0

@bulo a później te pierdoły okazuje się że wypaczają wynik meczu. Takie karniątko, że zawodnik nie mógł dośrodkować.

0

@DJ6 w ubiegłym sezonie byłi gorsi znacznie

0

Pierwszy gol Almerii ze spalonego i gdzie był var gdy Ramazani pchał Cancelo w polu karnym?!

0

@zygzakmaklini Elche było o wiele gorsze

0

@Gruak nie zapominaj o ich bramkarzu dzisiaj

0

@Qaz123 już się boję tego Napoli..

0

@Barca2022 a chciałbyś zagrać na nowym Camp Nou?!

0

Xavi, nie udzielaj już wywiadów. Służy tylko jako pożywka dla idiotów.

0

@Tatazolwinia Renato podobny do Davidsa jest ????

0

@cyron1 wychodził również odgrywać, rozgrywać i zgarniać długie piłki

0

@kejdzi Dobry mecz z Porto, Atletico i Valencia, słaby z Girona i nie liczący się mecz z Antwerpia.

1

@Rioletto no i co w związku z tym?

0

@cyron1 Ciekawe że w Bayernie grał tak samo jak w Barcelonie i nikt się nie czepiał.

0

@OldMc84 już przestanmy z tą Girona. Oni też grali padakę w drugiej połowie.

0

@Leo od transferu Davidsa Barca dominowała przez 17 lat także tego

0

@Bartinho1899 młodzi Polacy pograli z Antwerpia i było wielkie narzekanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?