Campeon87
Dołączył/a: wrzesień 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
W RMTV siedzą pisowcy
0
@Barca2022 powinieneś dostać bana na komentowanie
0
Minimum 120 mln
0
Ale fart miała Girona
0
@slayer ha ha, ale to głupie
2
Piłkarski netflix
1
@Tomek54321 A jak było z Sociedad? Po co tak farmazonić?! Wszystkie komentarze tutaj takie są. Boże! Co za beznadziejni ludzie!
0
@Chucky myślę że Xavi ma charakter. Nie drze się jak Tuchel to przynajmniej nie ma wrogów wśród swoich piłkarzy
0
@Barcaa12 tu nie chodzi tylko o mentalność, oni są zbyt ostrożni w tym co robią
0
To w końcu Lewy ma biegać czy stać w polu karnym?! Spodziewam się że Felix usiądzie na ławkę.
5
Atletico brzmi jak pisowcy broniący tvpis
1
To było do przewidzenia. W USA jest NBA i są inne federacje. Nikt nie powinien mieć monopolu.
0
@rogal478 skąd wiesz?
0
@Takitamx przypomnij sobie karny dla Realu sprzed roku i sytuację Rodrygo z Kounde. Tam był rozjazd 3 metry i brak spalonego. Tu też był rozjazd i też brak spalonego. Innym razem gwiżdżą spalone gdy któryś z atakujących wystawy kawałek palca.
0
@bulo a później te pierdoły okazuje się że wypaczają wynik meczu. Takie karniątko, że zawodnik nie mógł dośrodkować.
0
@DJ6 w ubiegłym sezonie byłi gorsi znacznie
0
Pierwszy gol Almerii ze spalonego i gdzie był var gdy Ramazani pchał Cancelo w polu karnym?!
0
@zygzakmaklini Elche było o wiele gorsze
0
@Gruak nie zapominaj o ich bramkarzu dzisiaj
0
@Qaz123 już się boję tego Napoli..
0
@Barca2022 a chciałbyś zagrać na nowym Camp Nou?!
0
Xavi, nie udzielaj już wywiadów. Służy tylko jako pożywka dla idiotów.
0
@Tatazolwinia Renato podobny do Davidsa jest ????
0
@cyron1 wychodził również odgrywać, rozgrywać i zgarniać długie piłki
0
@kejdzi Dobry mecz z Porto, Atletico i Valencia, słaby z Girona i nie liczący się mecz z Antwerpia.
1
@Rioletto no i co w związku z tym?
0
@cyron1 Ciekawe że w Bayernie grał tak samo jak w Barcelonie i nikt się nie czepiał.
0
@OldMc84 już przestanmy z tą Girona. Oni też grali padakę w drugiej połowie.
0
@Leo od transferu Davidsa Barca dominowała przez 17 lat także tego
0
@Bartinho1899 młodzi Polacy pograli z Antwerpia i było wielkie narzekanie.