2

@titikaka to tak jakby powiedzieć Pedriemu czy Gundo: "Nie ryzykujcie, grajcie zachowawczo, najważniejsze żeby nie stracić piłki." A to że niczego nie wykreują i nic ciekawego nie zrobią na boisku to już nie ważne. Młodzi muszą ryzykować i starać się grać swoje i nie bać podejmować decyzji.

0

@panczo z schachtarem dał dobra zmianę akurat

0

@Qaz123 A ja myślałem że zawodników

0

@zywul jeden i drugi siebie warci

1

Ter Stegen powinien mieć minus za bramkę.

1

Socjologiczne barcelonismo

1

Proponuję żeby polskie socjologiczne barcelonismo przestało już płakać i dramatyzować.

0

@tomasthc to nie był sarkazm

1

Felix ma fajny klej w nodze

1

@Ronad10 tam powinien być karny. Z dwóch kamer nie było widać ale z trzeciej już tak, że był faul.

1

Dobrze sędziował. Irytowały jedynie niektóre decyzje przy faulach

0

Z tymi 80 minutami to przesada. Zgodziłbym się na ok. 55

2

@Sebolinho Gundogan był na boisku?!

1

@Lionel_Messi10 pojedzie jako mentor lub zawodnik na wejście z ławki. No chyba że będą mu się pkątać nogi na boisku wtedy nie.

1

Wybrałbym rzut wolny z Liverpoolem.

2

@bartulek98 I to bez treningu

0

@JarekS pomieszanie z polątaniem. Nie wiem co ma to wszystko do metalu ale ok.

1

Obiektywnie trzeba spojrzeć że raz go Gundogan (chyba) wrzucił na minę.

0

@JarekS Ja w City nie widziałem tej mentalności za to widziałem ją w Barcy jak walczyli o mistrzostwo. Cudze chwalicie, swojego nie znacie. Może po mistrzostwie siadł trochę mental ale pewnie wróci w odpowiedniej chwili

0

@Cylon1982 chodzi o to że real tak samo słabo się zaprezentował więc nie ma co pisać że nie istnieliśmy skoro i tak wydaje mi się że byliśmy deczko lepsi od rywala w tej drugiej połowie

0

@pasquda bez przesady, dominowali jedynie między 65 a 75 minutą

0

@Barca2022 To pokaż te statystyki

0

@Cylon1982 real to samo więc nie płacz

1

Ciekawe ile razy losował ten komputer. Do skutku?!

1

@Rivaldinho11 Messiemu też się zdarza

1

@Barca2022 ile razy to słyszałem

11

@Comentateiro nieszczególny komentarz

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@waletpl Wygląda jakby mieli tam zupełnie inne prawo budowlane.

1

@sentenced i pudło Araujo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?