Campeon87
Dołączył/a: wrzesień 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@titikaka to tak jakby powiedzieć Pedriemu czy Gundo: "Nie ryzykujcie, grajcie zachowawczo, najważniejsze żeby nie stracić piłki." A to że niczego nie wykreują i nic ciekawego nie zrobią na boisku to już nie ważne. Młodzi muszą ryzykować i starać się grać swoje i nie bać podejmować decyzji.
0
@panczo z schachtarem dał dobra zmianę akurat
0
@Qaz123 A ja myślałem że zawodników
0
@zywul jeden i drugi siebie warci
1
Ter Stegen powinien mieć minus za bramkę.
1
Socjologiczne barcelonismo
1
Proponuję żeby polskie socjologiczne barcelonismo przestało już płakać i dramatyzować.
0
@tomasthc to nie był sarkazm
1
Felix ma fajny klej w nodze
1
@Ronad10 tam powinien być karny. Z dwóch kamer nie było widać ale z trzeciej już tak, że był faul.
1
Dobrze sędziował. Irytowały jedynie niektóre decyzje przy faulach
0
Z tymi 80 minutami to przesada. Zgodziłbym się na ok. 55
2
@Sebolinho Gundogan był na boisku?!
1
@Lionel_Messi10 pojedzie jako mentor lub zawodnik na wejście z ławki. No chyba że będą mu się pkątać nogi na boisku wtedy nie.
1
Wybrałbym rzut wolny z Liverpoolem.
2
@bartulek98 I to bez treningu
0
@JarekS pomieszanie z polątaniem. Nie wiem co ma to wszystko do metalu ale ok.
1
Obiektywnie trzeba spojrzeć że raz go Gundogan (chyba) wrzucił na minę.
0
@JarekS Ja w City nie widziałem tej mentalności za to widziałem ją w Barcy jak walczyli o mistrzostwo. Cudze chwalicie, swojego nie znacie. Może po mistrzostwie siadł trochę mental ale pewnie wróci w odpowiedniej chwili
0
@Cylon1982 chodzi o to że real tak samo słabo się zaprezentował więc nie ma co pisać że nie istnieliśmy skoro i tak wydaje mi się że byliśmy deczko lepsi od rywala w tej drugiej połowie
0
@pasquda bez przesady, dominowali jedynie między 65 a 75 minutą
0
@Barca2022 To pokaż te statystyki
0
@Cylon1982 real to samo więc nie płacz
1
Ciekawe ile razy losował ten komputer. Do skutku?!
1
@Rivaldinho11 Messiemu też się zdarza
1
@Barca2022 ile razy to słyszałem
11
@Comentateiro nieszczególny komentarz
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@waletpl Wygląda jakby mieli tam zupełnie inne prawo budowlane.
1
@sentenced i pudło Araujo