4

@antimadridista76 Oriol lepszy

0

@bulo sam czlapiesz

2

Podobały mi się pojedynki De Jonga z Modriciem w lidze narodów. Holender nie wymiekl i brak na warsztat Chorwata. Co ciekawe chyba wszystkie pojedynki ofensywne wygrał.

2

@against_modern_football na środku boiska też nie byłoby faulu

7

@Hadim trudno nazwać go sezonowcem skoro kibicuje w złych czasach

1

@Jarecki1 cały ubiegły sezon pokazywali

1

Niech przyleci do Barcelony, będziemy go leczyć. Już będzie mógł zostać i grać od stycznia.

0

@koraldinho49 na własne życzenie

0

@Zbyszard Alemany TOP

0

Czemu nie ma Lamine Yamal?

8

To niedużo. Tylko 240 mln rocznie. Można oglądać dalej bez wyrzutów sumienia.

0

@Grruber sprzed

0

Radzę poczekać z zakupem. Niedługo będą sprzedawać z nowego.

2

@aiven nie da rady

0

To w końcu Węgier czy Chorwat?

0

@sk13 i to po jednym meczu towarzyskim w Japonii

1

@Geble nie wiem gdzie ty tam widzisz zapaśniczy chwyt skoro Inigo zabierał ręce który rywal chciał wykorzystać do wymusz nią karnego

1

@korn234 akurat wczoraj zagrał ok

0

@th@les tam był chyba taż kontakt stopy że stopą. Lewemu oddano to co wielokrotnie zabrano.

0

@Arczi87 grają co 7 dni więc nie ma sposobności zajechać zawodników.

0

@Coutinho007 2 lata temu rozegrał tylko 2 ostatnie mecze w grupie

0

@th@les ale trzeba mu oddać że Alonso stopę na ułożona fenomenalnie. To jedyny jego atut. Drażni że autów nie umie wyrzucać.

1

@Vulpin tak samo jak Villareal

1

@MatiSh coś innego wynika z wycinków na YouTube

2

Dać Leo chwilę odpoczynku i od razu gra dużo bardziej efektownie.

1

@Darek_Maruszczak Klub uważa że piłkarze to najważniejszy kapitał FCB dlatego inwestuje w nich.

0

@FioletoweOczy Noo, i strzelili całą jedną bramkę.

0

@RafiVeB nie szklany tylko młody

0

To kiedy Barca "rusza" po Fresnede?!

1

2 miesiące okna a młody dalej kiśnie w Valladolid?!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?