5

@czarnatom Lewandowski sam się wykartkowal dwoma beznadziejnymi faulami

0

Czarnej Tv normalnie

0

@Marcin43 Dla niektórych to wszystko jest takie czarno-białe. Postaraj się dostrzegać szarości.

0

Savic z Bellinghamem się zderzyli. Nie ma mowy o faulu.

0

Szkoda meczu z Velancia. Było by 4 i 6 pkt straty jedynie.

0

Raphinha na lewą Yamal na prawą, lub odwrotnie

0

@T^L żartujesz sobie, w dzisiejszej szybkiej i fizycznej piłce w której nie ma słabych zespołów ciężko jest zawodnikom robić nawet połowę tego co robi Yamal.

4

Może i karny ale taka sama sytuacja była z Villareal

3

@MeS5i_99 A Ty gdzie nie widzisz?

0

@Sewren122 skrobnął go ale faulu nie było

0

Chociaż wiemy że goli nogi

0

@Campeon87 30 minut

0

Dobre 39 minut, później gra się popsuła.

1

@marqino dopiero co wszyscy chwalili Xaviego że pojechał ostro w tej sprawie a teraz wszyscy jadą po nich że z ogóle się wypowiedzieli

0

Te kluby nie mają się czego wstydzić. Na prawdę nie trzeba tak usilnie zaprzeczać.

0

Ciekawe ciekawe

0

@Wojtas823 A kto to jest Xabi Alonso?!

2

@Allblacks86 mamy do czynienia z kibicami memami nawiązując do tego, że co drugi komentarz tutaj mówi o czymś lub o kimś, że jest memem. Socjologiczne barcelonismo.

0

@Joopiter Nie ma co psioczyć. Nie wiemy jakie są jego motywacje. Może sądzi że z PL będzie miał bliżej do topu.

0

@Mike1023 poczekajmy na LM tam zobaczysz swój real

0

@tomaszek40 słabym mistrzem

0

@626 ja bym wolał grać w świątyni footbolu

0

@Arczi1991 Ciekawe jest to że oni wiele rzeczy robią dobrze lub bardzo dobrze a jakoś im się nie układa. Tak od meczu z Las Palmas szczególnie.

0

@rzbik łaaał, takiego GM potrzebujemy!

0

@DJ6 bo graliśmy dwoma środkowymi napastnikami stąd ten chaos

2

@Edii7777 nie jest taki zły jak go malują, przynajmniej ostatnio

1

Ani w pierwszym a nie drugim przypadku nie powinno być karnego.

2

@4Fabregas4 W sumie racja. Nie raz to pokazał.

0

@djrossto to jak gra dana drużyna w określonym czasie to nie zawsze zasługa lub wina trenera. Bayern płynął jako drużyna bo rozwijał się od czasów Van Halla i Pepa. Ten pływ już się skończył. Teraz czekamy aż przyjdzie i zabierze Barcę.

1

@Barca2022 już pisałem wcześniej. Bana temu komuś.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?