Campeon87
Dołączył/a: wrzesień 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@czarnatom Lewandowski sam się wykartkowal dwoma beznadziejnymi faulami
0
Czarnej Tv normalnie
0
@Marcin43 Dla niektórych to wszystko jest takie czarno-białe. Postaraj się dostrzegać szarości.
0
Savic z Bellinghamem się zderzyli. Nie ma mowy o faulu.
0
Szkoda meczu z Velancia. Było by 4 i 6 pkt straty jedynie.
0
Raphinha na lewą Yamal na prawą, lub odwrotnie
0
@T^L żartujesz sobie, w dzisiejszej szybkiej i fizycznej piłce w której nie ma słabych zespołów ciężko jest zawodnikom robić nawet połowę tego co robi Yamal.
4
Może i karny ale taka sama sytuacja była z Villareal
3
@MeS5i_99 A Ty gdzie nie widzisz?
0
@Sewren122 skrobnął go ale faulu nie było
0
Chociaż wiemy że goli nogi
0
@Campeon87 30 minut
0
Dobre 39 minut, później gra się popsuła.
1
@marqino dopiero co wszyscy chwalili Xaviego że pojechał ostro w tej sprawie a teraz wszyscy jadą po nich że z ogóle się wypowiedzieli
0
Te kluby nie mają się czego wstydzić. Na prawdę nie trzeba tak usilnie zaprzeczać.
0
Ciekawe ciekawe
0
@Wojtas823 A kto to jest Xabi Alonso?!
2
@Allblacks86 mamy do czynienia z kibicami memami nawiązując do tego, że co drugi komentarz tutaj mówi o czymś lub o kimś, że jest memem. Socjologiczne barcelonismo.
0
@Joopiter Nie ma co psioczyć. Nie wiemy jakie są jego motywacje. Może sądzi że z PL będzie miał bliżej do topu.
0
@Mike1023 poczekajmy na LM tam zobaczysz swój real
0
@tomaszek40 słabym mistrzem
0
@626 ja bym wolał grać w świątyni footbolu
0
@Arczi1991 Ciekawe jest to że oni wiele rzeczy robią dobrze lub bardzo dobrze a jakoś im się nie układa. Tak od meczu z Las Palmas szczególnie.
0
@rzbik łaaał, takiego GM potrzebujemy!
0
@DJ6 bo graliśmy dwoma środkowymi napastnikami stąd ten chaos
2
@Edii7777 nie jest taki zły jak go malują, przynajmniej ostatnio
1
Ani w pierwszym a nie drugim przypadku nie powinno być karnego.
2
@4Fabregas4 W sumie racja. Nie raz to pokazał.
0
@djrossto to jak gra dana drużyna w określonym czasie to nie zawsze zasługa lub wina trenera. Bayern płynął jako drużyna bo rozwijał się od czasów Van Halla i Pepa. Ten pływ już się skończył. Teraz czekamy aż przyjdzie i zabierze Barcę.
1
@Barca2022 już pisałem wcześniej. Bana temu komuś.