Campeon87
Dołączył/a: wrzesień 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Bernard777 to kolor z sezonu 2001/2002
0
@Rader to znaczy ze nie mają kasy
0
@LinekMichal musiał oczyścić głowę po 16 latach tyrki
4
real wzial mbappe za darmo
0
@LinekMichal tylko że wtedy był zmęczony a teraz odzyskał wigor
1
@LinekMichal rozgoniłby towarzystwo
0
Po 4 piłkarzy na jedną pozycje i klubowe mistrzostwa świata nasze.
0
@YeastMoss może mieć mniej tych wolnych ale jakościowo przebija takiego Juninho zdecydowanie.
0
Przydałby by się nam na serwis lub na podwyższenie bloku. Takie 5 minut w meczu.
0
Vitor Roque lepszy.
1
@Marusek ter stegen zostanie jako tłumacz Flicka
2
A więc taki transfer miał na myśli Laporta.
0
@Pustelnik kupić gazetę?!
0
Taki błąd to nie błąd.
0
Bosze.. Soto Grado to taki dziwoląg. Jego miną zwykle mówi wszystko.
0
@HORUS Mallorca ogólnie mocno zjechała
1
@Arnokk bardziej spalony
1
Im brakuje 5 pomocników przede wszystkim
1
@RinooniR tym bardziej że pilka trafiła do piłkarza realu
0
@Mavcin1980 daje extra, karne dla rywali
0
@NerwowyFistaszek pohybel to znaczy szubienica
1
https://sport.tvp.pl/86594816/to-bylo-najwazniejsze-dlaczego-szymon-marciniak-nie-pobiegl-do-monitora
10
A potem został najlepszym piłkarzem euro 2008
0
Ja bym się jeszcze zastanowił czy karny dla Interu to rzeczywiście karny. Marciniak rzucił tylko okiem a miał okazje dokładnie się temu przyjrzeć.
0
@bulo już mówią
0
@turhiay Laskowski mówił że Inigo nic nie wniesie bo jest mało zwrotny.
1
Też nie jestem przeważnie zwolennikiem Marciniaka, może wynika to z faktu że madrciakow kilka razy pchnął dalej a nas niezamierzenie pociągnął w dół ale nie można mieć do niego pretensji. Wszystkie decyzje były prawidłowe poza może tym faulem na Martinie no i kilku odgwizdanych faulach piłkarzy Barcy których nie było.
0
Rzut oka Marciniaka wystarczył. Tak dobrym jest sędzią, że jemu wystarczy tylko rzut oka.
2
@campleo i tak muszą odpoczywać bo wielu grożą wykluczenia za żółte kartki
1
@Merton sędzia dobrze sędziował