Campeon87
Dołączył/a: wrzesień 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dziwne, nie słyszałem dotąd o gościu.
0
@Adddi przypomnij sobie gdzie była Barca 3 lata temu
0
@MaFCB i bedzie nas stać na Messiego
1
@Mateuszek2199 Myślę, że denerwujemy się za każdym jak pokazują spalonego o długość pięty. Również jak realowi z nami anulowali bramki z tego samego powodu.
0
@robertocarlos76 przecież były strzały z dystansu
1
@PawelBarcaVeB co to znaczy dał pretekst? Obrońca ma bronić czy schodzić z drogi napastnika?!
1
@Sebolinho najlepiej byłoby jakby wchodził a Yamal schodziłby na media punta
0
Żenujące zachowanie napastnika
0
@Sebolinho Co daje więcej?! Bo strzelił z Bilbao po chaotycznej akcji trochę szczęśliwego gola? Mecz z realem to inny kaliber. Nie wiesz przecież jak Roony zagrałby w dzisiejszym meczu.
5
@Sebolinho żarty się ciebie trzymają
0
@Merton nie powinien
3
Na boisku tez ma wszystko poukładane. Podanie na nos, jak to się mówi.
0
@CriminalFCB Valdes często odpuszczał bo zwykle miał tylko jeden strzał do wybronienia w meczu.
6
Zupełnie nie kojarzę tego Murillo.
0
@Fabik87 w końcu odpowiedź na ściektv
1
Jak na viniciusie to z pewnością nie bylo karnego. Koleś przewraca sie od wiatru.
0
@Krystiansigma2734 Alves nie gra
1
Powiedziała coś co wszyscy wiedzą a tutaj święte oburzenie
1
@RumbleDelivery może tez być tak że zaniedbania Carlo nie pozwalają im teraz wygrywać.
9
@Browaldo jego boli ze real przegrywa
1
@madridzone Zluzuj zbroję.
0
Celta to dla nich za wysokie progi.
2
pisowcy w akcji
4
Za dużo gra. Od 2 lat non stop.
3
@ShawnC Barca z de Burgosem dobrze żyją bo dotychczas sędziował nam bardzo dobrze. Sędziował tez puchar Gampera. To o czymś świadczy. Chyba jedyny uznawany bez wątpliwości sędzia w tym momencie przez kibiców Barcy i przez samą Barcę.
1
To jest to wielkie Atletico?!
0
@fotohobby padolino to sytuacja z juniorem
0
@barteq ogarnęli Araujo i Serginho Desta
2
Może w końcu zaczniemy robić porządne transfery a nie Olmo i Ferran.
6
Jest na sranicy. W lidze pierwsze miejsce. Dopiero początek grudnia.