0

@partymaker nie on nie był priorytetem tylko pozycja bramkarza nie była priorytetem

0

Bo panie tam ledwo muskają ta trawkę.

0

@gaq Należy utworzyć zakładkę "komentarze z dupy" i tam będziesz umieszczał takie rzeczy.

1

Bramkarz miał szczęście że się nie rzucił inaczej byłoby pozamiatane

0

@noface Polsat Sport 1

2

No ciekawe jak to wytłumaczą? Łamańce logiczne.

0

Bryan Gil. To miał być drugi Messi.

0

Z Ter Stegenen byśmy wygrali.

0

@Ronad10 Coś mi się tu nie zgadza. Skoro w pierwszym kwartale 350 mln a w drugim 300 mln to jakim cudem ma to dać 3,5 mld?

0

@MrJanKo czytałem

0

@MrJanKo pis z małej tak jak do podmiotów wobec ktorych wyrażamy brak szacunku

0

@Ronad10 Poczytaj też inne artykuły na ten temat. Money.pl często się myli. Z tego co wiem oni tez tam musieli spłacić obligacje kurskiego które zaciągnął w 2016 roku na 800 mln.

1

@MrJanKo może warto poczytać na ten temat a nie klepać. pisu z małej litery, naucz się.

1

I dobrze, nie będziemy wywalać miliardów jak pis.

0

Dziwnie go traktują. Powinien grać w o wiele lepszym klubie. Może wybroni im środek tabeli.

0

@Kubsoleon młody był, stąd kontuzje

1

@Coveta bzdury, przypomnij sobie el clasico w Arabii

0

@ArcziArtt Nigdy nie było problemu ze strojami a nagle sa i to ogromne. Przepisy się zmieniły?

0

On nawet nie spojrzał na ten ekran. Manuera Montero 10 razy ogląda.

0

@Pako96 Wtedy nie powinno być i tu też nie powinno być. Ten dam sędzia zdaje się sędziował. Hernandez Hernandez to wyjątkowo kiepski sędzia.

0

@Pako96 Jak to karny to sytuacja z Tchiamenim to 2 karne

1

Alternatywą jest pozyskanie Nico. Barca oczekuje już tylko zgody samego piłkarza.

0

@Cules69 real już szykuje taktykę

0

Chciał zatrzymac ale nie zdarzył wiec gol prawidłowy.

0

@pasquda Rafa nie chciał i Muriqi nie chciał. Powinny być 2 żółte. Być może w przypadku Rafy sędzia liczył ze var go sprostuje.

0

Arabia Saudyjska to bardzo ciekawy kraj. Nie tylko pieniądze odgrywają tu rolę.

3

@Hadim Ostatnio trafił i dało mu to pewność siebie żeby dziś nie trafić.

0

Połowa pretensji zasadna połowa niezasadna.

2

Ter Stegen powinien dać sie opchnąć beż zająknięcia. Zawodnicy powinni być na to przygotowani że klub chce na nich zarobić.

0

On już u nas był wrakiem. Proszę jak się odbił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?