Campeon87
Dołączył/a: wrzesień 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Magicc89PL akurat do jego gry nie można się wiele przyczepić
1
Robert Robertem ale skandalicznie przeciwko niemu gwiżdżą w tym sezonie
1
Laporta to może huncwot ale przez 2 lata wykonał pracę jak za 5.
4
W tekście coś innego napisane niż w tytule. Oszustwo.
0
@Tridente2015 Sami się zakiwali i zmęczyli tą tiki taką. Na koniec to już było klepanie w miejscu.
0
@zaky274 Tylko kto był winny, pojechał na CA już bez umowy a potem na wakacje. Pozwolił sobie być bez umowy przez 2 miesiące. Klub też sobie na to pozwolił.
14
Messi podaje, Lewandowski przyjmuje piłkę, odwr...., Aa, jednak nie, Lewandowski źle przyjął. Strata
0
Na ten moment pozbyłbym się tylko Ferrana
0
@Patry10 z Nantes wymiatał
0
Czyli oni tam udają że trenują, pokonamy ich!!!
0
@seba444 a po co mu kasa?
0
Nie przekonywał mnie od początku i nie wierzyłem w niego. On tłumaczy się problemami mentalnymi ale prawda jest taka że to był przeciętny grajek.
1
@DamianPSV Messi ma 36 lat a co zrobił bóg futbolu Mbappe który ma 24?! Można się przyczepić Leo ale faktem jest że cała drużyna PSG się poddała.
15
Dziwny to kraj w którym karze się za intencje a sprawy do sądu kieruje się bez zebrania dowodów, bo przecież "wystarczy samo podejrzenie".
0
@sk13 wczoraj dał radę, i to bardzo. W drugiej połowie nie tracił piłek i dobrze rozgrywał. W jednej akcji dobrze przyjął trudna piłkę i odebrał do Balde mijając obrońców. W pierwszej połowie raz zasymilował bo musiał będąc przy linii autowej (piłkarze tak robią), raz się wywrócił po kontakcie więc miał po części prawo. Pozostałych nie komentuje, być może były jedna dwie symulki.
6
No przecież jest pół kroku przed nim
7
Raphinha nam rośnie
1
@Vini14 masz rację, szczęścia dużo mamy w tym sezonie. Te szczęście to właśnie te 12 punktów.
2
@Azi może faktycznie płacili za neutralność patrząc na to jak się faworyzuje real. Barca gra nie w swojej lidze.
1
@creativeopinion chyba nikt nie zrozumiał twojego wywodu
0
@barcelonaLM Byliśmy wtedy 100 razy lepsi od nich. Oni tylko bili po kościach.
0
@RichardWinters to że nie muszą grać ci tydzień tylko okazjonalnie a po drugie jakoś gra w Australii z ogórkami im się opłacała. Tak samo byłoby gdyby grali z drużynami z Japonii, Chin czy Arabii.
2
Zagramy sobie w tym czasie kilka meczów w Azji i Stanach i zarobimy więcej niż na LM
1
Cancelo tańsza opcja niż Foyth
0
@kamil_veb wtedy spał
1
@MarFan odpowiedź jest jedna: Superliga
4
Fati od czytelników 3,5? Co on niby miał przez te 7 minut pokazać żeby go tak nisko oceniać?!
1
@Harnas2 masz na myśli ostatnie 15 minut
0
@prestigiacomo nie gadaj. Do meczu z Villareal wyglądało to całkiem nieźle. Myślę że forma zacznie wracać.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika