Campeon87
Dołączył/a: wrzesień 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pluszek Jak nie?! Te 7 zablokowanych to były celne czy nie?
0
@Fetta Jak Roberta nie lubię to dzisiaj było ok. Wygrywał pojedynki siłowe i o pozycję. Sędzię okradł go z karnego.
0
@Qaz123 Ja bym proponował zwolnić Ancelottiego. Wczoraj przegrał mecz.
1
Ciekawe że Pedri zawsze gra dobrze, nie świetnie ale dobrze. Nie pamiętam kiedy ostatnio stracił piłkę. Zaczyna mi się też podobać Kessie. Dobra zmiana z Bilbao. Dzisiaj też dał radę.
0
@Mroziu Argentyna pierwsza Polska druga, Hiszpania trzecia Brazylia czwarta. Brazylia faworyci.
13
@Lionel_Messi10 najpierw mistrzostwo świata dla Argentyny
10
Akurat z Realem zagrał nieźle, jak na młody wiek i siłę rywala to nawet bardzo dobrze
4
Ale Messi to by się przydał...
1
@KobeFR a Nico Williams co pokazał? Raczej nic
1
Valverde pożarł taktycznie Xaviego
0
@Remi70 a nie odwrotnie?!
0
@QuentinTarantino yhy rywal nas ciśnie a trener stoi jak kółek i zero reakcji. Chociaż podpowiedź by dał jak mają przetrwać.
0
@ramon59 nie wiem czy klepanie, to była gra na przejęcie piłki i sunięcie na bramkę. Jak się tak gra przez parę lat to się zapomina jak się gra w piłkę. Oni zapomnieli jak się utrzymywać przy piłce. Z Liverpoolem brakowało regulatora gry. Zamiast Vidala powinien grać ktoś typu Xavi, Iniesta. Nie wiem czy ktoś taki był wtedy w Barcelonie.
0
Z jego czasu pamiętam kilkunastominutowe przestoje w grze kiedy to rywal przejmował inicjatywę w grze oraz słaby pressing. Myślę że to wtedy zaczął się rozkład drużyny.
3
@galix22 Ferran w reprezentacji gra na prawej
0
@SirChuck Ja mam takie przeczucie że ta stępka nie przyczyniła się do upadku Rodrygo.
0
@David_Martin Błąd z Interem był wynikiem dużej intensywności gry i ego że nasi obrońcy cały czas biegali i nie mieli czasu na złapanie oddechu.
0
@Gaz i za darmola chyba
0
Ja go lubię, fajna zadziora, do tego napastliwy i nie popełnia przy tym fauli.
0
@Herbert On tu mówi że taki jest ich pomysł. Nie mówi że tak grali.
2
@creativeopinion przecież oni nie grają taki taki.
0
@leonek160 dałeś przykład jednego meczu. Więcej nie dasz rady podać.
0
@kejdzi słusznie
3
Sędzia jeszcze powinien w mordę dostać.
0
Dziwny ten system sądowniczy. Zgroza że tak samo jest na boiskach.
1
@Czarny19 gdzie Leo? Przecież nie obniżył wiele poziomu
0
@JosepPep może to efekt dobrej gry Fdj i Messiego między styczniem a marcem 2021. Wtedy mieli same zwycięstwa.
0
@Manypijany przecież to Barca pierwsza zaczela grać nowoczesna piłkę. Zaczął Tata Martini, kontynuował Luis Enrique, a unowocześnił Valverde. Skończyło się jak wykonawcy się zestarzeli czyt. Suarez, Messi. Wiosną 2019 jeszcze dominowaliśmy Atletico w meczu zakończonym 2-1
0
@MaFCB O zobacz, Real też gra ciągle to samo.
0
@dark44ever Gavi nie czuł piłki w pierwszej połowie z Interem, w drugiej już był lepiej. Był najlepszy z Celta. Myślę, że pierwsza połowa z Interem to był wypadek przy pracy w porównaniu z tym jak się ogólnie prezentuje.