0

@pluszek Jak nie?! Te 7 zablokowanych to były celne czy nie?

0

@Fetta Jak Roberta nie lubię to dzisiaj było ok. Wygrywał pojedynki siłowe i o pozycję. Sędzię okradł go z karnego.

0

@Qaz123 Ja bym proponował zwolnić Ancelottiego. Wczoraj przegrał mecz.

1

Ciekawe że Pedri zawsze gra dobrze, nie świetnie ale dobrze. Nie pamiętam kiedy ostatnio stracił piłkę. Zaczyna mi się też podobać Kessie. Dobra zmiana z Bilbao. Dzisiaj też dał radę.

0

@Mroziu Argentyna pierwsza Polska druga, Hiszpania trzecia Brazylia czwarta. Brazylia faworyci.

13

@Lionel_Messi10 najpierw mistrzostwo świata dla Argentyny

10

Akurat z Realem zagrał nieźle, jak na młody wiek i siłę rywala to nawet bardzo dobrze

4

Ale Messi to by się przydał...

1

@KobeFR a Nico Williams co pokazał? Raczej nic

1

Valverde pożarł taktycznie Xaviego

0

@Remi70 a nie odwrotnie?!

0

@QuentinTarantino yhy rywal nas ciśnie a trener stoi jak kółek i zero reakcji. Chociaż podpowiedź by dał jak mają przetrwać.

0

@ramon59 nie wiem czy klepanie, to była gra na przejęcie piłki i sunięcie na bramkę. Jak się tak gra przez parę lat to się zapomina jak się gra w piłkę. Oni zapomnieli jak się utrzymywać przy piłce. Z Liverpoolem brakowało regulatora gry. Zamiast Vidala powinien grać ktoś typu Xavi, Iniesta. Nie wiem czy ktoś taki był wtedy w Barcelonie.

0

Z jego czasu pamiętam kilkunastominutowe przestoje w grze kiedy to rywal przejmował inicjatywę w grze oraz słaby pressing. Myślę że to wtedy zaczął się rozkład drużyny.

3

@galix22 Ferran w reprezentacji gra na prawej

0

@SirChuck Ja mam takie przeczucie że ta stępka nie przyczyniła się do upadku Rodrygo.

0

@David_Martin Błąd z Interem był wynikiem dużej intensywności gry i ego że nasi obrońcy cały czas biegali i nie mieli czasu na złapanie oddechu.

0

@Gaz i za darmola chyba

0

Ja go lubię, fajna zadziora, do tego napastliwy i nie popełnia przy tym fauli.

0

@Herbert On tu mówi że taki jest ich pomysł. Nie mówi że tak grali.

2

@creativeopinion przecież oni nie grają taki taki.

0

@leonek160 dałeś przykład jednego meczu. Więcej nie dasz rady podać.

0

@kejdzi słusznie

3

Sędzia jeszcze powinien w mordę dostać.

0

Dziwny ten system sądowniczy. Zgroza że tak samo jest na boiskach.

1

@Czarny19 gdzie Leo? Przecież nie obniżył wiele poziomu

0

@JosepPep może to efekt dobrej gry Fdj i Messiego między styczniem a marcem 2021. Wtedy mieli same zwycięstwa.

0

@Manypijany przecież to Barca pierwsza zaczela grać nowoczesna piłkę. Zaczął Tata Martini, kontynuował Luis Enrique, a unowocześnił Valverde. Skończyło się jak wykonawcy się zestarzeli czyt. Suarez, Messi. Wiosną 2019 jeszcze dominowaliśmy Atletico w meczu zakończonym 2-1

0

@MaFCB O zobacz, Real też gra ciągle to samo.

0

@dark44ever Gavi nie czuł piłki w pierwszej połowie z Interem, w drugiej już był lepiej. Był najlepszy z Celta. Myślę, że pierwsza połowa z Interem to był wypadek przy pracy w porównaniu z tym jak się ogólnie prezentuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?