Campeon87
Dołączył/a: wrzesień 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W ostatnim czasie imponuje gra Niemca nogami.
0
@cyron1 ciekawe bo w 14. Minucie pokazali Veniciusa. Lało się z niego.
0
@Hugo76 a pomyśl w drugą stronę, może to Xavi jest ten lepszy?
0
@Matix90 i Lewego
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@korn234 również uważam że to Lewy może być przyczyną
0
@LatajacyHolender a gdzie twój zachwyt nad Lewym?
0
@Vulpin bo to dzieci komentują
0
@bazyli to ile razy ten Vini go objechał?
0
@Awauhan xavi wygrał 4 x LM, 2 x ME i 1x MŚ. Doświadczenia trenerskiego też już nie ma takiego małego.
28
@MrCental ha ha dobre, ja bym postawił na ciebie jako fachowca
0
@ForcaBarca12 w pierwszej połowie słabo, w drugiej już ok
0
@AllBundy uważaj bo zawału dostaniesz z tego piłkarskiego stresu
0
@AllBundy a co umarł ktoś? To tylko piłka nożna. Zabawa. Jak w pracy nie idzie to trzeba się poprawić i to może przynosić zmartwienia ale to tylko praca.
1
@cyron1 tak samo jak pół roku temu?
0
@Magicc89PL zawsze jedną drużyna wygrywa,nie wszystkie. Na tym to polega. Zapytaj matematyka jakie są prawdopodobieństwa wygranych a nie zakładasz że wygrana ma być zawsze.
0
@michal1899 bez przesady, wiele razy ich wymanewrowaliśmy w polu karnym, czasem potrzeba też szczęścia lub właściwej decyzyjności. Gdyby Fati strzelał a nie manewrował do tyłu to kto wie jakby się to skończyło.
0
@Azi mogły mu się ześlizgnąć ręce na sekundę przy próbie oparcia rąk (odparcia atakującego) na klatce Gaviego, który doskakiwał do niego.
0
@Lucassito ćwierćfinał, wygrają LE i się wyrówna.
1
Szkoda Xaviego, bardzo się stara, drużyna też gra 3 x szybciej niż w poprzednim sezonie. Wczoraj sami sobie zepsuli wygrany mecz, pierwsza bramka to farfocel w pole karne, który przeszedł przez linię obrony, chyba każdy był zdziwiony. No i Pique, który myślał o Shakirze przez pół meczu.
0
@Gacu95 Po co ta panika, teraz już nie trzeba kupować z musu, wystarczy uzupełniać skład.
0
Neuer powyżej Buffona?! Yyy konsternacja
19
Messi zdecydowanie numer 1
1
Do Puiga mu daleko
0
@Azi zdjęcia najczęściej nie oddają prawdy.
0
Jeden z tych meczów które zostały rozegrane dobrze na poziomie indywidualnym ale słabo na poziomie drużynowym. To raczej Cekta była świetna niż Barca słaba.
0
Dlaczego Enrique nie powołuje Iniesty do kadry?
13
Nie zauważyłem żebyśmy grali na czas. Jakoś nikt nie leżał i udawał skurczy.
7
Niezależnie od tego czy szukał kontaktu czy nie upadek i tak nastąpiłby.
0
@Nessi2021 Grał na skrzydle bo Pep chciał go nauczyć grać z piłką przy nodzę. Kaleczył grę. Barca była z nim słabsza, często grała w 10-tkę z nim na boisku. Messi strzelił 50 goli w sezonie bo musiał nadrabiać tam gdzie Zlatan nic nie dawał.