0

W ostatnim czasie imponuje gra Niemca nogami.

0

@cyron1 ciekawe bo w 14. Minucie pokazali Veniciusa. Lało się z niego.

0

@Hugo76 a pomyśl w drugą stronę, może to Xavi jest ten lepszy?

0

@Matix90 i Lewego

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@korn234 również uważam że to Lewy może być przyczyną

0

@LatajacyHolender a gdzie twój zachwyt nad Lewym?

0

@Vulpin bo to dzieci komentują

0

@bazyli to ile razy ten Vini go objechał?

0

@Awauhan xavi wygrał 4 x LM, 2 x ME i 1x MŚ. Doświadczenia trenerskiego też już nie ma takiego małego.

28

@MrCental ha ha dobre, ja bym postawił na ciebie jako fachowca

0

@ForcaBarca12 w pierwszej połowie słabo, w drugiej już ok

0

@AllBundy uważaj bo zawału dostaniesz z tego piłkarskiego stresu

0

@AllBundy a co umarł ktoś? To tylko piłka nożna. Zabawa. Jak w pracy nie idzie to trzeba się poprawić i to może przynosić zmartwienia ale to tylko praca.

1

@cyron1 tak samo jak pół roku temu?

0

@Magicc89PL zawsze jedną drużyna wygrywa,nie wszystkie. Na tym to polega. Zapytaj matematyka jakie są prawdopodobieństwa wygranych a nie zakładasz że wygrana ma być zawsze.

0

@michal1899 bez przesady, wiele razy ich wymanewrowaliśmy w polu karnym, czasem potrzeba też szczęścia lub właściwej decyzyjności. Gdyby Fati strzelał a nie manewrował do tyłu to kto wie jakby się to skończyło.

0

@Azi mogły mu się ześlizgnąć ręce na sekundę przy próbie oparcia rąk (odparcia atakującego) na klatce Gaviego, który doskakiwał do niego.

0

@Lucassito ćwierćfinał, wygrają LE i się wyrówna.

1

Szkoda Xaviego, bardzo się stara, drużyna też gra 3 x szybciej niż w poprzednim sezonie. Wczoraj sami sobie zepsuli wygrany mecz, pierwsza bramka to farfocel w pole karne, który przeszedł przez linię obrony, chyba każdy był zdziwiony. No i Pique, który myślał o Shakirze przez pół meczu.

0

@Gacu95 Po co ta panika, teraz już nie trzeba kupować z musu, wystarczy uzupełniać skład.

0

Neuer powyżej Buffona?! Yyy konsternacja

19

Messi zdecydowanie numer 1

1

Do Puiga mu daleko

0

@Azi zdjęcia najczęściej nie oddają prawdy.

0

Jeden z tych meczów które zostały rozegrane dobrze na poziomie indywidualnym ale słabo na poziomie drużynowym. To raczej Cekta była świetna niż Barca słaba.

0

Dlaczego Enrique nie powołuje Iniesty do kadry?

13

Nie zauważyłem żebyśmy grali na czas. Jakoś nikt nie leżał i udawał skurczy.

7

Niezależnie od tego czy szukał kontaktu czy nie upadek i tak nastąpiłby.

0

@Nessi2021 Grał na skrzydle bo Pep chciał go nauczyć grać z piłką przy nodzę. Kaleczył grę. Barca była z nim słabsza, często grała w 10-tkę z nim na boisku. Messi strzelił 50 goli w sezonie bo musiał nadrabiać tam gdzie Zlatan nic nie dawał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?