1

@Geble Morawieckiego?

0

@FioletoweOczy A ja myślę że nie miał ochoty wygrać kolejny raz mistrzostwa Niemiec, jara go za to Gran Derbi.

1

Depay dałby nam tyle samo na szpicy co Lewandowski.

1

6. Riqui Puig .,.

1

@Magicc89PL to policz ile zawodników jest teraz w kadrze których pozyskaliśmy praktycznie za darmo

0

I dobrze, przynajmniej mamy kawałek grajka

0

Mogliby zacząć sprzedawać ubrania inspirowane FCB tak jak te, które oferuje Dakar albo Le mans wraz z marką Diverse

0

7 mln zaoszczędzone a grajek do głębokiej rezerwy zawsze się przyda jak pozostali się wykruszą

1

Brać, ostatnio przeżywa drugą młodość.

0

@mrlogic90 Oglądałeś tamten mecz?

0

Pomyśleć że po pierwszym meczu z PSG mogło być 5-0 dla PSG

6

Myślę, że powinniśmy mu być mimo wszystko wdzięczni za jego pracę. Nie byłoby tego drugiego miejsca gdyby nie jego wysiłek, oczywiście Xavi to wszystko doprowadził do porządku ale wykonana wcześniej praca również się do tego przyczyniła.

0

A wydawało się ze juz się kończy jak piłkarz podczas mistrzostw świata 2018

0

@Kazragore ja to zawsze na buffstreams.tv

1

@Arnold1234 Przecież tak wyglada większość meczów reprezentacyjnych. Nawet te na turniejach.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Magicc89PL może jest słaby, może nie jest. Ciężko stwierdzić. Ale co w tym meczu zrobił źle żeby akurat o nim napisać że do wylotu?

6

@korn234 Nie zrozumiem nagonki na Rikiego. Płacą wam za to?!

0

Śmieszne są te spalone. Większość.

1

@kinioo Co jak co ale Riki nie gra do tyłu.

0

@Arczi88 jest na starym nsport. Kanał 203 na Vectrze

0

@MrPGG miałem tak samo

0

@Sewren122 On nie twierdzi że się nadaje. Raczej jest świadomy, że odejdzie

2

Niech strzela Gavi tak jak ostatnio na treningu

2

Stadion to podstawa. Atletico wybudowało i na stałe wskoczyło do 1.ligi światowej. Bez stadionu mogliby się stoczyć jak wiele klubów. Wyjątkiem jest chyba Arsenal ale PL jest specyficzna, tam rywalizację trudno wytrzymać.

0

@Magicc89PL Rayo głęboko się broniło?! yyy chyba nie

2

@_Specjalista Mnie się przypomna sytuacja sprzed 2 lat kiedy to nikt nie chciał zdobywa mistrzostwa bo wszyscy byli słabi ale to real dostawał karne na 3-2 w 90. Minutach meczów

1

@Flyingbetoniarka głupotą myślę..

1

@narses85 i czym SIĘ chwalisz?!

3

Xavi dobrze zauważył. Zespoły walczą o życie. Widać to na boisku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?