0

@fotohobby zauważ że jest koniec sezonu. Drużyny walczą o wiele, widać to na boisku.

0

@sonek Są inne zawody. Każda praca to wyzeczenie. Mało kto jest zadowolony ze swojej pracy. Zwykle zmieniamy pracy bo szukamy lepszych perspektyw. Na tym to polega.

14

@Arnold1234 Dlaczego? Grają dobrze. Jak dla mnie pomnik dla nich przed Camp Nou za swój wysiłek.

0

@wroner Udał, ze go głową boli. Mądrze zrobił.

1

@ToJa79 Nie narzekaj. Mecz mocno specyficzny. Mbappe nie dałby rady. Sędzia też nie pomagał.

0

@noface Z realem wygraliśmy 4-0????

0

@blaugrana98 o co chodzi? Przecież strzelają cały czas z dystansu. Prawie co mecz bramka z dystansu.

4

Człowiek Pech. Pamiętacie w ubiegłym roku karny z meczu z Cadiz. Gwiżdżą na nim rzeczy których nie powinni gwizdać.

0

@pasquda No był ale to jeszcze nie znaczy, że karny. Skrobnięcie raczej.

0

@pasquda A gdzie wina Francuza tutaj?! Napastnik dodał od siebie reakcje i tyle. Sędzia dał się nabrać.

3

@Gall To niemożliwe. Mając 16 lat jak ktoś wchodzi do profesjonalnej piłki to już jest wyjątkowa sytuacja.

19

@FCB_dimiC Zgubił dwie piłki. Tam samo jak każdy inny zawodnik Barcy w tym meczu. Też mieli straty i źle podania. Tylko że oni grają co mecz i są w rytmie meczowym

1

@Bulos11 Zagrali na 40%. Jak Bayern z nami. Ha ha

4

@AxelF Busi zaczynał w czasach, w których nie musiał nic robić, wystarczyło, że stał. Barcelona wtedy wygrywałaby i w 9.

0

@aiven przecież to dzięki Torresowi tak gramy, nie wiesz

0

@tervas żeby jeszcze to jakoś elegancko robił

0

@cocolino jak to co miał zrobić, nasi jakoś chowają ręce i też czasem dostają ochrzan za to.

0

@Tibu Za bardzo nie miał wyjścia. Ręka z dala od ciała a też w sumie nie wiadomo jak piłka zachowałaby się bez tego.

0

Wczoraj najczęściej kiwał w miejscu. Przynajmniej wrzutki mu wchodzą.

1

@Limit_l3ss przecież to oczywiste że ostatecznie spotkają się w założonym miejscu. Dostanie 10 mln brutto.

2

Dziwne to wszystko. Grają dobrze i źle zarazem.

3

Trzeba przyznać że grali wspaniale, wszystko im wychodziło

0

@Moov Trochę grali ale to jednak grali na obcym stadionie to też inaczej

0

@Litman Ostatnio grali nieźle w obronie. W tym meczu rzeczywiście słabo.

4

Pique pracuje na mural w ostatnim czasie

0

@el_tanque A jak chciałbyś grać?! Jak wszystkie inne drużyny?! To niech już nasi grają po swojemu.

0

@Dariusz40 chyba inny mecz oglądałeś

0

A świstak siedzi i zawija...

0

@hugz Alaves, Betis

0

@ramon59 Ale zobacz jak często gra jak profesor

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?