Campeon87
Dołączył/a: wrzesień 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@fotohobby zauważ że jest koniec sezonu. Drużyny walczą o wiele, widać to na boisku.
0
@sonek Są inne zawody. Każda praca to wyzeczenie. Mało kto jest zadowolony ze swojej pracy. Zwykle zmieniamy pracy bo szukamy lepszych perspektyw. Na tym to polega.
14
@Arnold1234 Dlaczego? Grają dobrze. Jak dla mnie pomnik dla nich przed Camp Nou za swój wysiłek.
0
@wroner Udał, ze go głową boli. Mądrze zrobił.
1
@ToJa79 Nie narzekaj. Mecz mocno specyficzny. Mbappe nie dałby rady. Sędzia też nie pomagał.
0
@noface Z realem wygraliśmy 4-0????
0
@blaugrana98 o co chodzi? Przecież strzelają cały czas z dystansu. Prawie co mecz bramka z dystansu.
4
Człowiek Pech. Pamiętacie w ubiegłym roku karny z meczu z Cadiz. Gwiżdżą na nim rzeczy których nie powinni gwizdać.
0
@pasquda No był ale to jeszcze nie znaczy, że karny. Skrobnięcie raczej.
0
@pasquda A gdzie wina Francuza tutaj?! Napastnik dodał od siebie reakcje i tyle. Sędzia dał się nabrać.
3
@Gall To niemożliwe. Mając 16 lat jak ktoś wchodzi do profesjonalnej piłki to już jest wyjątkowa sytuacja.
19
@FCB_dimiC Zgubił dwie piłki. Tam samo jak każdy inny zawodnik Barcy w tym meczu. Też mieli straty i źle podania. Tylko że oni grają co mecz i są w rytmie meczowym
1
@Bulos11 Zagrali na 40%. Jak Bayern z nami. Ha ha
4
@AxelF Busi zaczynał w czasach, w których nie musiał nic robić, wystarczyło, że stał. Barcelona wtedy wygrywałaby i w 9.
0
@aiven przecież to dzięki Torresowi tak gramy, nie wiesz
0
@tervas żeby jeszcze to jakoś elegancko robił
0
@cocolino jak to co miał zrobić, nasi jakoś chowają ręce i też czasem dostają ochrzan za to.
0
@Tibu Za bardzo nie miał wyjścia. Ręka z dala od ciała a też w sumie nie wiadomo jak piłka zachowałaby się bez tego.
0
Wczoraj najczęściej kiwał w miejscu. Przynajmniej wrzutki mu wchodzą.
1
@Limit_l3ss przecież to oczywiste że ostatecznie spotkają się w założonym miejscu. Dostanie 10 mln brutto.
2
Dziwne to wszystko. Grają dobrze i źle zarazem.
3
Trzeba przyznać że grali wspaniale, wszystko im wychodziło
0
@Moov Trochę grali ale to jednak grali na obcym stadionie to też inaczej
0
@Litman Ostatnio grali nieźle w obronie. W tym meczu rzeczywiście słabo.
4
Pique pracuje na mural w ostatnim czasie
0
@el_tanque A jak chciałbyś grać?! Jak wszystkie inne drużyny?! To niech już nasi grają po swojemu.
0
@Dariusz40 chyba inny mecz oglądałeś
0
A świstak siedzi i zawija...
0
@hugz Alaves, Betis
0
@ramon59 Ale zobacz jak często gra jak profesor