Cardinale
Dołączył/a: sierpień 2013
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
21
Brak Rakiticia w wyjściowym składzie to najlepsza informacja, najgorsza oczywiście zupełne pominięcie Aleixa, no ale do tego juz zdążyliśmy się przyzwyczaić.
63
Umititi klasa, skała nie do przejścia. Dodatkowo odbiory na połowie rywala i penetrujące wejścia a'la Pique. A wszystko okraszone niesamowitym spokojem i brakiem jakiejkolwiek presji. To JEST zawodnik na ważne mecze. To BĘDZIE zawodnik decydujący o sile naszej obrony.
0
Paco do składu, trzeba mu dawać jak najwięcej szans, zwłaszcza w takich meczach, dopóki nie strzeli bramki będzie ciążyć na nim niewyobrażalna presja. Nadal wierzę, że pokaże pazur i będzie wartościowym zmiennikiem dla Suareza.
3
Patrząc na ostatnie popisy zawodników Barcelony nie nazwałbym tego ryzykiem, raczej szansą na korzystny wynik.
0
Jaką pomoc?
29
Mam wrażenie, że Lucho nie może znaleźć antidotum na wysoki pressing rywali w każdym kolejnym meczu z wymagającym rywalem, miejmy nadzieje, że na El Classico zaskoczy.
10
Zastanawia mnie czemu komentator w Rakiticiu dopatruje się kreatywności kiedy tak naprawdę ona nigdy nie istniała, chyba że mówimy o mitycznych czasach w Sevilli. W Barcelonie to jest typowy pracuś i przecinak. Przyznam jednakże, że bardzo brakuje mi tego nieszablonowego myślenia, szkoda że tak naprawdę żaden z tegorocznych transferów nie spełnia tego wymogu i musimy liczyć na Neymara oraz Messiego... Nadzieja największa w Denisie, który przejawia oznaki dużego talentu, brak nam jednak takiej osoby NA TERAZ.
0
Jak narazie Rakitic, Busi tragedia (co zaczyna być tradycją), Denis niewidoczny, w ataku Messi tylko coś próbuje ale też raczej słabo, nie widać dzisiaj w nim woli walki. Masche świetne zagrania przeplata z beznadziejnymi, zawodnicy Sevilli nie mają żadnych problemów w przepchnięciu Argentyńczyka.
Jedyny pozytyw to Umititi, świetnie pracuje przy odbiorze, również w środku pola.
Moim zdaniem gra w środku pola wygląda jak wygląda przede wszystkim przez to, że co mecz gra kto inny, jak oni mają się ze sobą zgrać oraz sobie zaufać?
Kolejny problem to fakt rewelacyjnej formy Ardy. Gość przestał grać przez co zatracił zmysł, brak rytmu meczowego zupełnie go wybił z równowagi, dlatego ostatni mecz mu wybitnie nie wyszedł. Liczę, że i dziś dostanie swoją szansę mimo że nie spodziewam się po nim gry podobnej do tej z przed powrotu Neymara.
3
Francuz swoją grą przypomina najlepszą wersję Pique, widać że bardzo dużo czerpie od niego na treningach. Oprócz walorów defensywnych ma niesamowitą wizję gry jak na obrońcę. Kilka wspaniałych piłek nad drugą linią mówi samo za siebie. Nie widać po nim najmniejszych objawów stresu, Umtiti wygląda jakby był od dawna przygotowany do gry w Barcelonie. Po wywiadach z nim przeprowadzonych możemy twierdzić, że Samuel przygotowywał się do występowania w bordowo - granatowym trykocie jeszcze przed samym transferem do Barcelony! Niesamowity spokój i solidność. Zamiast brylować w mediach społecznościowych widać, że chłopak woli przykładać się do pracy na treningach no i mamy tego efekty. W tym sezonie jeszcze nie zawiódł, jestem pewien, że gdyby nie hierarchia w składzie Barcelony to on by występował obok Pique, Alby i Roberto w "Once de Gala".
Najlepszy na boisku obok Ter Stegena, Messiego oraz Iniesty.
0
Ktoś wie czy można obejrzeć mecz na nc+?
0
Mój krzyk podczas końcówki tego pamiętnego meczu usłyszeć można było w całym bloku i okolicach... Tak czy inaczej czym jest obudzenie jednej nocy całej rodziny przy tak historycznym triumfie kochanej drużyny?
0
James po wejściu na razie rewelacyjnie, ciekaw jestem jak będzie wyglądała jego frekwencja w kolejnych meczach.
0
Czy tylko ja mam problem z zalogowaniem się do nc+go? Człowiek płaci za usługę i nawet meczu nie może spokojnie obejrzeć, żałosne.
0
Na razie tak naprawdę nic w Barcelonie nie pokazał. Kiedy już była szansa żeby pozytywnie zaistniał w pierwszej jedenastce, to bandyta zerwał mu więzadła w kolanie.
Nigdy nie pokazywał takiego potencjału jak swojego czasu Thiago, w składzie Brazylii też nie odgrywał na Olimpiadzie kluczowej roli.
Ten sezon będzie prawdziwym testem dla Rafy, wierzę że da radę aczkolwiek mam świadomość tego jaka jest konkurencja i że poziomem na ten moment odstaje od każdego z naszych ofensywnych pomocników/skrzydłowych.
17
Gra nogami Ter Stegena jest naprawdę niesamowita w tym meczu, przy ciągłym pressingu potrafi posyłać celne piłki na kilkanaście/kilkadziesiąt metrów. Nie mam wątpliwości czy wybór Mistera dotyczący obsady bramki na ten sezon był właściwy.
0
Ktoś widział jak wczoraj bronił Cillessen? Czy jakieś strzelone bramki były wyraźnie z winy Jaspera? 4 przepuszczone gole nie napawają optymizmem...
11
Gorszego Niemca? Co Ty bierzesz?
0
Obydwie drużyny, które przypadkiem znalazły się w finale Mistrzostw Europy. Historia godna ekranizacji kinowej jako najlepsza komedia dziesięciolecia.
30
Nikogo nie obchodzi wasza liga typerów.
0
Nie rozumiem z czego się cieszycie skoro Masche jednoznacznie nie przekreślił swojego transferu. Wręcz przeciwnie, otworzył sobie furtkę na wypadek odejścia. Po przeczytaniu tego tekstu odczuwam, że Javier czuje się trochę wypalony w Barcelonie w związku z pozycją jaką ma na boisku. Odnoszę również wrażenie, że na ostatnie lata swojej kariery chciałby się przenieść do zespołu w którym mógłby grać na pozycji, którą kochał czyli DM.
Czekajmy na rozwój wypadków.
2
Z której niby strony Rafinha dał dobrą zmianę? Zdecydowanie najgorszy zawodnik na boisku we wczorajszym spotkaniu. Był zupełnie niewidoczny, jego kontakty z piłką można było policzyć na palcach. Nie mam pojęcia czy Arda spisałby się lepiej, ale mimo wszystko to jemu dałbym szansę występu we wczorajszym meczu, Turek dłużej trenuje z drużyną, Rafa natomiast ledwo ostygł po wyleczeniu kontuzji.
Dodatkowo Mister miał do dyspozycji Roberto, który swoją grą w tym sezonie już udowodnił, że również nadaje się do występowania w Once de gala jako podstawowy zawodnik.
1
Wpuszczenie Rafinhi przez Enrique na boisko było złą decyzją. Odkąd gra był widoczny tylko przy jednej akcji, wpuszczając w alejkę Neymara. Tutaj powinien zaufać Ardzie.
P.S. Mam nadzieje, że w perspektywie zakończenia meczu się pomylę i Rafa przyczyni się do zdobycia trofeum.
0
Wykupiłem usługę sms na worldsport.pro za 1,23 zł sms, okazało się, że pobiera tyle codziennie... orientuje się ktoś czy da się z tego zrezygnować?
34
Bravo to solidny bramkarz, rzemieślnik. Jego forma zawsze ukazuje się na równym, stabilnym poziomie, ale nie oszukujmy się, nie posiada w sobie takiego talentu, który umożliwiałby mu na wykonywanie interwencji na absolutnie światowym poziomie. Ten strzał, który przepuścił przy strzale Ronaldo, uważam że Ter Stegen by wyjął. Niemiec potrafi wspiąć się na próg osiągalny dla bardzo niewielu bramkarzy obecnie. Jasne, jest to kosztem czegoś, a mianowicie tej słynnej solidności jaką posiada Claudio. Myślę jednak, że przy większej regularności gry Niemca, błędy które wynikają z braku całkowitej koncentracji od początku do końca znikłyby zupełnie i otrzymalibyśmy produkt końcowy na lata.
Uważam, że kolejny sezon powinien być oddany w ręce Ter Stegena, zasłużył na to jak mało kto swoimi interwencjami w LM w zeszłym sezonie oraz tym co pokazuje obecnie.
Bravo pokazał swoją słabość w meczu z jednym z gigantów futbolu, co mu nie urąga w żadnym wypadku, jednak ukazuje kto od przyszłego sezonu powinien tak naprawdę strzec katalońskiej bramki.
1
poda ktoś link bo padła mi transmisja?
19
Roberto klasa światowa swoim odegraniem z pierwszej lecącej z taką prędkością piłki.
0
poda ktoś działający link do polskiej transmisji?
0
Gdzie można dzisiaj obejrzeć mecz w Krakowie?
0
Ktoś wie gdzie można obejrzeć jutro mecz w Krakowie? Jakaś barówka ciekawa?