Cardinale
Dołączył/a: sierpień 2013
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dopóki w tej drużynie nie nastąpi zmiana w mentalności przez co mam na myśli trenera z odmienną wizją gry, innym trenerskim wychowaniem, nic się w tym zespole nie zmieni.
Tak wielki klub jak Barcelona potrzebuje wielkiego trenera z tymże nie może być to trener jakkolwiek wcześniej związany z katalońską myślą szkoleniową. Powoduje to stagnacje w stylu gry, ślepe zapatrzenie w jedyną możliwą taktykę. Przy takich zawodnikach jakich ma ten zespół można by zdobywać najwyższe szczyty jednak z brakiem wizji jaki prezentuje Enrique i jego poprzednicy niewiele jest do zdziałania.
Cały czas czekam na trenera ze światową renomą, własnym 'ja' a nie narzuconym, który inteligentnie działa patrząc na boiskowe poczynania. Enrique nim nie jest, ma charyzmę ale brakuje mu tej trenerskiej inteligencji, błysku, własnej autorskiej myśli.
Jeśli okaże się, że Enrique na koniec sezonu stanie się jednym z najbardziej utytułowanych trenerów w ostatnich latach, uwierzcie mi, będę najszczęśliwszym człowiekiem na tym portalu i pierwszy będę się bił w pierś, jednak jak na razie nic na to nie wskazuje. To co mówi na konferencjach jest całkowitą odwrotnością jego poczynań w trakcie meczu.
W każdym razie życzę powodzenia naszemu trenerowi.
2
Dopóki w tej drużynie nie nastąpi zmiana w mentalności przez co mam na myśli trenera z odmienną wizją gry, innym trenerskim wychowaniem, nic się w tym zespole nie zmieni.
Tak wielki klub jak Barcelona potrzebuje wielkiego trenera z tymże nie może być to trener jakkolwiek wcześniej związany z katalońską myślą szkoleniową. Powoduje to stagnacje w stylu gry, ślepe zapatrzenie w jedyną możliwą taktykę. Przy takich zawodnikach jakich ma ten zespół można by zdobywać najwyższe szczyty jednak z brakiem wizji jaki prezentuje Enrique i jego poprzednicy niewiele jest do zdziałania.
Cały czas czekam na trenera ze światową renomą, własnym 'ja' a nie narzuconym, który inteligentnie działa patrząc na boiskowe poczynania. Enrique nim nie jest, ma charyzmę ale brakuje mu tej trenerskiej inteligencji, błysku, własnej autorskiej myśli.
Jeśli okaże się, że Enrique na koniec sezonu stanie się jednym z najbardziej utytułowanych trenerów w ostatnich latach, uwierzcie mi, będę najszczęśliwszym człowiekiem na tym portalu.
W każdym razie życzę powodzenia naszemu trenerowi.
0
Ależ Sandro sobie przełożył!
0
Ktoś może wie jak obejrzeć ten mecz na smartfonie? Niestety jutro nie będę miał dostępu do komputera a mecz wiadomo, obowiązkowy. :)
0
Prawdopodobnie LE zastosuje taki sam system jaki obowiązywał w Realu jeszcze z Diego w bramce czyli jeden będzie grał LM i Puchar Króla natomiast drugi ligę. Osobiście to rozwiązanie, przynajmniej w tym sezonie wydaje się znakomite.
7
Żenujący poziom komentarzy pod tym artykułem, brak wiary w umiejętności tego zawodnika, opinie wykreowane przez poszczególne osoby stały się wyrocznią w sprawie tego zawodnika.
Przypomnę, że takie same pierdoły były mówione o Bartrze który jak wiadomo wybił się z tego bagna nieprzychylnych komentarzy, wszystko udowodnił swoją grą, dostał szanse i ją wykorzystał, Deu jak na razie nie dostał tak naprawdę swojej szansy. Kilka wywiadów wykreowało go na czarną owcę Barcelony co jest śmieszne. Czy zostanie piłkarzem klasy światowej czas pokaże, ale jestem pewien że tak czy inaczej będzie wartościowym zawodnikiem w ciągu kilku lat.
0
sprzedaż Fabregasa była koszmarnym błędem zarządu, gra tego zawodnika dobitnie pokazuje na jakiej pozycji powinien nominalnie być stawiany, Mou wyciąga z niego wszystko co najlepsze.
0
Maaasz paaadaczkee, żeee... muusiszzz tak... pisaaaaać?
0
Ale o jakim utrzymaniu formy mówisz? Na razie Munir zagrał jeden dobry mecz w pierwszej drużynie, nie dajmy się ponosić emocjom związanym z tym piłkarzem...
Przed nim jeszcze wiele pracy.
2
Myślę, że to kwestia rywalizacji w bramce, Bravo jest świadom że bardzo łatwo może stracić miejsce w pierwszym zespole zważając na to, że Ter Stegen wrócił już do treningów.
0
Równie dobrze sam możesz włączyć sobie transmisje tego meczu w internecie, co stoi na przeszkodzie? Nie forsuj innym swojej opinii na ten temat, każdy wybierze według swojej woli.
0
Z tą różnicą, że Messi a Neymar to są dwie różne klasy zawodników, niebo a ziemia :)
0
Ale gra fatalnie nogami a to jedna z kwestii kluczowych jeśli chodzi o obsadę bramki.
0
Oho, zamordował Alvesa...
0
Faktycznie, bo tyle tych meczów już Barca rozegrała :))
4
Jaką śmieszną teorią? Barcelona już miała doświadczenia z piłkarzami z Brazylii którzy nie zagrali ANI RAZU w barwach Barcelony, oczywiście sprowadzani za grube miliony, wszyscy związani z tą samą agencją, nie będę nawet mówił o innych problemach związanych z m.in. sprowadzeniem Neymara i zamieszania związanego z pieniędzmi za jakie został sprowadzony, przypomnę że były agent Neymara był w przeszłości pracownikiem wyżej wymienionej agencji oraz współpracownikiem Rosella jeszcze z czasów pracy w Brazylii. Naprawdę uważasz to za bezpodstawne oskarżenia?
Jasne, sprowadzajmy piłkarzy mało znanych, z umiejętnościami którzy dopiero w przyszłości mają szanse zabłysnąć na światowych boiskach, lecz sprowadzając całkowitego no-name'a który w dodatku nie ma najlepszej opinii w swoim klubie musi rodzi pewne wątpliwości.
5
Czym się kierował? Własnymi interesami. Nie bez powodu udziałowcem piłkarza była znana nam agencja Traffic...
Kto wie ile w ostatecznym rozrachunku z tych 40% własności zarząd Barcy im "zapłaci".
1
http://www.goal.com/en-india/news/2292/editorials/2014/08/16/5037719/a-worthy-successor-to-dani-alves-meet-barcelonas-brazilian choćby tutaj
"The coach was reluctant to let Douglas leave, but conceded he could offer no real opposition to a deal, with Sports marketing agency Traffic netting 40 per cent of any potential fee."
"It wouldn't be the first time a Traffic player has made a slightly perplexing transfer to Barcelona. Henrique joined the club for a fee of around €8m from Palmeiras 2008, while Keirrison arrived the following year in a deal worth closer to €14m. After a series of loan spells, both would return to Brazil on free transfers without making a single Liga appearance."
7
Z tego co mi wiadomo ten zawodnik był związany z dobrze znaną Barcelonie agencją Traffic, tak jak wcześniej Henrique czy Kerrison, jak wiadomo żaden z tych piłkarzy nigdy nie zagrał tak naprawdę w barwach Barcelony. Kolejny przekręt, nic więcej. Tych ludzi trzeba zamknąć w kryminale a nie pozwalać im na kierowanie klubem. Szok i niedowierzanie.
0
A była to oficjalna oferta? Bo jakoś nie przypominam sobie :D Nie łykajcie każdej plotki jak młode pelikany, może jest w tym ziarno prawdy, ale fakt faktem zarząd Barcy nie potrafił wynegocjować korzystnej oferty dla obu stron. Hołd dla Villi było widać zwłaszcza kiedy tenże napastnik po strzeleniu bramki w meczu z Barca cieszył się jakby to był jego pierwszy gol w karierze.
0
Dokładnie to miałem pisać, identycznie w meczach presezonowych/puchar Gampera. Gra nogami u Bravo jest wręcz fatalna, a w systemie Barcelony jest niezbędna. Myślę że jak niemiec wróci nie będzie miał problemu z posadzeniem Bravo na ławce.
0
Mówiłem o zaufaniu od Luisa Enrique, nie poprzednich trenerów, teraz jest to nie istotne.
Szkoda, że nie przedstawiłeś statystyk ile w tym zestawieniu zagrał meczy w pełnym wymiarze czasowym i na swojej nominalnej pozycji na której jest najlepszy, którą stracił kosztem przede wszystkim Xaviego. Cesc na środku pomocy nigdy odpowiedniego zaufania nie uzyskał co pokazywała nietykalna pozycja Generała w drużynie i to, że Cesc przez te wszystkie lata w Barcelonie był rozrzucany po boisku, nie miał swojej stałej pozycji.
2
Cesc zostałby gdyby wiedział, że ma zaufanie trenera, Xavi odchodząc automatycznie robiłby mu miejsce w linii pomocy, Cesc mógłby rywalizować z Iniestą bądź Rakiticiem, zależnie od założeń taktycznych trenera.
2
Trzeba było nie sprzedawać Cesca w swoim czasie i pozwolić odejść Generałowi na zasłużoną "emeryturę", aktualnie mamy za mało wartościowych pomocników żeby pozwolić sobie na kolejną stratę.
Sprzedaż Cesca była najdurniejszym ruchem zarządu Barcelony od lat. Teraz mielibyśmy znakomitą drugą linie, tak w wypadku jakiegokolwiek urazu na arenie międzynarodowej będzie bardzo ciężko coś ugrać.
0
http://www.frombar.com/20140812/vv53e9ce396c2601.46227098-867706.html tutaj masz z ang komentarzem
1
To Xavi powinien odejść, nie Cesc
0
po swoim pierwszym sezonie w Barcelonie, jego występy z tego co pamiętam były bardzo udane, kontuzje go wykończyły, naprawdę zapowiadał się świetnie
0
Wielka klasa tego zawodnika, tylko bić brawo. Kara powinna oczywiście być ale tak długie wykluczenie przy tak mało szkodliwym czynie jest czymś niedorzecznym.
1
Taka sama próba odwrócenia uwagi jak z Mathieu. :)
5
Co to za bełkot.