0

Ciekawe ile w tym prawdy.

0

Co ty tutaj porównujesz Bojana, który rozegrał w Barcelonie ponad 100 meczów nie wspominając nawet gry w rezerwach Barcelony kiedy miał okazje nauczyć się filozofii gry, ta sama sprawa z S. Roberto z tym wyjątkiem, że pomimo gry w młodzieżowych kadrach Barcy narazie nic nie pokazał, to również zresztą kwestia otrzymanych minut a raczej ich braku.
Śmieszy mnie taka gadka kiedy ktoś porównuje wychowanków do zawodników sprowadzonych z całkiem innych lig i kultury gry w piłkę nożną. :D

0

A jak miał się Song sprawdzić jak praktycznie nic nie grał poza ogonami i to też na wyrywki? Gdyby dać mu prawdziwą szansę jestem pewien, że by się sprawdził.

1

4

Mam nadzieję, że na koniec ktoś rozliczy te miernoty z zarządu, to jest kpina ze wszystkich socios jak i sympatyków Barcelony na całym świecie. Wierzyć się nie chce, Kross do Realu przychodzi za 25-30 mln, a my kupujemy starego obrońcę za 20 mln kiedy wokół było tylu znakomitych młodych zawodników. Korupcja? Jakoś nie chce mi się wierzyć, że ten transfer był przeprowadzony w całej rozciągłości dla dobra klubu.Dodam, że nie miałbym nic przeciwko temu transferowi gdyby kosztował nawet te 10 mln...

2

Tutaj bardziej chodzi o kwotę jaka została zapłacona za zawodnika, który raptem miesiąc po rozpoczęciu sezonu będzie miał już 31 lat.
31 lat i 20 milionów - nie uważasz, że to skrajny debilizm? Sam fakt, że Mathieu jest najdroższym zawodnikiem 30+ w historii piłki nożnej mówi sam za siebie. Cały świat to widzi tylko nie zarząd FC Barcelony.

6

za takie pieniądze które zarabiają pewne poświęcenia są sprawą naturalną.

1

18 mln Juventusu wciąż bawi. :)

0

Nie licząc Mourinho i kilku innych światowej klasy trenerów którzy zdążyli już rozpracować tiki-takę. :)

0

A obrońców jak nie było tak nie ma.

2

Twoje realmadrid.pl jest tam ------->

1

Ironia to rzecz obca niektórym.

0

Neymar świetnie jak narazie, podania, wrzutki, ogólny obraz gry, czekamy na bramkę.

2

Jasne jest, że jakieś pieniądze musiały pójść pod stołem dla barcelońskich działaczy...

0

Wtedy nie byłoby pewności, że ten zawodnik dostaje wystarczające szanse na grę w Sevilli, nikt nie chce szkolić innemu klubowi młodego, perspektywistycznego gracza aby potem od razu wrócił do matczynego klubu, chyba że z przymusu(braki na pozycji, nie posiadanie lepszej opcji itp.)

1

Proponuję jeszcze im dopłacić, zrobimy na tym interes, wierzę!

0

Pierdoleni złodzieje, nic lżejszego nie idzie napisać jak czytam takie rewelacje, 36 mln za znakomitego pomocnika, który przyszedł do klubu za 40 mln albo i więcej, w czasach kiedy świeżaków po jednym dobrym sezonie sprzedaje się po 40-50 mln, to się kurwa nie mieści w głowie, tych ludzi powinno się usunąć ze stanowisk i zamknąć w zakładzie karnym, ciekaw jestem ile muszą dostawać w łapę osobiście żeby za tyle sprzedawać takich piłkarzy, wstyd i żenada.

9

Na usta cisną się same słowa niecenzuralne gdy czyta się takie rzeczy... Tym klubem zarządza banda durni i idiotów.

1

Jakoś jeśli chodzi o napastników to nie mamy takich dylematów w sprawie ich kupna za kosmiczne ceny(np. Ibra, Neymar, Villa)
:)

0

Czyli w Barcelonie bez zmian.

0

Robben to jest niesamowity dramat w tym meczu, niby dostaje piłki, niby coś tam rwie ale żadnych korzyści z tego nie ma...

0

dokładnie o tym miałem pisać po przeczytaniu artykułu... co by nie mówić Barca naprawdę zniszczyła karierę tego chłopaka, musi przeżywać prawdziwy dramat, od lidera w Szachtarze, sięgając nieba w Barcelonie do totalnego upadku gdzie w swoim macierzystym klubie nie łapie się często nawet na ławkę. Naprawdę jest mi go szkoda.

0

A wszystko zaczęło się od kontuzji w meczu LM z PSG... Leo od tamtego czasu zatracił swoją szybkość i tą niesamowitą łatwość w omijaniu zawodników, to z jaką gracją to robił, spadło zaangażowanie w grę. Brakuje mi tego zawodnika z swoich pierwszych sezonów w pierwszym składzie Barcy mimo, że nie strzelał tych goli na potęgę.

1

Kiedy przegrywa Real wymówki są tak czy inaczej, i z CR7 i bez niego. :)

0

Tak, ale jest o klasę gorszy niż Victor, a zważając jak ważne mecze przed nami zostały będzie to olbrzymie osłabienie...

0



Trzeba wkleić klasyczka, jak po każdym Gran Derbi.
To wszystko wina sędziego!

0

Ta prowadząca w studiu nie wie o czym mówi albo powtarza słowa swoich gości, nie ma pojęcia ani o meczu ani o piłce nożnej.

0

czekamy od powrotu Leo na boisko po kontuzji z PSG

0

nikt o zdrowych zmysłach nie myślał w tym sezonie o wygraniu LM wiedząc jaką Barca ma obronę.

0

Na takiego Inieste czekałem! Vamos!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?