Cardinale
Dołączył/a: sierpień 2013
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe ile w tym prawdy.
0
Co ty tutaj porównujesz Bojana, który rozegrał w Barcelonie ponad 100 meczów nie wspominając nawet gry w rezerwach Barcelony kiedy miał okazje nauczyć się filozofii gry, ta sama sprawa z S. Roberto z tym wyjątkiem, że pomimo gry w młodzieżowych kadrach Barcy narazie nic nie pokazał, to również zresztą kwestia otrzymanych minut a raczej ich braku.
Śmieszy mnie taka gadka kiedy ktoś porównuje wychowanków do zawodników sprowadzonych z całkiem innych lig i kultury gry w piłkę nożną. :D
0
A jak miał się Song sprawdzić jak praktycznie nic nie grał poza ogonami i to też na wyrywki? Gdyby dać mu prawdziwą szansę jestem pewien, że by się sprawdził.
1
http://www.sport.pl/pilka/1,65082,16367853,Primera_Division__Mathieu_w_FC_Barcelonie__czyli_swiat.html
Polecam, świetne podsumowanie tego kabaretu.
4
Mam nadzieję, że na koniec ktoś rozliczy te miernoty z zarządu, to jest kpina ze wszystkich socios jak i sympatyków Barcelony na całym świecie. Wierzyć się nie chce, Kross do Realu przychodzi za 25-30 mln, a my kupujemy starego obrońcę za 20 mln kiedy wokół było tylu znakomitych młodych zawodników. Korupcja? Jakoś nie chce mi się wierzyć, że ten transfer był przeprowadzony w całej rozciągłości dla dobra klubu.Dodam, że nie miałbym nic przeciwko temu transferowi gdyby kosztował nawet te 10 mln...
2
Tutaj bardziej chodzi o kwotę jaka została zapłacona za zawodnika, który raptem miesiąc po rozpoczęciu sezonu będzie miał już 31 lat.
31 lat i 20 milionów - nie uważasz, że to skrajny debilizm? Sam fakt, że Mathieu jest najdroższym zawodnikiem 30+ w historii piłki nożnej mówi sam za siebie. Cały świat to widzi tylko nie zarząd FC Barcelony.
6
za takie pieniądze które zarabiają pewne poświęcenia są sprawą naturalną.
1
18 mln Juventusu wciąż bawi. :)
0
Nie licząc Mourinho i kilku innych światowej klasy trenerów którzy zdążyli już rozpracować tiki-takę. :)
0
A obrońców jak nie było tak nie ma.
2
Twoje realmadrid.pl jest tam ------->
1
Ironia to rzecz obca niektórym.
0
Neymar świetnie jak narazie, podania, wrzutki, ogólny obraz gry, czekamy na bramkę.
2
Jasne jest, że jakieś pieniądze musiały pójść pod stołem dla barcelońskich działaczy...
0
Wtedy nie byłoby pewności, że ten zawodnik dostaje wystarczające szanse na grę w Sevilli, nikt nie chce szkolić innemu klubowi młodego, perspektywistycznego gracza aby potem od razu wrócił do matczynego klubu, chyba że z przymusu(braki na pozycji, nie posiadanie lepszej opcji itp.)
1
Proponuję jeszcze im dopłacić, zrobimy na tym interes, wierzę!
0
Pierdoleni złodzieje, nic lżejszego nie idzie napisać jak czytam takie rewelacje, 36 mln za znakomitego pomocnika, który przyszedł do klubu za 40 mln albo i więcej, w czasach kiedy świeżaków po jednym dobrym sezonie sprzedaje się po 40-50 mln, to się kurwa nie mieści w głowie, tych ludzi powinno się usunąć ze stanowisk i zamknąć w zakładzie karnym, ciekaw jestem ile muszą dostawać w łapę osobiście żeby za tyle sprzedawać takich piłkarzy, wstyd i żenada.
9
Na usta cisną się same słowa niecenzuralne gdy czyta się takie rzeczy... Tym klubem zarządza banda durni i idiotów.
1
Jakoś jeśli chodzi o napastników to nie mamy takich dylematów w sprawie ich kupna za kosmiczne ceny(np. Ibra, Neymar, Villa)
:)
0
Czyli w Barcelonie bez zmian.
0
Robben to jest niesamowity dramat w tym meczu, niby dostaje piłki, niby coś tam rwie ale żadnych korzyści z tego nie ma...
0
dokładnie o tym miałem pisać po przeczytaniu artykułu... co by nie mówić Barca naprawdę zniszczyła karierę tego chłopaka, musi przeżywać prawdziwy dramat, od lidera w Szachtarze, sięgając nieba w Barcelonie do totalnego upadku gdzie w swoim macierzystym klubie nie łapie się często nawet na ławkę. Naprawdę jest mi go szkoda.
0
A wszystko zaczęło się od kontuzji w meczu LM z PSG... Leo od tamtego czasu zatracił swoją szybkość i tą niesamowitą łatwość w omijaniu zawodników, to z jaką gracją to robił, spadło zaangażowanie w grę. Brakuje mi tego zawodnika z swoich pierwszych sezonów w pierwszym składzie Barcy mimo, że nie strzelał tych goli na potęgę.
1
Kiedy przegrywa Real wymówki są tak czy inaczej, i z CR7 i bez niego. :)
0
Tak, ale jest o klasę gorszy niż Victor, a zważając jak ważne mecze przed nami zostały będzie to olbrzymie osłabienie...
0
Trzeba wkleić klasyczka, jak po każdym Gran Derbi.
To wszystko wina sędziego!
0
Ta prowadząca w studiu nie wie o czym mówi albo powtarza słowa swoich gości, nie ma pojęcia ani o meczu ani o piłce nożnej.
0
czekamy od powrotu Leo na boisko po kontuzji z PSG
0
nikt o zdrowych zmysłach nie myślał w tym sezonie o wygraniu LM wiedząc jaką Barca ma obronę.
0
Na takiego Inieste czekałem! Vamos!