0

Te pomyje wylewane na Roberto są śmieszne, dajcie chłopakowi czas, jest identycznie jak wcześniej z Bartrą, żaden z was nie dawał mu szans na rozwinięcie skrzydeł. a kiedy dostał odrobinę więcej zaufania i wiary w niego stał się aktualnie najlepszym defensorem w drużynie. On ma potencjał, potrzebuje zaufania i minut.

0

wtedy kto inny stał w bramce

0

Levante powinno poważnie pomyśleć nad zmianą bramkarza

0

Dokładnie to.

0

śmieszne są ludziki zarzucające coś Owsiakowi bo to co on zrobił swoją działalnością w tym kraju zasługuje na najwyższe uznanie, ale widzę że każdy jak ta owieczka idzie za telewizją która musi znaleźć temat zastępczy dla prawdziwych problemów w tym kraju.

0

kur*a, czy oni zawsze muszą wejść z tą piłką do bramki zamiast spróbować z choćby metra za polem karnym?

0

co takiego zrobił? jak byś oglądał uważnie to Masche wjechał w niego przez co ten upadł na niego

0

co sie dziwisz jak Martino w swojej mądrości znowu postawił go na 9tce, już mógł umieścić tutaj bezproduktywnego Inieste zamiast zawodnika który na środku boiska jest w gazie

0

Xavi wyjaśnił.

0

macie jakieś dobre linki do meczu? te streamy z active i plsport strasznie tną

0

Sęk w tym, że Bartra się NIE ROZWIJA siedząc na ławce w meczach naprawde ważnych, Masche co krok robi babole i ten pan powinien na stałe oswoić się z ławką rezerwowych, Bartra co krok pokazuje ile znaczy dla tego klubu a i tak wystawia się parę stoperów której w głównej mierze zawdzięczamy utratę tylu bramek.

0

Alves, Pique, Masche, Xavi + Cesc na 9tce. Czy Martino się w końcu otrząśnie?

0

Po tym rankingu widać która linia daje największą "jakość" Barcelonie.

0

Nawet jeśli to "nagroda" za cały rok to nie jestem pewien czy powinna zostać przyznana Pique w przypadku jego wygranej...

0

Ten mecz jak i poprzednie w tym sezonie pokazał, że nasza CAŁA obrona nadaje się do wymiany, nikt w zestawieniu obronnym w tej drużynie nie daje jakości(nie mówię tu o Bartrze który de facto praktycznie nie gra w meczach o stawkę). Mascherano jest totalną pomyłką, jeden z gorszych transferów, niezwykle dziurawy, zbyt często ratuje się faulami, gra on do spółki z celebrytą Pique który więcej mówi niż robi, ociężały, powolny, grający w kratkę tylko w tym wypadku kratkę z większą ilością fatalnych występów ponad przeciętnymi.
Boczni obrońcy obaj o usposobieniu ofensywnym, obaj niscy, w obronie grający słabo. Alves który wypalił się już 2 sezony temu nadal w drużynie pełni rolę pierwszoplanową, wrzutki za linie boczną boiska to chyba jego znak firmowy. Albie z obrony mam najmniej do zarzucenia zakładając, że miałby on rolę taką jak dotychczas czyli wysuniętego obrońcę z usposobieniem skrzydłowego tylko tutaj wtedy potrzebna jest stabilizacja po drugiej stronie boiska(ktoś w rodzaju Abidala który został bezsensownie sprzedany).

0

Co ci komentatorzy pieprzą za głupoty, myślę że w Barcelonie nie ma kibica który tęskni za rozwiązaniami taktycznymi Vilanovy... najgorszy trener od wielu wielu lat.

0

kolejny rzeźnik z Madrytu

0

Ja pier***e, znowu najlepszy duet Pikłe-Marszczerano

0

niepokojące jest to, że w ogóle mówi się o czymś takim jak transfer Messiego...

0

Oby ten skład oznaczał miejsce Bartry na stałe w poważniejszych meczach!

0

Przykro mi, ale dopóki o sile defensywy Barcy stanowi duet Masche-Pique a motorem napędowym zespołu jest Xavi te wymysły pozostaną w sferze marzeń...

0

Pytam się, ZA CO?

0

Nie mogę czytać tych wypocin obrońcy który od conajmniej 2 sezonów nie powinien być już w tym klubie.

0

Niech biorą Pique i Mascherano, Alex niech dostaje więcej szans na defensywnym a Busi na środku.

0

Gdzie się podział tamten zawodnik z pierwszych dwóch sezonów Pepa w Barcy?

0

Pique wyjaśnił sytuację xD

0

Song znowu ogony z ogórkami, brawo

0

To naprawdę będzie kompromitacja nagrody ZP jeśli w tym sezonie nie zdobędzie jej CR. Co jak co spokorniał, przestał się dąsać, zaczął grać naprawdę fenomenalnie. Teraz musimy czekać na powrót Messiego do formy z przed kontuzji z PSG.

0

szkoda, że tylko polaczki nie potrafią docenić klasy Lewandowskiego, na całym świecie jest chwalony.

0

Obaj są znakomici... oraz obaj niepotrzebni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?