Cardinale
Dołączył/a: sierpień 2013
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Te pomyje wylewane na Roberto są śmieszne, dajcie chłopakowi czas, jest identycznie jak wcześniej z Bartrą, żaden z was nie dawał mu szans na rozwinięcie skrzydeł. a kiedy dostał odrobinę więcej zaufania i wiary w niego stał się aktualnie najlepszym defensorem w drużynie. On ma potencjał, potrzebuje zaufania i minut.
0
wtedy kto inny stał w bramce
0
Levante powinno poważnie pomyśleć nad zmianą bramkarza
0
Dokładnie to.
0
śmieszne są ludziki zarzucające coś Owsiakowi bo to co on zrobił swoją działalnością w tym kraju zasługuje na najwyższe uznanie, ale widzę że każdy jak ta owieczka idzie za telewizją która musi znaleźć temat zastępczy dla prawdziwych problemów w tym kraju.
0
kur*a, czy oni zawsze muszą wejść z tą piłką do bramki zamiast spróbować z choćby metra za polem karnym?
0
co takiego zrobił? jak byś oglądał uważnie to Masche wjechał w niego przez co ten upadł na niego
0
co sie dziwisz jak Martino w swojej mądrości znowu postawił go na 9tce, już mógł umieścić tutaj bezproduktywnego Inieste zamiast zawodnika który na środku boiska jest w gazie
0
Xavi wyjaśnił.
0
macie jakieś dobre linki do meczu? te streamy z active i plsport strasznie tną
0
Sęk w tym, że Bartra się NIE ROZWIJA siedząc na ławce w meczach naprawde ważnych, Masche co krok robi babole i ten pan powinien na stałe oswoić się z ławką rezerwowych, Bartra co krok pokazuje ile znaczy dla tego klubu a i tak wystawia się parę stoperów której w głównej mierze zawdzięczamy utratę tylu bramek.
0
Alves, Pique, Masche, Xavi + Cesc na 9tce. Czy Martino się w końcu otrząśnie?
0
Po tym rankingu widać która linia daje największą "jakość" Barcelonie.
0
Nawet jeśli to "nagroda" za cały rok to nie jestem pewien czy powinna zostać przyznana Pique w przypadku jego wygranej...
0
Ten mecz jak i poprzednie w tym sezonie pokazał, że nasza CAŁA obrona nadaje się do wymiany, nikt w zestawieniu obronnym w tej drużynie nie daje jakości(nie mówię tu o Bartrze który de facto praktycznie nie gra w meczach o stawkę). Mascherano jest totalną pomyłką, jeden z gorszych transferów, niezwykle dziurawy, zbyt często ratuje się faulami, gra on do spółki z celebrytą Pique który więcej mówi niż robi, ociężały, powolny, grający w kratkę tylko w tym wypadku kratkę z większą ilością fatalnych występów ponad przeciętnymi.
Boczni obrońcy obaj o usposobieniu ofensywnym, obaj niscy, w obronie grający słabo. Alves który wypalił się już 2 sezony temu nadal w drużynie pełni rolę pierwszoplanową, wrzutki za linie boczną boiska to chyba jego znak firmowy. Albie z obrony mam najmniej do zarzucenia zakładając, że miałby on rolę taką jak dotychczas czyli wysuniętego obrońcę z usposobieniem skrzydłowego tylko tutaj wtedy potrzebna jest stabilizacja po drugiej stronie boiska(ktoś w rodzaju Abidala który został bezsensownie sprzedany).
0
Co ci komentatorzy pieprzą za głupoty, myślę że w Barcelonie nie ma kibica który tęskni za rozwiązaniami taktycznymi Vilanovy... najgorszy trener od wielu wielu lat.
0
kolejny rzeźnik z Madrytu
0
Ja pier***e, znowu najlepszy duet Pikłe-Marszczerano
0
niepokojące jest to, że w ogóle mówi się o czymś takim jak transfer Messiego...
0
Oby ten skład oznaczał miejsce Bartry na stałe w poważniejszych meczach!
0
Przykro mi, ale dopóki o sile defensywy Barcy stanowi duet Masche-Pique a motorem napędowym zespołu jest Xavi te wymysły pozostaną w sferze marzeń...
0
Pytam się, ZA CO?
0
Nie mogę czytać tych wypocin obrońcy który od conajmniej 2 sezonów nie powinien być już w tym klubie.
0
Niech biorą Pique i Mascherano, Alex niech dostaje więcej szans na defensywnym a Busi na środku.
0
Gdzie się podział tamten zawodnik z pierwszych dwóch sezonów Pepa w Barcy?
0
Pique wyjaśnił sytuację xD
0
Song znowu ogony z ogórkami, brawo
0
To naprawdę będzie kompromitacja nagrody ZP jeśli w tym sezonie nie zdobędzie jej CR. Co jak co spokorniał, przestał się dąsać, zaczął grać naprawdę fenomenalnie. Teraz musimy czekać na powrót Messiego do formy z przed kontuzji z PSG.
0
szkoda, że tylko polaczki nie potrafią docenić klasy Lewandowskiego, na całym świecie jest chwalony.
0
Obaj są znakomici... oraz obaj niepotrzebni.