Cardinale
Dołączył/a: sierpień 2013
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A powie ktoś ile asyst ma Rakitić?
4
3 bramki i 10 asyst w 16 meczach oznacza, że czasem mu coś wychodzi? Niebywałe.
2
Ktoś ma może link do oglądania na smartfonie - androidzie?
13
http://imgur.com/4a1jX46 patrzcie co znalazłem przygotowując się do przeprowadzki :)
3
Wnosi, straty.
0
Chyba żartujesz, karny fatalnie wykonany, gdyby bramkarz wyczuł intencje bez wątpliwości by to wyjął.
0
Po raz kolejny brak miejsca dla Bartry. Co ten chłopak musi zrobić i jak fatalnie obrona musi grać żeby mógł zagrać mecz nawet z niewymagającym rywalem?
0
Bramka na konto tercetu Bravo-Mathieu-Pique.
0
Dziwisz się? Jest beznadziejny, Bartra który wykorzystał swoją ostatnią szansę jest notorycznie pomijany, natomiast zawodnik który zawalił nam ostatnio kilka goli nadal ma pewne miejsce w pierwszym składzie. Jak ma to na niego działać?
0
Właśnie schodzi najlepszy zawodnik po stronie Barcelony w tym meczu.
0
Oglądamy ten sam mecz? Po jego dwóch fatalnych podaniach Leverkusen przeprowadziło dwie bardzo groźne akcje.
3
przestań spamować naciągaczu.
3
Właśnie teraz widać ogromną dziurę w ataku po odejściu Pedro. Większość dawała mu krzyżyk na drogę wypychając go z zespołu. Aktualnie nie mamy klasowych zmienników za Świętą Trójcę. Przy tak fatalnej dyspozycji środkowych pomocników, i braku rozkręcającego się Rafinhy, Messi z powodzeniem mógł grać w środku natomiast Pedro w ataku. Zyskalibyśmy na boisku kolejnego killera. Polityka kadrowa przy tegorocznym banie transferowym woła o pomstę do nieba.
0
Co się stało Messiemu? Może ktoś napisać? Dopiero teraz włączyłem transmisję.
Groźnie to wyglądało?
1
Człowieku, przy skracaniu dystansu jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że bramkarz dostanie piłkę za kołnierz co zresztą się w tym meczu wydarzyło, w każdej sytuacji Ter Stegen był praktycznie bez szans, dzisiaj obrona wyglądała jak Lech w Ekstraklasie. Oczywiście to nie zmienia faktu, że Ter Stegen traci mnóstwo bramek i to jest niepokojące, niezależnie czy winą należy obarczyć obronę czy jego.
Tak więc nie ośmieszaj się z tym skracaniem dystansu...
7
Naprawdę jest żenujące zachowanie większości na tej stronie, która obwinia za stratę bramki Ter Stegena(jest to aktualnie w modzie). W żadnej z tych sytuacji nie miał nic do powiedzienia. W pierwszej bramce zawinił Alves, który olał krycie znakomitego w tym sezonie Nolito, w drugiej niezawodny"Pikłe". Oby ten błąd był jednorazowy i nie wrócił obrońca przez którego potrzebne były transfery dwóch nowych stoperów...
2
Rozpędź się i uderz barankiem o ścianę.
0
Ciekawe czy tak pisałeś po zeszłej edycji Ligi Mistrzów.
1
Ciężko się to szczerze mówiąc ogląda.
0
Faktycznie, klasyczne wrzutki Alvesa dają się odczuć, przede wszystkim Barcelonie.
0
Podzieli się ktoś transmisją po polsku?
1
Pamięć widzę za krótka żeby pamiętać o transferach Laporty typu Kerrison czy Henrique. To taki sam złodziej jakim był Rosell, dodatkowo udziela mu się skrajny populizm.
#NieDlaLaporty
0
Co grosik jeszcze robi na boisku?
3
Dramat z tymi komentatorami
2
Adios Dani!
Zrobił naprawdę dużo dla Barcelony i za to należy mu się dozgonny szacunek od klubu jak i od kibiców. Zakładam że propozycja kontraktu była uczciwa i zgodna z jego obecnym wiekiem i możliwościami, facet zakładał że teraz podpisze kontrakt na kolejne dwa, trzy lata. Cóż, wszystko się kiedyś kończy. Przez pół roku Barca poradzi sobie bez swojego "cracka" na prawej stronie, mamy Montoye który przy większej ilości szans na grę może odpalić, a jak nie to zawsze jest Pedro który będzie miał cały sezon przygotowawczy na sposobienie się do grania na prawej obronie, dodatkowo jest Bartra który już na prawej stronie grywał z powodzeniem.
Najbardziej chyba zastanawia, że wszystko się dzieje przed najważniejszymi meczami w sezonie decydującymi o trofeach. Najpierw decyzja Xaviego, teraz Alves. Czy takie sprawy nie powinny być rozstrzygane po jego zakończeniu?
Reasumując niezbyt martwi mnie odejście Daniego, przez ostatnie sezony żal było patrzeć na jego grę, irytował jak chyba nikt w tej drużynie zwłaszcza swoimi wrzutkami i niepotrzebnym wdawaniem się w dryblingi. Ten sezon faktycznie w jego wykonaniu jest wybitny jednak poprzednie pokazały, że spadki jakości gry będą coraz częstszym gościem Brazylijczyka.
Mamy zastępców, mamy kim grać co najmniej przez kolejne pół roku.
0
nie ma języka brazylijskiego, w Brazylii mówią po portugalsku...
0
A widziałeś tłumoku jego wcześniejsze zagranie, że teraz się śmiejesz że był spóźniony?
1
Czy tylko ja dopiero zauważyłem jaki rękaw ma Messi?
W szoku.
0
Oni za te faule powinni kończyć mecz walkowerem...
0
Masche takie pajacowanie? Zawiodłem się.