0

Sorry, nie doczytałem tego

0

Pomożemy :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Potwierdzam :) ja już chyba ze 2 lata tylko i wyłącznie oglądam na tej stronie :)

0

Jak już to Korei Północnej ...

0

To ze masz dostęp do wszystkich kanalow :) pierwsze 4h jest chyba tylko za darmo...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Wizja.tv 20zl i masz wszystkie kanały

7

Milik lubi to :D

1

Dobre! :D

48

Piękne wieże katedry Sagrada Familia w Barcelonie :)
https://m.jbzdy.pl/obr/604534/piekny-widok

5

Peszko mistrz a odpowiedz Grosika jeszcze lepsza :DDD stare, ale jare:D

0

Dzień bez stwierdzenia faktów to dzień stracony :) Pozdro, bez spiny :) a tak ogólnie to nie masz czego żałować, ze Cię to ominęło :)

2

Piwo z ziomkami a siedzisz na La Rambli... Hah

1

Ja jak mam sytuacje awaryjna i muszę oglądać na telefonie/tablecie to oglądam na tele-wizja.com trochę trzeba na początku powalczyć z reklamami, ale jak się nie ma co się lubi to wiadomo :)

0

Jak poprosisz to na pewno :)

0

Nieee :D za dużo na tych klubach zarabiają, nawet jak nic nie wygrywają :)

3

Każdy telefon jest z Chin :D

1

Hue hue.

2

Jakości potrzeba, jakości...

0

Ja osobiście korzystam w NL i wszystko śmiga elegancko :) i bardzo tanio :)

0

Polecam wizja.tv wszystkie kanały telewizyjne, korzystam już ponad rok i jestem bardzo zadowolony :)

1

Pique chyba zszedł z kontuzja...

0

Faktycznie 4, patrz jak ten czas leci :)

0

A Neymar się nie nadawał ??

11

Ohoho, lubię Denisa, ale to chyba lekka przesada :D

0

A Neymar był nietrafiony ?

0

Dlaczego nie powinieneś opowiadać kawałów ?
Bo nikogo nie bawią.

1

Jedno piwo to nie piwo, dwa piwa to pół piwa ...

0

Co ma obrońca do tego chłopie ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?