CarlitoBriganteFCB
Dołączył/a: wrzesień 2016
Szczecin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sorry, nie doczytałem tego
0
Pomożemy :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Potwierdzam :) ja już chyba ze 2 lata tylko i wyłącznie oglądam na tej stronie :)
0
Jak już to Korei Północnej ...
0
To ze masz dostęp do wszystkich kanalow :) pierwsze 4h jest chyba tylko za darmo...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Wizja.tv 20zl i masz wszystkie kanały
7
Milik lubi to :D
1
Dobre! :D
48
Piękne wieże katedry Sagrada Familia w Barcelonie :)
https://m.jbzdy.pl/obr/604534/piekny-widok
5
Peszko mistrz a odpowiedz Grosika jeszcze lepsza :DDD stare, ale jare:D
0
Dzień bez stwierdzenia faktów to dzień stracony :) Pozdro, bez spiny :) a tak ogólnie to nie masz czego żałować, ze Cię to ominęło :)
2
Piwo z ziomkami a siedzisz na La Rambli... Hah
1
Ja jak mam sytuacje awaryjna i muszę oglądać na telefonie/tablecie to oglądam na tele-wizja.com trochę trzeba na początku powalczyć z reklamami, ale jak się nie ma co się lubi to wiadomo :)
0
Jak poprosisz to na pewno :)
0
Nieee :D za dużo na tych klubach zarabiają, nawet jak nic nie wygrywają :)
3
Każdy telefon jest z Chin :D
1
Hue hue.
2
Jakości potrzeba, jakości...
0
Ja osobiście korzystam w NL i wszystko śmiga elegancko :) i bardzo tanio :)
0
Polecam wizja.tv wszystkie kanały telewizyjne, korzystam już ponad rok i jestem bardzo zadowolony :)
1
Pique chyba zszedł z kontuzja...
0
Faktycznie 4, patrz jak ten czas leci :)
0
A Neymar się nie nadawał ??
11
Ohoho, lubię Denisa, ale to chyba lekka przesada :D
0
A Neymar był nietrafiony ?
0
Dlaczego nie powinieneś opowiadać kawałów ?
Bo nikogo nie bawią.
1
Jedno piwo to nie piwo, dwa piwa to pół piwa ...
0
Co ma obrońca do tego chłopie ?