1

Koledze wspomnienia wróciły ?:D

3

Sny zazwyczaj pozbawione sa logiki :D

0

Ogólnie chodzi o to, ze zmieniają operatora do kupna premium i dlatego nie można kupić teraz premium jeśli jest sie "nowym". Lecz dla wszystkich osob ktore podczas wyłączania tej opcji miały konto premium aktywne bedzie to przedłużane dopóki znowu nie uruchomią tej opcji. Mam identycznie, juz miesiac temu powinno mi sie skończyć a tu cały czas mi przedłużają :D cieszmy sie :D

1

Podziwiam takich ludzi naprawdę:) Mi to sie w głowie odrazu kręci od samego oglądania :D

6

Nie można lepiej rozpocząć poniedziałku niz odrazu po przebudzeniu spojrzeć na wynik wczorajszego meczu realu ... :)
Miłego dnia wszystkim :)

11

To nam sie kadra szykuje na przyszłość :D

0

Co takiego na przykład ?

0

Mówienie, ze to on powinien zagrać w następnym meczu jest tego synonimem.

1

Ja nie bronię MATSa, chodzi mi tylko o to zeby nie siać hura-optymizmu, ze Jasper taki super, skoro tak na prawdę nie miał jak sie wykazać.

0

Nie przesadzajmy, ile Athletic miał strzałów? 1 czy 2? Z czego jeden to bramka... Nie po tym sie ocenia bramkarza. Jasper nie miał za dużo roboty dzisiaj.

0

Zastanów sie nad soba.

0

Ney podbiegł do bramkarza, zabrał mu piłkę i ustawił na lini zeby nie przedłużał?:D czy tylko mi sie wydawało? :D

7

Czy tez wam sie przyjemnie słucha komentatorów ? Troche juz dosyć mam duetu z Eleven z p.M na czele.

2

Ma ktoś może pożyczyć maść na ból oczu ?

0

www.barcaart.com

0

Mam pytanie, które pewnie większości z was wyda sie głupie, a mianowicie,
Jak to jest z graniem u internetowych bukmacherów internetowych typu bet365, bwin, itp. Jest to w Polsce legalne ? Urząd Skarbowy moze sie jakoś do tego przyczepić z racji nie płacenia podatków ? Pozdrawiam

0

Ja rownież odwiedziłem dzis 2 biedronki w poszukiwaniu tej biografii. Książki ani śladu, pełno innych, znalazłem np. biografie van Gaala i Carlo Ancelottiego, ale po Messim ani śladu...

0

Ale to jest wtedy rzut wolny i kartka dla bramkarza a nie rzut karny...

9

A co to za tęczowe opaski na rękach naszych rywali? Czyżby Osassuna walczyła o prawa gejów? Hah:D

0

Dlatego, że jak są ewidentne przewinienia realu to jest cisza z ich strony, jak Barca przewiania to nagle widza lepiej niz mikroskop. A sytuacja z ręka w ich polu karnym przelała ma szale goryczy. Pozdrawiam

5

Nie no musiałem wyciszyć, bi nie da sie słuchać tych kibiców realu. Klasyk w ciszy. Polecam.

0

Barca autobus :D

1

Ciul tam z fryzurą, ważne, że sie koszulka nie zmieniła ;)

0

Cześć Ramblowicze ;) który z dzisiejszych hitów wybieracie ? ;> patriotycznie Legia, możliwe straty punktów realu czy może Sevilla-Juve ?;>

1

Oczywiście :).

7

Ja mam 6s i jest to oznaczenie S z tyłu, moze to zwykła 6.

0

Witam, nie wiem czy ten temat był juz tu poruszany, ale na nowo można kupować premium na wizja.tv, z tym, ze wymagają podania danych karty, numeru i kod cvv2, adres, imię i nazwisko, dosłownie wszystko. Wydało mi sie to troche podejrzane, zwłaszcza, ze korzystałem z tej strony juz dosyć długo i wcześniej nie było takich numerów. Co o tym sądzicie? Kupował juz ktoś? Bezpiecznie ? Dzięki, miłego piątku i wygranej Polski!!

0

A nie, sorry. Maja i herb i sponsora. Tylko w kolorze takim blado-czarnym, ze tego nie widać normalnie. Dopiero na zbliżeniu zobaczyłem

1

I bez herbu z tego co widzę. Tez mnie to zdziwiło

0

Bo masz premium aktualne. Teraz jak wybierzesz "kup premium" to wyskakuje błąd 404. Sprawdź sobie to bedziesz wiedział o czym mowię.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?