CarlitoBriganteFCB
Dołączył/a: wrzesień 2016
Szczecin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Suarezowi tez niezbyt dobrze wróżyli wszyscy z tym gryzieniem :D
1
Wszyscy kłamią. Widziałem go dzisiaj w Szczecinie, pewnie podpisuje kontrakt z Pogonią jak zobaczył wczorajszy mecz z Lechem :)
0
Żaden poeta, to tekst Palucha. Kris81 nie wiem czy wiesz jak się cytuje to używa się cudzysłowu.
0
Za ta cenę mogę sprzedać IPhone 6 16GB różowy albo szary. Stan idealny :)
0
Chłopie nie twierdze, ze regularny ze mnie kibic, bontak nie powiedziałem a mecz z Rumunia był w ogóle moim pierwszym meczem repry na którym byłem. Napisałem tylko o której wszedłem ostatnio i o której kupiłem bilety. Może Ci się czasoprzestrzeń zagięła wielki kibicu.
0
To jest dramat.
0
Kupowałem i byłem na meczu stary...
0
Co Ty gadasz, na mecz z Rumunia wszedłem 00:25 i już były, bo zaspałem... Wiec musiały być wczesniej
0
To są jakieś żarty... I co teraz ludzie w środku tyg maja czekać do nie wiadomo której w nocy ?-.- chamstwo w państwie.
0
Miała ruszyć dzisiaj o 00:00 wiesz może dlaczego tak jest ?
0
Kupił ktoś bilety na Polskę ? Bo mi się to nawet nie wyświetla a konto mam zweryfikowane...
0
Neymara ? Haha :D
0
Nie znam firm godnych polecenia, ale mam już pewne doświadczenie z tymi szkłami. Zawsze kupowałem najtańsze za 2.50€, psuły się dosyć szybko, wiec chciałem spróbować czegoś lepszego. Kupiłem takie za 10€ i pękło mi w pierwszy dzień. Teraz kupuje już tylko najtańsze i wymieniam co jakiś czas, bo to tak naprawdę jeden pies.
3
To, ze ludzie się zorientowani kim na prawde jest ta "opozycja" i nie dają się robić w konia to jest dla Ciebie przykre ? Współczuje Ci na prawde, Tobie i całej tej bandzie
2
Herb realu ma krzyż ... Cóż to za zmiana ?
0
Dziękujemy Prezezowi ! :D
0
Czyżby powtórka z rozrywki ? :D
1
Był w historii taki zespół który wygrał najpierw Ligę Europy a w drugim sezonie Ligę Mistrzów ? ;>
0
Tu chodzi o wartość, nie o urodę... Jak z dziewczyną :)
11
VAR w Ekstraklasie w sezonie 17/18 !!
I władze La Liga mówią, ze nie maja kasy... To my jesteśmy tacy bogaci czy oni tacy biedni ? Hah
http://www.fangol.pl/view/212791/var-w-sezonie-2017-18
1
Ja byłem w marcu w tym sezonie na meczu z Celta Vigo, siedziałem na narożnej trybunie, mniej więcej na środku jeśli chodzi o wysokość i płaciłem za to 72.50€. Cena niezbyt wygórowana.
Btw. Świetny mecz mi się trafił, wygrana 5:0 i rekord Neymara w ilości udanych dryblingów, czarował tego wieczora :)
3
Reklama od naszego ulubieńca :D do czego to już doszło...
https://ndie.pl/cristiano-ronaldo-reklamuje-ramadan-egipcie/
1
W odbiciu lustra jest Gareth Bale :D
0
Nie gram w to akurat, wiec nie pomogę :(
0
A nie sorry, nie doczytałem, gram w gry od Kinga, ale na iOS
0
Ja :D
1
Pal licho z wynikiem, to było przecież oczywiste, ale spójrzcie na skład realu w którym gra tylko 2 podstawowych zawodników...
A teraz wyobraźcie sobie nasz w takiej sytuacji... :D
Deklasują nas niestety na tym polu...
0
Nie mam konta :/
0
Niechce mi sie oglądać realu... Jak oglądam to zawsze im dobrze idzie... Wie ktoś gdzie obejrzeć Pitbulla Niebezpieczne Kobiety, bo nie mogę nigdzie znaleźć ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika