0

Suarezowi tez niezbyt dobrze wróżyli wszyscy z tym gryzieniem :D

1

Wszyscy kłamią. Widziałem go dzisiaj w Szczecinie, pewnie podpisuje kontrakt z Pogonią jak zobaczył wczorajszy mecz z Lechem :)

0

Żaden poeta, to tekst Palucha. Kris81 nie wiem czy wiesz jak się cytuje to używa się cudzysłowu.

0

Za ta cenę mogę sprzedać IPhone 6 16GB różowy albo szary. Stan idealny :)

0

Chłopie nie twierdze, ze regularny ze mnie kibic, bontak nie powiedziałem a mecz z Rumunia był w ogóle moim pierwszym meczem repry na którym byłem. Napisałem tylko o której wszedłem ostatnio i o której kupiłem bilety. Może Ci się czasoprzestrzeń zagięła wielki kibicu.

0

To jest dramat.

0

Kupowałem i byłem na meczu stary...

0

Co Ty gadasz, na mecz z Rumunia wszedłem 00:25 i już były, bo zaspałem... Wiec musiały być wczesniej

0

To są jakieś żarty... I co teraz ludzie w środku tyg maja czekać do nie wiadomo której w nocy ?-.- chamstwo w państwie.

0

Miała ruszyć dzisiaj o 00:00 wiesz może dlaczego tak jest ?

0

Kupił ktoś bilety na Polskę ? Bo mi się to nawet nie wyświetla a konto mam zweryfikowane...

0

Neymara ? Haha :D

0

Nie znam firm godnych polecenia, ale mam już pewne doświadczenie z tymi szkłami. Zawsze kupowałem najtańsze za 2.50€, psuły się dosyć szybko, wiec chciałem spróbować czegoś lepszego. Kupiłem takie za 10€ i pękło mi w pierwszy dzień. Teraz kupuje już tylko najtańsze i wymieniam co jakiś czas, bo to tak naprawdę jeden pies.

3

To, ze ludzie się zorientowani kim na prawde jest ta "opozycja" i nie dają się robić w konia to jest dla Ciebie przykre ? Współczuje Ci na prawde, Tobie i całej tej bandzie

2

Herb realu ma krzyż ... Cóż to za zmiana ?

0

Dziękujemy Prezezowi ! :D

0

Czyżby powtórka z rozrywki ? :D

1

Był w historii taki zespół który wygrał najpierw Ligę Europy a w drugim sezonie Ligę Mistrzów ? ;>

0

Tu chodzi o wartość, nie o urodę... Jak z dziewczyną :)

11

VAR w Ekstraklasie w sezonie 17/18 !!
I władze La Liga mówią, ze nie maja kasy... To my jesteśmy tacy bogaci czy oni tacy biedni ? Hah
http://www.fangol.pl/view/212791/var-w-sezonie-2017-18

1

Ja byłem w marcu w tym sezonie na meczu z Celta Vigo, siedziałem na narożnej trybunie, mniej więcej na środku jeśli chodzi o wysokość i płaciłem za to 72.50€. Cena niezbyt wygórowana.
Btw. Świetny mecz mi się trafił, wygrana 5:0 i rekord Neymara w ilości udanych dryblingów, czarował tego wieczora :)

3

Reklama od naszego ulubieńca :D do czego to już doszło...
https://ndie.pl/cristiano-ronaldo-reklamuje-ramadan-egipcie/

1

W odbiciu lustra jest Gareth Bale :D

0

Nie gram w to akurat, wiec nie pomogę :(

0

A nie sorry, nie doczytałem, gram w gry od Kinga, ale na iOS

0

Ja :D

1

Pal licho z wynikiem, to było przecież oczywiste, ale spójrzcie na skład realu w którym gra tylko 2 podstawowych zawodników...

A teraz wyobraźcie sobie nasz w takiej sytuacji... :D

Deklasują nas niestety na tym polu...

0

Nie mam konta :/

0

Niechce mi sie oglądać realu... Jak oglądam to zawsze im dobrze idzie... Wie ktoś gdzie obejrzeć Pitbulla Niebezpieczne Kobiety, bo nie mogę nigdzie znaleźć ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?