CarlitoBriganteFCB
Dołączył/a: wrzesień 2016
Szczecin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Wiadomo, ze Rakitic ostatnio gra piach to nie podlega dyskusji, dlatego nie wiem skad ta podwyzka, ale samo przedluzenie kontraktu uwazam za dobra opcje, bo inaczej odszedlby za darmo i dopiero tu placz by byl, ze jak zwykle zawodnikow za darmo oddajemy. A tak moze da sie jeszcze na nim zarobic...
0
Mecz wczoraj wyglądał jak gra w fife z młodszym bratem... :/
0
Skoro tak to raczej "mojej wsi" bardziej pasuje:)
0
Edit.
http://www.goodpass.eu/
Tu sie kupuje voucher i kod wpisuje na stronie, działa, przetestowałem przed chwila.
1
Ja nie bede miał Walentynek, bo jest mecz :D:D
0
A nie mówiłem ! :D chyba tego nie zagrałeś ?:)
0
Oczywiście !!
0
Wizja to chyba zbyt legalna nie jest... Choć sam korzystam :)
2
Twoje metody nie sa zadawalające dla sporej większości użytkowników tej strony, wiec zostanę przy swoim :)
0
Matematyczne wzory piłkarskie rządzą sie swoimi prawami, niestety :)
0
Dobrze, ze sa na tym świecie tak poważni ludzie jak Ty. Inaczej wszyscy by smieszkowali.
3
Zbyt proste, potrzebne były obliczenia.
4
Czysta matematyka :D
Real Madryt < Celta Vigo
Celta Vigo < Alaves
Alaves 0:6 Barcelona
If you know what i mean... :D
Z przymrużeniem oka prosze :)
1
Siedzę sobie w robocie, wchodzę na ramble zobaczyć co tam ludzie pisali wczoraj ciekawego a tu widzę, zycie tętni o każdej porze :D pozdro nocne marki :D
0
Zna ktoś jakieś belgijskie strony w stylu naszego Allegro? Chodzi mi konkretnie o kupno samochodu.
0
2 ptk po 1 meczu ?:D za wygrana sie kiedys 2ptk dostawało ?
0
Mogą sobie remontować co chcą, bo finał jest na stadionie Atletico.
0
Jednak przyznał nasz ulubieniec, ze MATS w dobrej formie jest :D jestem w szoku!
1
Jak Courtois przejdzie do realu to bedzie to dla nich niesamowite wzmocnienie...
1
Oj Bystrzak... :D
3
Dziś tańczysz ze mną maleńka :D
0
To jak masz zamiar tu za każdym razem wygłaszać takie teorie i bronić piłkarzy club de madrid to wypad na swoj notatnik a nie bedziesz tu prowokował kibiców Barcy!
0
Tak sobie czytam Twoje komentarze, ktore piszesz i musze stwierdzić, ze pachniesz mi śmietankowym trollem kolego...
4
Edytował skubaniec :)
0
Uważamy ją za bardzo DOBROM.
2
Gratulacje :D Tylko nie przepierdziel na głupoty ... :D
0
Gumbau jakie golazo z wolnego ! :D
1
Jeszcze nie, ale 5 marca spełnię swoje marzenie, bilety juz kupione, hotel zarezerwowany :D
1
Żołądek pozbawiony błony śluzowej strawil by sam siebie.
1
Witam, mam pytanie do osob uczęszczających na mecze Barcy. Czy na Camp Nou jest tak, ze jak kupuje sie bilet w konkretnym miejscu to tam trzeba siedziec czy raczej panuje taka samowolka jak u nas w Polsce, ze każdy siada sobie gdzie mu sie podoba?