2

Wiadomo, ze Rakitic ostatnio gra piach to nie podlega dyskusji, dlatego nie wiem skad ta podwyzka, ale samo przedluzenie kontraktu uwazam za dobra opcje, bo inaczej odszedlby za darmo i dopiero tu placz by byl, ze jak zwykle zawodnikow za darmo oddajemy. A tak moze da sie jeszcze na nim zarobic...

0

Mecz wczoraj wyglądał jak gra w fife z młodszym bratem... :/

0

Skoro tak to raczej "mojej wsi" bardziej pasuje:)

0

Edit.
http://www.goodpass.eu/
Tu sie kupuje voucher i kod wpisuje na stronie, działa, przetestowałem przed chwila.

1

Ja nie bede miał Walentynek, bo jest mecz :D:D

0

A nie mówiłem ! :D chyba tego nie zagrałeś ?:)

0

Oczywiście !!

0

Wizja to chyba zbyt legalna nie jest... Choć sam korzystam :)

2

Twoje metody nie sa zadawalające dla sporej większości użytkowników tej strony, wiec zostanę przy swoim :)

0

Matematyczne wzory piłkarskie rządzą sie swoimi prawami, niestety :)

0

Dobrze, ze sa na tym świecie tak poważni ludzie jak Ty. Inaczej wszyscy by smieszkowali.

3

Zbyt proste, potrzebne były obliczenia.

4

Czysta matematyka :D

Real Madryt < Celta Vigo
Celta Vigo < Alaves
Alaves 0:6 Barcelona

If you know what i mean... :D

Z przymrużeniem oka prosze :)

1

Siedzę sobie w robocie, wchodzę na ramble zobaczyć co tam ludzie pisali wczoraj ciekawego a tu widzę, zycie tętni o każdej porze :D pozdro nocne marki :D

0

Zna ktoś jakieś belgijskie strony w stylu naszego Allegro? Chodzi mi konkretnie o kupno samochodu.

0

2 ptk po 1 meczu ?:D za wygrana sie kiedys 2ptk dostawało ?

0

Mogą sobie remontować co chcą, bo finał jest na stadionie Atletico.

0

Jednak przyznał nasz ulubieniec, ze MATS w dobrej formie jest :D jestem w szoku!

1

Jak Courtois przejdzie do realu to bedzie to dla nich niesamowite wzmocnienie...

1

Oj Bystrzak... :D

3

Dziś tańczysz ze mną maleńka :D

0

To jak masz zamiar tu za każdym razem wygłaszać takie teorie i bronić piłkarzy club de madrid to wypad na swoj notatnik a nie bedziesz tu prowokował kibiców Barcy!

0

Tak sobie czytam Twoje komentarze, ktore piszesz i musze stwierdzić, ze pachniesz mi śmietankowym trollem kolego...

4

Edytował skubaniec :)

0

Uważamy ją za bardzo DOBROM.

2

Gratulacje :D Tylko nie przepierdziel na głupoty ... :D

0

Gumbau jakie golazo z wolnego ! :D

1

Jeszcze nie, ale 5 marca spełnię swoje marzenie, bilety juz kupione, hotel zarezerwowany :D

1

Żołądek pozbawiony błony śluzowej strawil by sam siebie.

1

Witam, mam pytanie do osob uczęszczających na mecze Barcy. Czy na Camp Nou jest tak, ze jak kupuje sie bilet w konkretnym miejscu to tam trzeba siedziec czy raczej panuje taka samowolka jak u nas w Polsce, ze każdy siada sobie gdzie mu sie podoba?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?