CarlitoBriganteFCB
Dołączył/a: wrzesień 2016
Szczecin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Witam wszystkich,
Wiem, że to pytanie było powtarzane tu milion razy, ale musze zadać je jeszcze raz, bo nie pamietam co zawsze odpisujecie.
A mianowicie gdzie wykupić telewizje internetową uwzględniając pobyt za granicą, bo z tego co wiem nie które portale blokują odbiór z zagranicznego IP? Zawsze używałem wizja.tv , ale aktualnie jest zablokowane... Dzięki.
0
Mieszanie polityki w sport uważam za głupotę.
Troche dziwne tłumaczenie "zeby nie dochodziło do konfliktów", bo skoro awansują do fazy grupowej kraje ze sobą "skłócone" to przecież i tak beda zmuszone ze sobą grać, co prawda na innym terytorium, ale kibice i tak beda mieli okazje do starć.
1
Dlaczego Izrael gra w kwalifikacjach do MŚ w grupie europejskiej ? :/ troche dziwna sprawa, nie sądzicie ?
1
Miał być lider, jest 4 miejsce...
Trudno, będzie lepiej, ja w to wierzę ! Vamos!
Dobranoc
0
Śmietankowa strona pomału, ale już działa :D ale nie trollujcie ich, bo jak to mawia klasyk "szkoda szczepić ryja" :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Dobrze gada, polać mu! :D
0
Troche bardzo bym powiedział ;D
7
Przed chwilą na Polsacie we wiadomościach dzienikarz wypowiadający się na temat zamknięcia stadionu Legii, powiedział, że szkoda dla kibiców, bo nie zobaczą najlepszego piłkarza i najlepszej drużyny na świecie ;D beka, chyba troche ich poniosło ;D
0
Kurczę belek, ten real to nam na nosie gra od 3 spotkań :D ale w koncu sie doczekamy prawdziwego efektu Zidana (porażki) :)
0
Pytanie mam. Czy piłkarze występujący w spotach UEFA typy "no racism" robią to dobrowolnie czy są w jakiś sposób do tego zobligowani, np. podpisujac kontrakty z federacją?
0
Ale dojadą ich, co?:D
1
No to zaczynamy 90 minut najpiękniejszego sportu świata :D
0
Dlaczego o tak późnej porze nie ma jeszcze przedmeczowej konferencji z Enriqe ? :/
0
Dopisuje się do pytania. Również się nad tym zastanawiam.
0
Sto lat Brian :D
1
Weź sie chłopie zastanów nad sobą.