0

Witam wszystkich,
Wiem, że to pytanie było powtarzane tu milion razy, ale musze zadać je jeszcze raz, bo nie pamietam co zawsze odpisujecie.
A mianowicie gdzie wykupić telewizje internetową uwzględniając pobyt za granicą, bo z tego co wiem nie które portale blokują odbiór z zagranicznego IP? Zawsze używałem wizja.tv , ale aktualnie jest zablokowane... Dzięki.

0

Mieszanie polityki w sport uważam za głupotę.
Troche dziwne tłumaczenie "zeby nie dochodziło do konfliktów", bo skoro awansują do fazy grupowej kraje ze sobą "skłócone" to przecież i tak beda zmuszone ze sobą grać, co prawda na innym terytorium, ale kibice i tak beda mieli okazje do starć.

1

Dlaczego Izrael gra w kwalifikacjach do MŚ w grupie europejskiej ? :/ troche dziwna sprawa, nie sądzicie ?

1

Miał być lider, jest 4 miejsce...
Trudno, będzie lepiej, ja w to wierzę ! Vamos!
Dobranoc

0

Śmietankowa strona pomału, ale już działa :D ale nie trollujcie ich, bo jak to mawia klasyk "szkoda szczepić ryja" :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Dobrze gada, polać mu! :D

0

Troche bardzo bym powiedział ;D

7

Przed chwilą na Polsacie we wiadomościach dzienikarz wypowiadający się na temat zamknięcia stadionu Legii, powiedział, że szkoda dla kibiców, bo nie zobaczą najlepszego piłkarza i najlepszej drużyny na świecie ;D beka, chyba troche ich poniosło ;D

0

Kurczę belek, ten real to nam na nosie gra od 3 spotkań :D ale w koncu sie doczekamy prawdziwego efektu Zidana (porażki) :)

0

Pytanie mam. Czy piłkarze występujący w spotach UEFA typy "no racism" robią to dobrowolnie czy są w jakiś sposób do tego zobligowani, np. podpisujac kontrakty z federacją?

0

Ale dojadą ich, co?:D

1

No to zaczynamy 90 minut najpiękniejszego sportu świata :D

0

Dlaczego o tak późnej porze nie ma jeszcze przedmeczowej konferencji z Enriqe ? :/

0

Dopisuje się do pytania. Również się nad tym zastanawiam.

0

Sto lat Brian :D

1

Weź sie chłopie zastanów nad sobą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?