50

nawet nie skończył 32 lat

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

1

I dobrze, nie znosilem gościa

0

wytłumaczy mi ktoś dlaczego tak dobry siatkarz jak Bartosz Kurek gra w przeciętnej Stoczni Szczecin? przecież był MVP MŚ w tym roku

0

wiecie może czy MAKRO jest otwarte w Niedzielę?

0

wie ktoś czy Makro jest otwarte w Niedzielę?

0

A czemu nie mogą grać w 1?

0

taktyk

0

trochę zaczynam czaic, dzięki

0

czym się różni korporacja od normalnego zakładu pracy?

3

Marcelo jest Brazylijczykiem

0

dokładnie tak

3

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

Komentarz usunięty

0

A o co biega bo brzmi interesująco

0

A kogo wolisz FCB czy RM? xd

0

dzięki wielkie

0

ponawiam pytanie, czy zna ktoś jakieś stronki na których pooglądam dzisiejszy mecz na telefonie?

0

ciekawe gdzie trzyma rączki

0

żuraw

0

I teraz okazja

0

fili.tv

0

do obrony przez criticalem

0

wiadomo w którym miejscu, czy na rękawie czy może jak we Włoszech na piersi?

0

przejrzyj moje komentarze to się przekonasz że jestem swój

0

ależ Real gra piękna dla oka pilkę

0

A na YT Barçy też podobno ma być live, czy to prawda?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

I dlatego przyszedł Vidal

4

Już to wcześniej napisałem!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?