Cojarobietu
Dołączył/a: sierpień 2016
Opole
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
50
nawet nie skończył 32 lat
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
1
I dobrze, nie znosilem gościa
0
wytłumaczy mi ktoś dlaczego tak dobry siatkarz jak Bartosz Kurek gra w przeciętnej Stoczni Szczecin? przecież był MVP MŚ w tym roku
0
wiecie może czy MAKRO jest otwarte w Niedzielę?
0
wie ktoś czy Makro jest otwarte w Niedzielę?
0
A czemu nie mogą grać w 1?
0
taktyk
0
trochę zaczynam czaic, dzięki
0
czym się różni korporacja od normalnego zakładu pracy?
3
Marcelo jest Brazylijczykiem
0
dokładnie tak
3
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
Komentarz usunięty
0
A o co biega bo brzmi interesująco
0
A kogo wolisz FCB czy RM? xd
0
dzięki wielkie
0
ponawiam pytanie, czy zna ktoś jakieś stronki na których pooglądam dzisiejszy mecz na telefonie?
0
ciekawe gdzie trzyma rączki
0
żuraw
0
I teraz okazja
0
fili.tv
0
do obrony przez criticalem
0
wiadomo w którym miejscu, czy na rękawie czy może jak we Włoszech na piersi?
0
przejrzyj moje komentarze to się przekonasz że jestem swój
0
ależ Real gra piękna dla oka pilkę
0
A na YT Barçy też podobno ma być live, czy to prawda?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
I dlatego przyszedł Vidal
4
Już to wcześniej napisałem!!!