Cojarobietu
Dołączył/a: sierpień 2016
Opole
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A gdzie Denis?!?!?!
0
Danielu nie denerwuj się
0
Szczęście sprzyja lepszym
1
Nie czytałem książki RR Martina ale z tego co wiem to film jest na ich podstawie więc w sumie wystarczyłoby chyba je tylko przezytac żeby wiedziec, no chyba że są jakieś istotne zmiany względem książki w serialu
0
Też mnie to zdziwiło
0
Gołym okiem widać kto jest najlepszy
0
Za chwilę to zdementuje
1
Też idę na 18 tylko że koleżanki
1
Złapałeś baita XD
0
Dużo jest czarnoskórych bramkarzy np Mandanda, Kameni...
0
Jak masz tak głupio pisać to lepiej się nie odzywaj
1
Może i jest w tym pewna mądrość, bo Gomes jest młodszy od Roberto i jest bardziej perspektywiczny dzięki temu.
0
To że on też nam daje jakość w obronie
0
Jak chce to niech odchodzi. Mamy Verme
0
Mam Showmax i u mnie jeszcze Botoksu nie ma
0
Fili.tv
3
A co z Deulofeu????????
0
Widać który z nich jest "najlepszym piłkarzem w historii"
0
Polsat
0
Tande, Johansson i Eisenbichler Trzech muszkieterow których nie znoszę xd
1
Mołs recht
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
2
Xddddddddddddddddddd
0
Czemu mecz Barcy jest o 19 30 a transmisja jest dopiero od 21 30 na canal + sport 2
2
Dzisiaj też wygramy z Realem 5 do 0 xd
0
Sorry mój błąd macie rację
3
Busi to musiał mieć w takim razie 10 lat jak zrobił tego syna xd
7
Nie
0
Jak myślicie, który klub jest bardziej lubiany i popularny w Polsce, Blaugrana czy Real?
2
My ostatnio posialiśmy takim obcym na kołdry rzeżuchę xd