0

A gdzie Denis?!?!?!

0

Danielu nie denerwuj się

0

Szczęście sprzyja lepszym

1

Nie czytałem książki RR Martina ale z tego co wiem to film jest na ich podstawie więc w sumie wystarczyłoby chyba je tylko przezytac żeby wiedziec, no chyba że są jakieś istotne zmiany względem książki w serialu

0

Też mnie to zdziwiło

0

Gołym okiem widać kto jest najlepszy

0

Za chwilę to zdementuje

1

Też idę na 18 tylko że koleżanki

1

Złapałeś baita XD

0

Dużo jest czarnoskórych bramkarzy np Mandanda, Kameni...

0

Jak masz tak głupio pisać to lepiej się nie odzywaj

1

Może i jest w tym pewna mądrość, bo Gomes jest młodszy od Roberto i jest bardziej perspektywiczny dzięki temu.

0

To że on też nam daje jakość w obronie

0

Jak chce to niech odchodzi. Mamy Verme

0

Mam Showmax i u mnie jeszcze Botoksu nie ma

0

Fili.tv

3

A co z Deulofeu????????

0

Widać który z nich jest "najlepszym piłkarzem w historii"

0

Polsat

0

Tande, Johansson i Eisenbichler Trzech muszkieterow których nie znoszę xd

1

Mołs recht

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

2

Xddddddddddddddddddd

0

Czemu mecz Barcy jest o 19 30 a transmisja jest dopiero od 21 30 na canal + sport 2

2

Dzisiaj też wygramy z Realem 5 do 0 xd

0

Sorry mój błąd macie rację

3

Busi to musiał mieć w takim razie 10 lat jak zrobił tego syna xd

7

Nie

0

Jak myślicie, który klub jest bardziej lubiany i popularny w Polsce, Blaugrana czy Real?

2

My ostatnio posialiśmy takim obcym na kołdry rzeżuchę xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?