1

Vadis w Olymiakosie Pireus!

0

Sorry chłopaki zapomnialem że mamy Deulofeu xd rzeczywiście w tym momencie jest ten Jesus bez sensu

0

Następny... XD

0

Jeżeli nie wyjdzie transfer pomocnika to tylko na 1 sezon żeby przyszedł (za darmo). Czasami współczuję Barcelonie za jej niektórych kibiców...

0

Jesus Navas od 1 lipca będzie wolnym zawodnikiem

Za parę miesięcy kończy 32 lata więc jeden sezon na wysokim poziomie zagra. W przypadku fiaska sprowadzenia środkowego pomocnika sprowadzilbym Jesusa do nas na prawy atak a Messiego przesunął do środka pomocy. Piszcie co o tym sądzicie.

0

Zajebisty to nie przekleństwo, więc nie musisz używać cenzury ;)

6

To ja już wolę Gomesa zostawić bo młody jest

0

Współczuję Barcelonie za jej niektórych kibiców...

0

Mes que un club

0

W sumie masz rację. Prawdziwego faceta poznaje się po tym jak kończy. XD

0

Nie pozostaje nic innego tylko dać mu miejsce w 1 składzie, bo inaczej odejdzie.

0

Mes que un club

15

W tym roku PL wygra West Bromwich Albion

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Twój nick nie ma żadnego sensu...

0

Proponuję zorganizowanie meczu FC Barcelona vs FC Barcelona B

0

Widocznie masz znikome poczucie humoru. Współczuję :(

1

Zrób tak na stadionie Camp Nou przy pełnych trybunach, żeby Dani Ceballos spełnił swoje marzenia xd

0

Też mam taką nadzieję, ale znając nasz zarząd wszystko jest możliwe...

4

MARCA: "FC Barcelona jest zainteresowana ofertą Southampton, według której doszłoby do wymiany między Alcacerem a Gabbiadinim. Angielski klub byłby skłonny dopłacić do wymiany 5 mln euro."

Oby nie!

0

No to Teraz dopiero zobaczy większe ilości "plata" xd

0

Murphy też mnie irytował, ale za to Peña to był spoko gość.

0

Wychodzi NARCOS3??? myślałem że tylko 2 sezony bo przecież Pablo zginął. Jest to gdzieś potwierdzone że będą następne odcinki?

9

Jeżeli Joachim Loew nie jet ślepy to powinien Neuera posadzić na ławce a do 1 składu dać MAtS'a.
Już od jakiegoś czasu Neuer zawodzi zarówno w reprezentacji jak i w klubie.

0

Z jednej strony się cieszę że nie gra a z drugiej szkoda ze go nie ma bo po meczu będzie gadanie że "Portugalia przegrała bo Ceerek nie gral"

0

Wie ktoś może dlaczego CR7 nie gra w meczu o 3 miejsce?

0

Pewnie mieszka w Barcelonie

0

Wszystko z umiarem człowieku

0

Ostatnie parę tygodni co wszedłem na LaRamblę to pierwsze co widziałem to był wszędzie VERATTI, teraz przynajmniej mała zmiana i wszędzie CEBALLOS!!!!

0

Ponoć tak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?