Cojarobietu
Dołączył/a: sierpień 2016
Opole
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Vadis w Olymiakosie Pireus!
0
Sorry chłopaki zapomnialem że mamy Deulofeu xd rzeczywiście w tym momencie jest ten Jesus bez sensu
0
Następny... XD
0
Jeżeli nie wyjdzie transfer pomocnika to tylko na 1 sezon żeby przyszedł (za darmo). Czasami współczuję Barcelonie za jej niektórych kibiców...
0
Jesus Navas od 1 lipca będzie wolnym zawodnikiem
Za parę miesięcy kończy 32 lata więc jeden sezon na wysokim poziomie zagra. W przypadku fiaska sprowadzenia środkowego pomocnika sprowadzilbym Jesusa do nas na prawy atak a Messiego przesunął do środka pomocy. Piszcie co o tym sądzicie.
0
Zajebisty to nie przekleństwo, więc nie musisz używać cenzury ;)
6
To ja już wolę Gomesa zostawić bo młody jest
0
Współczuję Barcelonie za jej niektórych kibiców...
0
Mes que un club
0
W sumie masz rację. Prawdziwego faceta poznaje się po tym jak kończy. XD
0
Nie pozostaje nic innego tylko dać mu miejsce w 1 składzie, bo inaczej odejdzie.
0
Mes que un club
15
W tym roku PL wygra West Bromwich Albion
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Twój nick nie ma żadnego sensu...
0
Proponuję zorganizowanie meczu FC Barcelona vs FC Barcelona B
0
Widocznie masz znikome poczucie humoru. Współczuję :(
1
Zrób tak na stadionie Camp Nou przy pełnych trybunach, żeby Dani Ceballos spełnił swoje marzenia xd
0
Też mam taką nadzieję, ale znając nasz zarząd wszystko jest możliwe...
4
MARCA: "FC Barcelona jest zainteresowana ofertą Southampton, według której doszłoby do wymiany między Alcacerem a Gabbiadinim. Angielski klub byłby skłonny dopłacić do wymiany 5 mln euro."
Oby nie!
0
No to Teraz dopiero zobaczy większe ilości "plata" xd
0
Murphy też mnie irytował, ale za to Peña to był spoko gość.
0
Wychodzi NARCOS3??? myślałem że tylko 2 sezony bo przecież Pablo zginął. Jest to gdzieś potwierdzone że będą następne odcinki?
9
Jeżeli Joachim Loew nie jet ślepy to powinien Neuera posadzić na ławce a do 1 składu dać MAtS'a.
Już od jakiegoś czasu Neuer zawodzi zarówno w reprezentacji jak i w klubie.
0
Z jednej strony się cieszę że nie gra a z drugiej szkoda ze go nie ma bo po meczu będzie gadanie że "Portugalia przegrała bo Ceerek nie gral"
0
Wie ktoś może dlaczego CR7 nie gra w meczu o 3 miejsce?
0
Pewnie mieszka w Barcelonie
0
Wszystko z umiarem człowieku
0
Ostatnie parę tygodni co wszedłem na LaRamblę to pierwsze co widziałem to był wszędzie VERATTI, teraz przynajmniej mała zmiana i wszędzie CEBALLOS!!!!
0
Ponoć tak