14

Deadpool 2

0

A ile miał strat?

0

Czemu wszyscy już grają swoje mecze towarzyskie A my dopiero za tydzień? Oby nie byli nasi przez to niewypoczęci

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Wojtek

2

Wziąć*

24

Gosc na 20 rozegranych spotkań (z czego tylko nieliczne w pełnym wymiarze czasowym) ma 8 asyst i 2 gole. Wg mnie bardzo dobre liczby jak na chłopaka w nowym klubie z trudną taktyka i w bardzo młodym wieku. Ja jestem z niego zadowolony.

0

Dzięki za spojler ze Snokiem

14

Pamiętam moje obawy o Coutinho ze względu na jego podatność na kontuzje, ale oprócz tego urazu, z którym już przyszedł do FCB to na razie jestem mile zaskoczony, że ani razu nic mu nie delegało.

0

"Mecze rozgrywane są bez kibiców" haha xd

0

Co sądzicie o autach Renault?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Albo UEFAlona, hipokryci...

0

Można wiedzieć jaki to serwis? :)

0

Dzięki

0

W sobotę idę na wesele i nie będę w stanie oglądać naszego finału. Pytanie jest takie: CZY JEST JAKAŚ STRONKA NA KTÓREJ SĄ ZAMIESZCZANE CAŁE MECZE ALE BEZ SPOJLERU KOŃCOWEGO WYNIKU?
Z góry dziękuję za odpowiedź.

0

Athletic*

29

Fan Barcy to antyfan Realu

0

Ok dzięki mordo

0

Ta walka joshua Parker się skończyła już czy jeszcze nie zaczęła?

0

A Vancouver........

3

Też tak uważam i myślę że ludzie popełniają błąd błąd błąd że go nie słuchają xd

0

Co sadzicie o szczecińskim raperze Łona?

0

Nie pisior tylko Polak Rodak!!!

5

Uciekaj i nie wracaj

7

Darude Sandstorm

0

Chyba dla was film wojenny to cały czas strzelanie i pełno krwi, Nolan nakręcił film niewiarygodnie oddany realiom i dla mnie osobiście jest to arcydzieło, na mojej szerokiej filmowej liście bezapelacyjnie numer 1.

0

Jürgen Klopp

9

To co mi się najbardziej spodobało dzisiaj w Coutinho, a w czym mnie irytował Neymar to było to, że nie wdawał się w niepotrzebne dryblingi i grał zespołowo.

0

A gdzie jest Denis?!?!?!?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?