Cojarobietu
Dołączył/a: sierpień 2016
Opole
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Deadpool 2
0
A ile miał strat?
0
Czemu wszyscy już grają swoje mecze towarzyskie A my dopiero za tydzień? Oby nie byli nasi przez to niewypoczęci
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Wojtek
2
Wziąć*
24
Gosc na 20 rozegranych spotkań (z czego tylko nieliczne w pełnym wymiarze czasowym) ma 8 asyst i 2 gole. Wg mnie bardzo dobre liczby jak na chłopaka w nowym klubie z trudną taktyka i w bardzo młodym wieku. Ja jestem z niego zadowolony.
0
Dzięki za spojler ze Snokiem
14
Pamiętam moje obawy o Coutinho ze względu na jego podatność na kontuzje, ale oprócz tego urazu, z którym już przyszedł do FCB to na razie jestem mile zaskoczony, że ani razu nic mu nie delegało.
0
"Mecze rozgrywane są bez kibiców" haha xd
0
Co sądzicie o autach Renault?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Albo UEFAlona, hipokryci...
0
Można wiedzieć jaki to serwis? :)
0
Dzięki
0
W sobotę idę na wesele i nie będę w stanie oglądać naszego finału. Pytanie jest takie: CZY JEST JAKAŚ STRONKA NA KTÓREJ SĄ ZAMIESZCZANE CAŁE MECZE ALE BEZ SPOJLERU KOŃCOWEGO WYNIKU?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
0
Athletic*
29
Fan Barcy to antyfan Realu
0
Ok dzięki mordo
0
Ta walka joshua Parker się skończyła już czy jeszcze nie zaczęła?
0
A Vancouver........
3
Też tak uważam i myślę że ludzie popełniają błąd błąd błąd że go nie słuchają xd
0
Co sadzicie o szczecińskim raperze Łona?
0
Nie pisior tylko Polak Rodak!!!
5
Uciekaj i nie wracaj
7
Darude Sandstorm
0
Chyba dla was film wojenny to cały czas strzelanie i pełno krwi, Nolan nakręcił film niewiarygodnie oddany realiom i dla mnie osobiście jest to arcydzieło, na mojej szerokiej filmowej liście bezapelacyjnie numer 1.
0
Jürgen Klopp
9
To co mi się najbardziej spodobało dzisiaj w Coutinho, a w czym mnie irytował Neymar to było to, że nie wdawał się w niepotrzebne dryblingi i grał zespołowo.
0
A gdzie jest Denis?!?!?!?